Nashare server yazılımı ; Nashare server software

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
8mb flash 512 mb ddr2 bellek bir cihaz için kullanım bilgilerini bekliyorum cevap gelince paylaşacağım.

R Çevrimdışı

Reiss

Yeni Üye
15 Kas 2019
12
49
Forumda guzel bir bilgi yok kimseler bilgi paylasmiyor biriside cikip sunplus 4mb su model cihazlarda, sunplus 8mb bu model cihazlarda nashare var calisiyor diyen yok herkes farkli farkli yorum yapiyor donusum yazilimlarinda baska model cihazlarda hw versiyon scb 1,scb2,scw oldugundan bizim cihazlarda device hatasi veriyor olmuyor

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Cihaz bu Supermax Prada SMX2 HD Uydu Alıcısı n11 de 107 tl nashare yazılımı ile geliyor

Y Çevrimdışı

ylnzadam64

Yeni Üye
22 Eyl 2019
20
51
Elimde sineplus 2200 hd uydu alıcısı ile desteklediği MT7601 wifi alıcı var.
Satıcı Sunplus SPHE1506G işlemci olduğunu teyit etti
bu cihaza ''GOLDEN KING_SUNPLUS 1506T-F-V9.09.11_BY_ARB'' yazılımını usb den atsam nashare için uygunmudur
cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Forumda guzel bir bilgi yok kimseler bilgi paylasmiyor biriside cikip sunplus 4mb su model cihazlarda, sunplus 8mb bu model cihazlarda nashare var calisiyor diyen yok herkes farkli farkli yorum yapiyor donusum yazilimlarinda baska model cihazlarda hw versiyon scb 1,scb2,scw oldugundan bizim cihazlarda device hatasi veriyor olmuyor
Sevgili Reiss sanki haksızlık ediyorsun gibime geldi :)
Cihazlar verildi ,sanırım enson "Hiremco combo" yazılmıştı sevgili digiulama digiulama tarafından,(4mb) ,hatta kamasonic verildi (8mb) yine sevgili digiulama tarafından,hatta ve hatta cihaz fotoları da verildi yine sevgili digiulama tarafından,ama sendeki cihaz bende de vardı ,tüm yazılımlarda device invalid hatası verdi durdu,şimdi elimde kyoto(4mb) var,bazı şeyleri izlediğimi de yazdım ,hatta beni hasta etti dedim :) (bakınız 2-3 üsteki yazışmam) ,daha güzel bilgi nasıl olsun,yazılımı bile verdim,sadece kod almak gerek dedim,şimdi yepyeni yazılım vereceğim 8mblık tamda kamasonic için :)
Elimde sadece 4mblik kyoto var birde meşhur Piko'm :)
Seninle aynı olan cihazımı maalesef kurcalamaktan dolayı uçurdum,ama ne yapsam "Device invalid" ten çıkamamıştım :)
devin1.png

Bu foto bana aittir :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bu cihaza ''GOLDEN KING_SUNPLUS 1506T-F-V9.09.11_BY_ARB'' yazılımını usb den atsam nashare için uygunmudur
Elinde rs232 olsa ve yazılımı böyle atsan "korkma at" derdim,ama usb ile attığında geri dönemeyebilirsin(çünkü ben rs232 ile 1506G,Y,T,C yani ne varsa attım olmayınca tekrar geri döndüm)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Bana versiyon paylaş ben sana yazılım vereyim rastgele atma

E Çevrimdışı

Ekselance

Yeni Üye
5 Kas 2019
7
44
merhaba,

şuan bu emulatorü kullanabilen arkadaşlar hangi uyduda hangi paketi bir zahmet yazabilirler mi?
Bu konuda elle tutulur gözle görülür kayda değer 1 tane bilgi yok. Tüm konu katarlının zamanı geldiğinde parlak bittiğinde karanlık olması ile mi ilgili?
Bunun 19. csat'ı, 4. yes'i, 9,16, 7 Nilesat'ı, 5. sirius'u vs. var mı?

şimdiden teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt