Nashare server yazılımı ; Nashare server software

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
Kamasonic 10507 cihaza bu usb mod verdiğiniz spider v555 nasıl yüklenecek yüklemiyorda

H Çevrimdışı

huliki

Aktif Üye
27 Ara 2019
54
41
digiulama digiulama bu yazılımı ht1200 se gri kasaya yükledim your device is invalid hatası veriyor ekranda kumanda iş görmüyor. vision premium 2 yazılımındada aynı sorunu yaşadım bunların çözümü nasıldır yardımcı olabilirmisin. akıllı kumandada kod tarattım birkaç işlev çalışıyor. menüye girip fabrika ayarlarına alıp denyecektim düzelirmi diye menü tuşu gelmiyor bir türlü bu yazılımları nasıl uyarlarız. 1506g 2gb 8mb işlemci

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
kamasonic 1507 için dqcam da takılma donma çok oluyor.bunun için en iyi yazılım hangisi acaba deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirim.direk onu yükleyelim.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
digiulama digiulama bu yazılımı ht1200 se gri kasaya yükledim your device is invalid hatası veriyor ekranda kumanda iş görmüyor. vision premium 2 yazılımındada aynı sorunu yaşadım bunların çözümü nasıldır yardımcı olabilirmisin. akıllı kumandada kod tarattım birkaç işlev çalışıyor. menüye girip fabrika ayarlarına alıp denyecektim düzelirmi diye menü tuşu gelmiyor bir türlü bu yazılımları nasıl uyarlarız. 1506g 2gb 8mb işlemci

bunu dene ama rs232 ile

H Çevrimdışı

huliki

Aktif Üye
27 Ara 2019
54
41

bunu dene ama rs232 ile
buda aynı your device is invalid hatası veriyor. mesela benim cihaza spider t888 yazılımlar oluyor sorunsuz çalışıyor. ama spider v555, vision premium, redvision, ve bu verdiğin taplin yazılımları hepsi bu hatayı veriyor. biraz hex editörle kurcalayım dedim ama bişey çıkaramadım bu 01a000 satırı hepsinde farklı bu olayla düzeltilirmi yazılımlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt