Xiaomi Mi Box S - Mi Stick Kullananlar Derneği ( Uygulamalar )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
The_SreT The_SreT youtube uygulamasını kurdum fakat kurduktan sonra cihazda uygulamayı bulamadım
Onu görebilmen için ayarlara girip ordan uygulamalar sektemesinde görebilirsin. Apk olarak dışarıdan kurduğun uygulamalara rahat erişim sağlamak için, başlıktaki ATV Launcher Pro uygulamasını kutman gerekiyor.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Onu görebilmen için ayarlara girip ordan uygulamalar sektemesinde görebilirsin. Apk olarak dışarıdan kurduğun uygulamalara rahat erişim sağlamak için, başlıktaki ATV Launcher Pro uygulamasını kutman gerekiyor.
Girdim ama tüm uygulamaları göster desemde bulamadım yüklediğim uygulamayı acaba usb ye mi kurdum uygulamayı yüklerken hiç sormuyor nereye kurayım diye acaba usb ye mi kurdum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Girdim ama tüm uygulamaları göster desemde bulamadım yüklediğim uygulamayı acaba usb ye mi kurdum uygulamayı yüklerken hiç sormuyor nereye kurayım diye acaba usb ye mi kurdum
Usb yi çıkardığım halde uygulama çalışmaya devam ediyor fakat sorun şu yüklü uygulamalarda da gözükmüyor tekrar yükle diyip kurup açtığımda uygulama çalışıyor fakat normal olarak arayıp bulamıyorım birde chrome linki ölü tekrar y
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Uygulamayı ikinci kez kurduktan sonra düzeldi gözüküyor artık uygulamalarım kısmında

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Birde netv gold v5 var, belki eklersiniz konuya hocam. Dizi,film, çocuklar için içerikler ulusal,belgesel ve spor kanalları mevcut. Stabil ve sorunsuz çalışıyor, yayın kaliteleride iyi inat'tan sonra bayağı memnun kaldım.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bu bende çalışmadı alper ,başka buldum bir tane sadece Brezilya tv kanalları var,x86 ya kurdum,süpermiş :)
Emmi bende çalışıyor, hem telefonda hem tv box ta, hatta tv boxta kendi kumandası ile gayet iyi çalışıyor. İnat tv, need tv pro vs. gibi uygulamalarda var.

20211204_163457.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt