Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Benim çenem düştü. Hazır yakalamışken sorayım. Kinhank Super Console' mu X96 Max Plus Ultra üzerine Emuelec ' mi? :)

Özür diliyorum. Videonun sonuna dikkat etmemişim. :)

Üyelerimiz için Android box düzeyinde nostalji yapmak adına (Nostalji derken Eski atari çakmaları değil, PSP düzeyine kadar eski oyunlar) Kinhank Super Console incelemesi;

Son düzenleme:
Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
142
44
Benim çenem düştü. Hazır yakalamışken sorayım. Kinhank Super Console' mu X96 Max Plus Ultra üzerine Emuelec ' mi? :)

Özür diliyorum. Videonun sonuna dikkat etmemişim. :)

Üyelerimiz için Android box düzeyinde nostalji yapmak adına (Nostalji derken Eski atari çakmaları değil, PSP düzeyine kadar eski oyunlar) Kinhank Super Console incelemesi;

Emuelec bu ayarlarda yapabilsek tabi ki x96 max plus üzerine ama bu ayarlar yapılamıyor. Adamlar öyle bir ayar yapmış ki kaç nesil önceki işlemciyle neler yapıyor cihaz

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Emuelec bu ayarlarda yapabilsek tabi ki x96 max plus üzerine ama bu ayarlar yapılamıyor. Adamlar öyle bir ayar yapmış ki kaç nesil önceki işlemciyle neler yapıyor cihaz
Ayarlardan ziyade sıkıntı bazı uyumlu olmayan ya da performans sorunu olan oyunları zaten eklememişler. ;) PSP' de çok daha fazla oyun çalıştırıyor ama mesela seganın efsane yarış oyunu hala sıkıntı yaratıyor. 😍

K Çevrimdışı

karagoz28izmir

Yeni Üye
14 Ara 2020
3
46
Mert hocam merhaba,
Next start 4k cihazdaki hızlı menüdeki Tümünü temizle kısmı ne işe yarıyor acaba?

Resim127e69297f8904b0f.png

A Çevrimdışı

Akingerez

Yeni Üye
17 Eki 2023
1
54
Mert hocam homatich box r 4k plus rose gold cihazı aldım ama telegram kuramadım yardımcı olursanız sebinirim

I Çevrimdışı

intension

Yeni Üye
14 Şub 2024
2
39
Merhaba. Yeni aldığım 2024 tarihli ve güncel Mecool KM2 Plus TV Box'a USB 3.0 portuna USB bellek ya da disk taktığımda Wi-Fi kopuyor. USB 2.0 portunda ise bellek çalışıyor disk çalışmıyor.
Ayrıca Bluetooth cihazlar ile eşleşmiyor. Mecool KM2 Plus cihazlarda bu sorunlar kronik mi? Çözümü var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
198
39
Merhaba. Yeni aldığım 2024 tarihli ve güncel Mecool KM2 Plus TV Box'a USB 3.0 portuna USB bellek ya da disk taktığımda Wi-Fi kopuyor. USB 2.0 portunda ise bellek çalışıyor disk çalışmıyor.
Ayrıca Bluetooth cihazlar ile eşleşmiyor. Mecool KM2 Plus cihazlarda bu sorunlar kronik mi? Çözümü var mı?
Güncelleme varsa güncelleme yap. Sonra fabrika ayarlarına dön ve bak duruma yine

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt