Nashare server yazılımı ; Nashare server software

R Çevrimdışı

Reiss

Yeni Üye
15 Kas 2019
12
49
peki sunplus 1506 HSP06TS1 versiyon cihaza nashare yazılımı varmı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
digiulama arkadasim bende hometeceh 1010 var sun plus 1506 4mb buna uygun dönsüm yazilimi varmi lütfen cvp yazarmisin
Bende HT1050 vardı,ama işlemcisi 1506C idi (4mb) ,bir telefon tamircisine flash değiştir diye verdim,bozdu attı kerata,işlemcinin üzerindeki soğutucuyu kibarca sökersen orada cinsi de yazıyor (G,C gibi),çünkü bende sökmeden önce 1506G sanıyordum.
NOT:
Soğutucu söküm işi sana kalmıştır,olabilecek hasardan dolayı mesuliyet kabul etmediğimi velirteyim :)

G Çevrimdışı

gurbuz93

Yeni Üye
21 Eki 2019
9
31
Bende HT1050 vardı,ama işlemcisi 1506C idi (4mb) ,bir telefon tamircisine flash değiştir diye verdim,bozdu attı kerata,işlemcinin üzerindeki soğutucuyu kibarca sökersen orada cinsi de yazıyor (G,C gibi),çünkü bende sökmeden önce 1506G sanıyordum.
NOT:
Soğutucu söküm işi sana kalmıştır,olabilecek hasardan dolayı mesuliyet kabul etmediğimi velirteyim :)
Reis nashare için 4mb lik cihazlarda sorun çıkıyormuş doğru mu ben hiremco combo alacagım ondada 4mb flash var sorun çıkar mı lütfen yardımcı ol

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Reis nashare için 4mb lik cihazlarda sorun çıkıyormuş doğru mu ben hiremco combo alacagım ondada 4mb flash var sorun çıkar mı lütfen yardımcı ol
Reis :)
Bendeki de 4mb flaslı cihaz,oyun esnasında izliyorum,mesela geçen Göztepemi izledim(1-1 bitti) ,gerçi keşke izlemeseydim,hastaydım daha da hasta oldum :) :)

Not:
Bu arada belirtmeden geçmeyeyim,futbol hastası asla değilimdir ,bana film versinler ,hergün izlerim :hihi

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
ben bu cihazı kullanıyorum. şuana kadar problem yaşamadım.nashare o an hangi kanalları açıyorsa problemsiz olarak izliyorum.yalnız uydu alıcının kendi ses çıkışı düşük. tv nin sesi botech piko 600 hd de 15 de iken bunda 35 de kullanıyorum. onun dışında problem yaşamadım. tangberg, powervu ve biss desteği de var.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Reis :)
Bendeki de 4mb flaslı cihaz,oyun esnasında izliyorum,mesela geçen Göztepemi izledim(1-1 bitti) ,gerçi keşke izlemeseydim,hastaydım daha da hasta oldum :) :)

Not:
Bu arada belirtmeden geçmeyeyim,futbol hastası asla değilimdir ,bana film versinler ,hergün izlerim :hihi
sanki izlemediği şey mi 42 dereceden kovboy gibi mesala :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
dönüşüm yazılımı yapmaya uğraşmasaydım şuan icone gibi faslılara elimiz kolumuz bağlı kalacaktı
ve sırada dshare ve micam için dönüşüme uygun cihazlara aramaya yakında kodlar stoğumda olacak :)

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Usta newwave için değişim yazılımı rica etmiştim varsa verebilirmisiniz

R Çevrimdışı

Reiss

Yeni Üye
15 Kas 2019
12
49
Arkadaslar sunplus 1506 HSP06TS1 versiyon cihaza nashare yazılımı varmı 4mb yazilimlari denedim ama hep device hatasi veriyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sunplus 1506 T 4mb
Demek değişik işlemci kullanılmış ,bendeki de C idi ,gerçi modeli tam hatırlamıyorum :)
Ancak şunu belirteyim "T" ile habire hata alırsın değişik yazılım yüklediğinde :
devin1.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt