Nashare server yazılımı ; Nashare server software

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Nashare server bildiğiniz gibi çözmediği sistem yok(muş) bende buna merak saldım ,acaba hangi yazılımı yüklersem bu server aktif olur dedim,sevgili digiulama ile irtibat kurdum, hatta bu konuda olmasa da uydu yazılımlarıyla uğraştığımı bizim çocuklara WP'den yazdım :)
Şimdilik işlemcisi 1506g / 4mb ve serisi olan uydu alıcılarında iş yapıyor,fiyatı hakkında bilgim yok açıkçası ama ,hani 22 kişi yuvarlak bir şeyin peşinden koşuyor ya,işte o koşmayı bize canlı canlı gösteriyor ,ben şahidim :hihi

Ahanda bir tane 1506g rsr232 yazılımı :

NOT:
Lütfen mesajımı beğenin ki çok beğenim olsun hit olayım :haha1
Saçma sapan cevaplar verilirse kesinlikle linki kaldırırım :ok

EK1 :
1- Yazılımı atınca kumanda seçiyor ,unuttum belirtmeyi (teşekkürler digiulama digiulama )
2- Yazılım atıldıktan sonra menü +multimedia üzerindeyken kumandadan " 1506 " tuşlayın ki server açılsın .

EK2:
dqcam1.jpg

Kumanda:
DİKKAT:
Kumandanın altındaki kod numarasını bir yere kaydedin ve bu kodla arayın ,kendi kumandasını tuşları da aynı ama iş yapmıyor :)

kumanda3.jpg

C Çevrimdışı

cesaret244

Yeni Üye
11 Eki 2019
31
35
nashare aktif edince, server nack hatası veriyor, 1506G 4mb flashlı cihazda denedim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
eğer nashare düzgün çalışmasını istiyorsanız 2gb ram ve 8 yada 16mb lık flash olan cihazı tercih edin ve bu arada işlemcisi mutlaka sunplus olacak bu şartı var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Cihazın 1506g 4 MB olduğunu nereden anlayacağız ve bu özellikteki tüm cihazlara yüklenir mi

En kolay yolu cihazın vidalarını çıkartıp,flasha bakmaktır :ok
Aşağıdaki fotodaki flash 4mb liktir (25Q32) buradan kaçlık olduğu anlaşılır( bu entegre bazı modellerde üstte,bazılarında altta olur,büyütec kullanın :) )
flash2.jpg

Veya programlama sırasında da görebilirsin, ayrıca yazar programlarken :
1506G_4MB.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
hmmmm, enigma 2 cihazlar için falan bi dalgası varmı acep bunun? teraspy teraspy eski cihazı kilerden çıkarayım mı?
Eskiden kalma mini uydular varsa elinde ,çıkart tabii :haha1
Sök bak bakalım kutusunu ,eğer plakette 1506G gibi yazı görürsen süper :) ,göremezsen yinede bir kenara ayır,çünkü şimdilik sadece sunplus 1506x* lerde var.
x= G,T
Bu arada sanırım enigma denilen linux cihazların papucu dama atıldı gibi duruyor ,ufacık cihazla birde eğer diseqC motor varsa ,ohoooooo :) :)

@Herkese;
Flash önemli ,bende 8mblik hometech var,onda habire "invalid device" hatası verdi attığım tüm yazılımlar :)
Yazılım yükleniyordu ama flash uyumsuzluğu oluyordu ,tanımıyordu bendekinin flashı :) ,yazılımla editledim bu sefer de cihaz açılmadı hiç ,işte bu yüzden usb ile değilde rs232 ile atılmalı yazılım,en azından olmadığında geriye dönülebiliyor,çünkü o kadar çok yazılımı denedimki, cihaz "artık yeter" dedi :hihi

EK:
Örnek foto ,bunun gibi onlarca mesaj aldım,kaç yazılım attığımı bende bilmiyorum artık ,denemediğim yazılım kalmadı :

device1.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt