Nashare server yazılımı ; Nashare server software

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
digiulama digiulama bu yazılımı ht1200 se gri kasaya yükledim your device is invalid hatası veriyor ekranda kumanda iş görmüyor. vision premium 2 yazılımındada aynı sorunu yaşadım bunların çözümü nasıldır yardımcı olabilirmisin. akıllı kumandada kod tarattım birkaç işlev çalışıyor. menüye girip fabrika ayarlarına alıp denyecektim düzelirmi diye menü tuşu gelmiyor bir türlü bu yazılımları nasıl uyarlarız. 1506g 2gb 8mb işlemci
Bende vardı ,ne yaptıysam hata vermeye devam etti,aşağıdaki yazılımı da dene bakalım ,rs232 ile atılacak. :ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
buda aynı your device is invalid hatası veriyor. mesela benim cihaza spider t888 yazılımlar oluyor sorunsuz çalışıyor. ama spider v555, vision premium, redvision, ve bu verdiğin taplin yazılımları hepsi bu hatayı veriyor. biraz hex editörle kurcalayım dedim ama bişey çıkaramadım bu 01a000 satırı hepsinde farklı bu olayla düzeltilirmi yazılımlar.
0001a000 asla bunlarda çalışmaz

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
dqcam yazılımları vanilla olan yazılımlara uymaz bilgin olsun vanilla ise serverın o yazılımları yukle

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Elimde Sunplus SPHE1506 işlemcili
Linkteki cihaz var ,USB ile dönüşüm yazılımı atmayı denedim başarısız oldum ,buna uygun dönüşüm yazılımı var mı yoksa yeni cihaz mi almalıyım?

M Çevrimdışı

mutluman20

Yeni Üye
31 Eki 2019
5
37
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı günler diliyorum. Yeni bir cihaz aldım Redline TS4000 modelini aldım n11.com üzerinden işlemci olarak Sunplus SPHE 1507A32-bit RISC processor var. Bu işlemciye nashare yazılım atılabiliyor mu? Aldığım üründe server hediyeleri var 2 Yıllık RedShare, 3 aylık RedTV, 3 aylık VOD hediyesi var. Sizce ürün nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı günler diliyorum. Yeni bir cihaz aldım Redline TS4000 modelini aldım n11.com üzerinden işlemci olarak Sunplus SPHE 1507A32-bit RISC processor var. Bu işlemciye nashare yazılım atılabiliyor mu? Aldığım üründe server hediyeleri var 2 Yıllık RedShare, 3 aylık RedTV, 3 aylık VOD hediyesi var. Sizce ürün nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

sen bana desen aynı ürünü sana 100 tl den yüzlerce elinden çıkarmak isteyen kişilerde ayarlardm server sıkıntılı her yazılımdan sonra çöküyor servis parası 100 tl ödemek zorunda kalıyorsun kullanıcı hatası die geçiyor serverı ALLAH a emanet yani ben o cihaza 1 kuruş vermem yazık olmuş parana

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
şuan popüler cihazlara desteği tüm dünyada olan cihazlara yönelin eliniz mahkum olmayan araştırın öle alın şuan piyasada orca forever ve funcam serverlı cihazlar tercih edin bilginiz yoksa yardımcı olurum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt