MTV Karmaşası

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Bende dün yatırdım para üstü verir gibi bir beklentim yoktu. Cihaz parayı aldıktan sonra pat küt sesler geliyor aha dedim bozuldu makine yavaştan uzayacaktım meğerse para üstü veriyormuş. Bir anlık tırsma sonrasında gelen 5 TL bozuk para ve ben mutlu mesut ayrıldık.

P Çevrimdışı

Pakito

Yeni Üye
5 Kas 2019
24
40
mobil bankacılıktan veya internet bankacılığındanmaaş hesabı veya vadesiz hesaptanda yatırılabiliyor. illa kredi kartına gerek yok.. bence teknolojiye ayak uydurmak lazım herşeyde bankaya gidip sıra beklemeye vakit kaybına ve o gişe görevlisinin triplerini çekmeye gerek yok.. cep telinden 7-8 faturayı 5dk da ödemek varken niye şube gezeyim veya vezne gezeyim..

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
geçen sene ıllık 600 tl idi bu sene 386tl ye düşmüş .ödeme yapayım dedim hanımın tel vodafon geçirmiştik ödeyemedim bankamatikten sim blokajını kaldırmam gerekiyormuş.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Kartınız olması gerekir banka sizin adınıza kart bilgileri ile internet vergi dairesine yatırıyor. Kart olduktan sonra bankayada gitmek anlamsız. Telefondan veya bilgisayardan " gib.gov.tr " Ye giriş yaparakta ödenir.

Anlaşmalı bankalar
?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
İnternet bankacılığından yatırılmıyor artık maalesef, yatıranların kesin kredi kartı vardır , veya devlet bankalarında hesabı vardır ,bu arada sevgili By_Trol By_Trol a teşekkür ederim ,çünkü beni haklı çıkartan bir belge linkini vermiş :hihi

Bugün arkadaşım aramıştı, muhabbet sırasında konu mtv geldi,"alocum ben pttden gişede yatırdım,ptt'ye git" dedi,gittim ve devlete olan mtv borcumu kuruşu kuruşuna yatırdım ,ama nedense devlet "ben bu parayı almam "demedi,pat diye aldı,üstelik bayan memur bana 2 TL geri verdi :haha1
Bende teşekkür ettim ,bana "rica ederim benim işim bu" dedi,bende "ondan teşekkür etmedim ki" dedim, şaşırarak "neden" dedi,ben de "2 liramı geri verdiniz ya ondan" dedim :)
Ama inanın çok canım sıkıldı,ne güzel internetten ödüyordum,yıllardır da ödedim ,umarım bu uygulamadan dönerler,bugün dikkatli baktım da ,bu 3 banka atmsinde mtv kuyruğu doluydu ,birine de sordum "para üstü veriyormu bu makina,bunun yabancısıyım da" dedim, bazen vermiyormuş nedense :)
Bu arada postaneye öğle tatilinde girip fişimi aldım,gelen kuyruğa yakalanmadım ,2.ci sırada ödeyip çıktım ,bunu da ekliyeyim,bilginiz olsun :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt