T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Erinç Erinç Merhaba;

Rica etsem kardeşimizin faturasının teslim edilip, Alçı ve pipo işinin de halledilmesi hususu ile ilgilenebilir misin. Çok teşekkür ederim.
Abi evde bir parça var pipo dediğin o sanırım. Nereye hortumun ucuna mı takılacak.

Screenshot_2021-09-01-23-26-21-008_com.android.chrome.jpg

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Abi kurulmuşu var, sadece başına Mansur Başkan geçsin diye bekliyoruz, hep birlikte ona oy veririz beni boşver :kiskis
Ülke yönetiminde nasıl olur bilmem de başındaki adamın da hakkını yememek lazım ?

Partisi Mansur Yavaş için de Ekrem İmamoğlu için de onunla aynı fikirde değilken (özellikle İmamoğlu konusunda darbe yiyordu neredeyse) onları öne atarak Ankara ve İstanbul’u aldı ??

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Merhaba midea klimada midea Air uygulamasında bu mod ekranında soğuk mod seçilirse Eco tuşu çıkıyor soğuk sıcak nem ve fan modda ise eco çıkmıyor buradan sıcak mod seçildiğinde tekrar mod değiştirmek için örneğin soğuğa cihazda uygulamin on belleği silip yeniden kurup öğle ayarlıyorum uygulamada bu mod ekranina önbellek silmeden nasıl ulaşabiliriz
Screenshot_2021-09-03-21-48-27-860_com.midea.aircondition.obm.jpg

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34
Merhaba midea klimada midea Air uygulamasında bu mod ekranında soğuk mod seçilirse Eco tuşu çıkıyor soğuk sıcak nem ve fan modda ise eco çıkmıyor buradan sıcak mod seçildiğinde tekrar mod değiştirmek için örneğin soğuğa cihazda uygulamin on belleği silip yeniden kurup öğle ayarlıyorum uygulamada bu mod ekranina önbellek silmeden nasıl ulaşabiliriz
Screenshot_2021-09-03-21-48-27-860_com.midea.aircondition.obm.jpg
Uyelik olusturdunuz degil mi uygulama icin ben klimami bir kere ekledim ondan sonra boyle birseyle hic karsilasmadim tek tus ile istedigim moda geciriyorum mesela eco butonu sogutmada iken çalışıyor halde ama dry veya isitmada basinca ecoya bu modda kullanilamaz diyor

M Çevrimdışı

MuratHanoglu

Yeni Üye
30 Ağu 2021
3
38
Adem Helvacı Adem Helvacı abinin bana cevaben paylaştığı videodan sonra ben de araştırdım. Midea 18000 BTU klima almaya karar verdim. Bugün evime gelip kurulumu yaptılar. Kurulum yaparken vakum mevzusunda 10 dk yeterli dediler. Ricam üzerine 20 dk yapıldı. Klima Wifi model istemiştim. Bölgede satışı yapan Musa bey ile görüştüğümde wifi modeli için fiyat aldım fakat wifi aparatı kutudan çıkmadı. Midea da görevli bir arkadaş ile görüştürdü kendisi aldığım cevap 300 TL civarında bir fiyat ile temin edilebileceği, yeni ürünlerde bu eklentinin mevcut olmadığıydı.
Satışı yapan Musa beyin ve beni onunla görüştüren Erinç beyin iyi niyetini bilmesem kutuları alıp götürün kardeş ben başka markanın wifi destekli (içinden sürpriz aparat eksikmiş denmeyecek) modelini alıyorum derdim. Bu olumsuzluğa rağmen satış ve montaj süresinde ilgilendikleri için teşekkür ederim.
Klima kurulumundan sonra açtım 10 dk denedim. 18000 btu klimayım ben diyip üfledi midea gayet iyi.
22 dereceye çekip fanı açınca biraz zorlandı ses yaptı, takoz da olmadığı için sanırım biraz ses yaptı ama öyle fazla bir gürültü yok.
Soğutma performansı derseniz 26 m2 de gayet iyi.
24 dereceye ayarlıyken anında serinlik üstüne sessizlik kısmından memnun kaldım.

Son düzenleme:
Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Adem Helvacı Adem Helvacı abinin bana hitaben paylaştığı videodan sonra ben de araştırdım. Midea 18000 BTU klima almaya karar verdim. Bugün evime gelip kurulumu yaptılar. Kurulum yaparken vakum mevzusunda 10 dk yeterli dediler. Ricam üzerine 20 dk yapıldı. Klima Wifi model istemiştim. Bölgede satışı yapan Musa bey ile görüştüğümde wifi modeli için fiyat aldım fakat wifi aparatı kutudan çıkmadı. Midea da görevli bir arkadaş ile görüştürdü kendisi aldığım cevap 300 TL civarında bir fiyat ile temin edilebileceği, yeni ürünlerde bu eklentinin mevcut olmadığıydı.
Satışı yapan Musa beyin ve beni onunla görüştüren Erinç beyin iyi niyetini bilmesem kutuları alıp götürün kardeş ben başka markanın wifi destekli (içinden sürpriz aparat eksikmiş denmeyecek) modelini alıyorum derdim. Bu olumsuzluğa rağmen satış ve montaj süresinde ilgilendikleri için teşekkür ederim.
Klima kurulumundan sonra açtım 10 dk denedim. 18000 btu klimayım ben diyip üfledi midea gayet iyi.
22 dereceye çekip fanı açınca biraz zorlandı ses yaptı, takoz da olmadığı için sanırım biraz ses yaptı ama öyle fazla bir gürültü yok.
24 dereceye ayarlıyken anında serinlik üstüne sessizlik kısmından memnun kaldım.
Murat bey teşekkürler değerli yorumunuz için, ürününüzü güle güle kullanın Musa beyi içinize sinmeyen her konu için arayabilirsiniz. Wifi kit ne yazıkki evet opsiyonel bir seçenek, orda sanırım ilk başta bir yanlış anlaşılma olmuş Musa bey ile. Ancak yaşadığınız konfor için çok içten olarak memnun oldum iyi akşamlar.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Adem Helvacı Adem Helvacı abinin bana hitaben paylaştığı videodan sonra ben de araştırdım. Midea 18000 BTU klima almaya karar verdim. Bugün evime gelip kurulumu yaptılar. Kurulum yaparken vakum mevzusunda 10 dk yeterli dediler. Ricam üzerine 20 dk yapıldı. Klima Wifi model istemiştim. Bölgede satışı yapan Musa bey ile görüştüğümde wifi modeli için fiyat aldım fakat wifi aparatı kutudan çıkmadı. Midea da görevli bir arkadaş ile görüştürdü kendisi aldığım cevap 300 TL civarında bir fiyat ile temin edilebileceği, yeni ürünlerde bu eklentinin mevcut olmadığıydı.
Mardin de mi yaşıyorsunuz ?

Geri
Üst Alt