Nashare server yazılımı ; Nashare server software

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Arkadaşlar bu nash Server nedir nasıl kurulur neye kurulur bilgi alabileceğim bir yer varmı nette sadece Arapça videolar buldum

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
paypal türkiyede yasak sen nasıl gönderdin biz onu burdaki bir abi ile çok araştırdık
Ben tr deki yegenimin paypal islemlerini yapiyorum,seceneklerden birisi yurtdisinda yasayan tanidik olabilir. Ayrica nette tr üzerinden Paypal ile alisverisin mümkün olduguna ait bilgide var.Nasil yapilabilecegi ayrintili olarak aciklanmis.Dogruluk derecesini bilemem ama belki denemek isteyen birisi olabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Paypal TR için kapalıydı,demekki onuda halletmişler :)

araştırmaya devam et o zaman, onunda bir yolu var :)

Nasıl hallettiğini yaz ki,herkes öğrensin sevgili cesaret244 :ok

Açanların hepsi genelde aynı sistem sadecene adları değişiyor o da cihaz satışı için bugün N saharedir yarın başka bir şey olur. Bir kaç sene sonra evler çöplüğe dönüyor.
Sistem aynı zaten ,değişen server olayı sevgili metin1975,ama yazılım editlenip verildiğinden evde kenara atılmış eski cihazlar biraz nefes alabiliyorlar,işin aslı 60 Tllik basit bir uydu alıcısı,"küçük bir değişimle + editli yazılımla" 1000 Tlik cihazın yaptığını yapıyor ,sanki dünya para verilip alınan cihazların papucu dama atılmış gibi görünüyor,en azından şimdilik böyle görünüyor.Tabii hak da veriyorum sana bukonuda ,onu da belirteyim :)
Mesela şimdilik sadece sunplus işlemciler için var,ileride diğer işlemciler için de olurmu bilemem,ama 6605 işlemciler önde giderken birden 1506lar atak yapıp öne geçtiler ,yani şimdilik elinde bu işlemcili (1506) uydu alıcısı olanlar çok daha şanslılar ,sadece kod almak ile işini çözebilecekler :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
çok çok daha ucuza başka yerde buldum, siz fırsatçılık yapıyorsunuz, türkün türkten başka düşmanı yoktur
Ben buna cevap verdim sanıyordum atlamışım,bu suçlama olmamış sevgili cesaret244 ,alınan yer belli ,whatsapp numarası belli,ödeme şekli belli ,10$ lık alışverişe 15$ sorma-öde parası kesenler ve paypal TR kapatıp "ne halin varsa gör" diyenlerdir asıl fırsatçılar ,yani ederinden çok para kesmek sadece Türke özeldir mutlaka,ecnebilerde böyle bir şey olacağını sanmıyorum :)

G Çevrimdışı

gurbuz93

Yeni Üye
21 Eki 2019
9
31
bende oldu parayı verince

nashare.jpg
Ramazan cihaz skytech2700f mi degil mi ayrıca icone 4k nashare var mı ?

M Çevrimdışı

metin1975 

Aktif Üye
15 Nis 2019
131
48
Sistem aynı zaten ,değişen server olayı sevgili metin1975,ama yazılım editlenip verildiğinden evde kenara atılmış eski cihazlar biraz nefes alabiliyorlar,işin aslı 60 Tllik basit bir uydu alıcısı,"küçük bir değişimle + editli yazılımla" 1000 Tlik cihazın yaptığını yapıyor ,sanki dünya para verilip alınan cihazların papucu dama atılmış gibi görünüyor,en azından şimdilik böyle görünüyor.Tabii hak da veriyorum sana bukonuda ,onu da belirteyim :)
Mesela şimdilik sadece sunplus işlemciler için var,ileride diğer işlemciler için de olurmu bilemem,ama 6605 işlemciler önde giderken birden 1506lar atak yapıp öne geçtiler ,yani şimdilik elinde bu işlemcili (1506) uydu alıcısı olanlar çok daha şanslılar ,sadece kod almak ile işini çözebilecekler :)
[/QUOTE]

İsteseler her cihaza bu yazılımı uydura bilirler fakat amaç yeni cihaz satmak olduğu için sadecene adını değiştirip yok şu server yok bu server diye milletin evini çöplüğe çeviriyorlar.
Ben de her 2 türlü cihazdan da var enigma 2 kullanıcısıyım ve son derecede memnunum ,ayrıca adı geçen değil ama onun gibi başka cihazım da var ,inanın asla ve asla enigma 2 cihazımı değişmem . Şimdide enigma 2 cihazlara netflix eklentisi gelmeye başladı bu tür hareketler sadecene ürün satmak için yapılan pazarlama teknikleri kalite deseniz yerlerde. Örnek verecek olursam elimdeki enigma cihazımla x bir kanalı aynı ekipmanlarla alırken o basit geçen ucuz cihazla almamaktayım benim anlatmak istediğim bu esas.
Olay sadecene server olayı olsa haklısınız fakat hangi ucuz uydu cihazı linux tabanlı cihazın yaptığını yapar. torent indirmeyi yapabilir mi ? transcoding özelliği var mı, Türkvoud kurula bilir mi ? bunlar başlıcaları.

Sonuçta her kez istediği cihazı tabi ki alabilir

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
İsteseler her cihaza bu yazılımı uydura bilirler fakat amaç yeni cihaz satmak olduğu için sadecene adını değiştirip yok şu server yok bu server diye milletin evini çöplüğe çeviriyorlar.
Ben de her 2 türlü cihazdan da var enigma 2 kullanıcısıyım ve son derecede memnunum ,ayrıca adı geçen değil ama onun gibi başka cihazım da var ,inanın asla ve asla enigma 2 cihazımı değişmem . Şimdide enigma 2 cihazlara netflix eklentisi gelmeye başladı bu tür hareketler sadecene ürün satmak için yapılan pazarlama teknikleri kalite deseniz yerlerde. Örnek verecek olursam elimdeki enigma cihazımla x bir kanalı aynı ekipmanlarla alırken o basit geçen ucuz cihazla almamaktayım benim anlatmak istediğim bu esas.
Olay sadecene server olayı olsa haklısınız fakat hangi ucuz uydu cihazı linux tabanlı cihazın yaptığını yapar. torent indirmeyi yapabilir mi ? transcoding özelliği var mı, Türkvoud kurula bilir mi ? bunlar başlıcaları.

nshare senin elindeki cihazı değerlendiriyor herkesn evinde nerdeyse menusunde DQCAM olan cihazlar var bu varsa nshare çalışır olmasa bile zaten piyasada 50 ile 100 tl arası cihaz çok rahat bulursun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Sevgili metin1975 ,sana hak verdiğimi ve aşağıda kod içinde bunun "şimdilik" olduğunu da belirtmiştim :)
Kod:
yani şimdilik elinde bu işlemcili (1506) uydu alıcısı olanlar çok daha şanslılar ,sadece kod almak ile işini çözebilecekler
Evet,linux kullanıcısı olarak ,linux cihazlar daima önde zaten diyorum hep, ama sevgili digiulama digiulama nın dediği gibi eldeki eski cihazlar maalesef şimdilik önde gidiyor ,üstelik çok ucuza alınabiliyorlar, basit dönüşümle izlenebiliyor ve yazılımla basit oynamayla 1 yıllık server uzayıp gidiyor ,tabii şimdilik :)
Geçenlerde bizim Çankayadaydım,müşteri arkadaşa ısrarla "işlemcisi 1506 olan" cihaz soruyordu,yani her beğendiği cihazın işlemcisini soruyordu "bu nedir" diye ,merak ettim,yanına gittim "neden 1506 arıyorsunuz" dedim,nereden duymuşsa anlattı bana ,hem tüm şifreleri çözüyor hemde bedava(cihaz fiyatından bahsediyor) dedi :)

NOT:
Konu kendi konum nasılsa ,muhabbete çevirebiliriz :haha1

Geri
Üst Alt