Neden Türknet

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
Demek bir ben değil herkes memnun :) Bulunduğunuz bölgede ki santral vdsl2 destekliyorsa, geçin türknete akn siz internetin keyfini çıkarın. Arkadaşların paylaşımlarına bende katılıyorum. Firma müşteri odaklı çalışıyor gayet memnunum :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aslında türknet müşteri odaklı değildir. ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilcisi yok, bir ara çok sıkıntı çektim her akşam yavaştı, şikayetvara yazdım çözmediler bende bilim ve teknoloji bakanlığına yazdım, sabahında türknet, türktelekom kapımdaydı, çözüp gittiler. aradığınızda yada onlaine işlemlerde destek kaydı bırakıyorsunuz 2 gün sonra dönüyorlar, o zamana hız ve performans düzelmiş oluyor. :)
son zamanlarda telefondan yaptığım hız testleri ektedir.
vdsl2 mevcut, modeme kablosuz bağlandığım için biraz düşük çıkabiliyor. en verimli test kabloludur. Kablolu testlerde yada idm ile indirdiğim videolarda 40mgbt leri görebiliyor.
not:görsel yanıtmasın pc ile yaptığım testler burda yok, zaman zaman 5 mgbt bile gördüğüm oldu

Screenshot_2018-10-15-18-00-23.png

R Çevrimdışı

reactor1111

Yeni Üye
26 Eyl 2018
12
41
Bende 3 yıl abonesiydim. Adres değişiminde 2 ay nakil yapamadılar. Adres değişimi yapacaklara önermem.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Yaklasik 1 yildir taahütsüz uydunet kullaniyorum.
Turknete geçmek benim aklimda
Cok fazla olumsuz geri bildirim nedeniyle
Suan cekimser durumdayim.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende 3 yıl abonesiydim. Adres değişiminde 2 ay nakil yapamadılar. Adres değişimi yapacaklara önermem.
izmirden istanbula nakil yaptırtttım hiç sorun olmadı.istanbuldanda istanbul içine nakil yaptım 15 gün de kullanmadım bağlantı yaptılar.ben 15 gün kullanmadıgımı söyledim 15 günün parasını almadılar.bu arada nakil olurken bir sorun oldu şimdi hatırladım yeni evde telefon numarası her şeyi aramıyordu.mesela 02122000000 arıyor 02122000001 i aramıyordu.sevdiğini arıyor sevmediğini aramama yapıyordu sorunu sonradan çözdüler.
yani 3 kere nakil yaptım hepsinde sorunsuz nakil oldu.benim bulundugum bölgede kentsel dönüşüm var telekom 2 yıldır port veremediği site apartman çok.bunun sebebide turk.net değil hizmeti vermesi gereken telekomdur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşım. alt yapı bunu destekliyor.sen niye türkneti ballandıra ballandıra anlatıyorsun.bende türknet kullanıyorum halen daha yok test yap yok telekom.hadi gelsin yapa yı kursun.
ben gördüklerimi yaşadıklarımı söylüyorum.bende çok kez şikayet ettim Turk.neti.şikayet vara yazdım.hatta hattı iptal etmek için bile başvurdum.bende sıkıntılar çektim.ama şunuda söleyim turk.net sorunu çözdüğü gibi insanların maduruiyetini gideriyor.örnek verecek olursan telekomdan aldığım zamanları hatırladımda şikayet etmek bir dert konuyu araştırmalarını sağlamak bir dert.bide tanıdıklar düşün.rezalet.vodafonu hiç sölemeyim 15 gün internet veremediler:)ben gördüklerimi yaşadıklarımı sölüyorum.gsm olarak Turkcell, internette Turk.net başkası hava civa:)
altta resim eklerken bir şeye dikkat ettim 308 gün online diye yapmış.bu bilgi yanlış.en son 3 gün önce modemi kapatıp açmıştım.308 gün yazıyor şaşırdım:)
yapa hizmeti veriyor....:))

baglanti.jpg

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@tekavci, yapa altyapısında 17mbit mi. :ciks
ben sistemin bana verdiği degerleri söylüyorum.ayrıca bu degerleri test edip doğruluğunu görmek için hız testleri yapıyorum.aşagıda verdiğim örnekte işyerimdeki degerleri gösteriyor.hız 76mb çıkıyor.

isyeriturk.net.jpg

A Çevrimdışı

alternatiwe

Aktif Üye
6 Eyl 2018
61
Yaklasik 1 yildir taahütsüz uydunet kullaniyorum.
Turknete geçmek benim aklimda
Cok fazla olumsuz geri bildirim nedeniyle
Suan cekimser durumdayim.

Vdsl modem varsa hiç düşünmeden bağlatın, taahhütsüz olduğu için beğenmezseniz kapatır ve kablo ile devam edersiniz. Kablo net'in saçma sapan tarifeleriyle uğraşmaya gerek yok. Yalnız port olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm, mesela ttnet'i arayıp kaç mbit alırım diye sorarsanız belli olur zaten.

7719514132.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kurumsallaşabilseler güzel olacak. O gün gelene kadar kendilerine müşteri olmayı düşünmüyorum maalesef.

D Çevrimdışı

Daviddilbura

Yeni Üye
3 Eki 2018
38
evin kapısına kadar fiber hat için boruları döşediler.2 aydan fazla oldu içine kablo cekilmesini bekliyoruz.ne gelen var ne giden.gelince bizde fiberli olucaz.onu bekliyoruz.bu turk.netin değil alt yapıyı sağlayan telekomun ayıbı.
sonuçta turknetten alıyorsun TURKNET ilgilenmeli... her sorunda TTNET denmez
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

gittimi gidiyor, ondan iyisi yok, nadir de olsa sıkıntı yaratıyor :) bu da her firmada var :mutlu
sorun bu değil geç cevaplanıyor müşteri hizmeti isteyen var

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar ben de 2 aydır NETSPEED kullanıyorum. TURKNET gibi alternatif bir sağlayıcı. Bağlantısı çok hızlı oldu, aktivasyon ücreti ödemedim, internette şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt