Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Performansla ilgili bir kıyaslama olması açısından şöyle bir sayfa linki bırakıyorum;

Yani aslında performans açısından s905x4' ler teoride çok fazla fark yaratmıyor. Ama cihaz 4 gb ddr4 ram sahibi olursa çoklu uygulamalar konusunda daha yeterli oluyor. Bir de lisans konusu var. Konuya çok hakim değilim ama cihaz disney+ ve netflix lisansına sahip değil. Diğer performans sorunlarını yazılımla çözseniz bile muhtemelen bu servislerin eksiksiz kullanımı için yeni bir cihaz ihtiyacınız yine de olacak.

Örnek olup inceleme açısından şöyle bir link bırakıyorum;

Özellikle bilgilendirmeyi yineleyeyim, firmware güncellemeleri kullanıcı sorumluluğundadır. Cihazın brick olması, uyumsuz yazılım ile hard brick olup hiç açılmaması ihtimalleri her zaman vardır.

Bi inceleyeyim bakayım

Cevap için teşekkürler

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
next playbox 4 k android cihazı aldım çok güzel kanal geçişleri süper hızlı ne takılma donma yok ısınma yok

dsmart go exxxen filbox 3 ay hediye

netflix görüntüsüde gayet güzel

ben memnun kaldım

çok özellik aramayan sürekli kullanmayacaklar için ideal

yalnız internet tarayıcı yüklenmiyor chrome yandex opera gibi

içinde firefox tarayıcı var ama türkçe değil o kötü olmuş biraz

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
Mert Temizer Youtube kanalını takip ettiğim bir kişidir. Herkese tevsiye ediyorum takip edin arkadaşlar

A Çevrimiçi

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
159
49
alınacak piyasada eniyi andareid box işlemcisi heryönüyle alacağım tasviyeniz nedir merd hocam

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
alınacak piyasada eniyi andareid box işlemcisi heryönüyle alacağım tasviyeniz nedir merd hocam
mert hocam ın kendisi burada değil.

The_SreT The_SreT

hocamın açmış olduğu konu konunun 1. sayfasını incelerseniz mert hocanın youtube kanalının ve telegram kanallarının adreslerini görüp oradan takip edip kendinize uygun tv box'u seçebilirsiniz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
mert hocam ın kendisi burada değil.

The_SreT The_SreT

hocamın açmış olduğu konu konunun 1. sayfasını incelerseniz mert hocanın youtube kanalının ve telegram kanallarının adreslerini görüp oradan takip edip kendinize uygun tv box'u seçebilirsiniz.
Kendiside buralarda biraz yoğun her yere yetişemiyor. Fırsat bulunca gelip sizlere cevap verecektir arkadaşlar.

H Çevrimdışı

herild

Yeni Üye
23 Ara 2017
38
Mert hocama sunny android box genel sorunu , kumanda kızılötesi seçiminde Onvo tv yok .. ülkemizde olayan bir sürü marka ismi var , yerli tvler güncellenerek eklenebilir mi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hocam homatics box a uygun telegram bulamadim. Yardimci olur musunuz ?
23Martta yüklenmiş uygulama,indirme 0 :)

byalo-351.png

A Çevrimdışı

aliakan

Yeni Üye
9 Nis 2022
3
43
selam mert bey dreamstar i4 tv box aldım wifi modemin yanında olduğu halde hızı çok süşük telefon la aynı yerde 40 mb hız olurken bunda 3 ve 5 arası oluyor çözümü nedir teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt