Nashare server yazılımı ; Nashare server software

I Çevrimdışı

ixir44

Yeni Üye
6 Ocak 2020
3
28
1 yıllık server almak isteyen varsa yardımcı olurum
selam usta bende HİREMCO COMBO KİNG VAR sizin aracılığınızla 1 yıllık nasahare alsam izleye bilirmiyim. cihazda nasahare yeri yok sadece EMU ve DQCAM var DQCam kısmına nasahare kodunu yazsan çalışırmı teşekkürler. cihazı yeni aldım DQCAM 1 yıllık yeni aktif oldu 04.01.2021 tarihi son kullanma tarihidir.

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nashare çalışmıyor ben aldım fakat tavsiye etmiyorum

yzzze Çevrimiçi

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
selam usta bende HİREMCO COMBO KİNG VAR sizin aracılığınızla 1 yıllık nasahare alsam izleye bilirmiyim. cihazda nasahare yeri yok sadece EMU ve DQCAM var DQCam kısmına nasahare kodunu yazsan çalışırmı teşekkürler. cihazı yeni aldım DQCAM 1 yıllık yeni aktif oldu 04.01.2021 tarihi son kullanma tarihidir.
Nashare menüsü yoksa çalışmaz

M Çevrimdışı

m35istan

Yeni Üye
19 Kas 2019
21
60
Hazır dqcam aktif iken onu kullanın. Daha sonra süre bitince nashare'li yazılım yüklersiniz.

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Selamlar,

n11'de nashare destekli şöyle bir ürün var:

Bu sadece yazılım mı? Nashare için ayrıca kod almak mı gerekiyor? Öyleyse kodu nereden alabiliyoruz? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

yzzze Çevrimiçi

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Sadece nashare kodu girebileceğiniz bir yazılımı var. Kod satın almanız gerekiyor.Google da aratırsanız bulunuyor.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
şuan için en aktif çalışan wodex cihazıdır sıfır donma ile izlersiniz yayınları pro eklidir almak isteyen varsa özelime yazsın yazılımda video delay oldugu için ve o cihaz 2gb ram 8 mb hafızas olduğu için şuan için en stabil cihazdır cihaza istediğiniz yazılım yüklenir ethernet usb dönüştürücü aktf çalışır

nashare pro kod satılır

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
supermax aldın sadece nashre kod yuklersin 2021 de bitti ama çiftleşmeli yayınları asla izleyemezsin ama wodex te izlersiin bu gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt