Merkezi sistemde Digiturk cikmiyor

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Önceki oturduğum evde Digitürk vardı.kanal listesini ?yedekleyin.vestelde eutelsat 7 dijitürk kurulumu var yalnız işe ne kadar yarar bilmiyorum.bir deneyin isterseniz
İlk kurulum
IMG_20190608_223254.jpg

olmaz ise
Tekrar ilk kurulum yapın

IMG_20190608_222852.jpg

IMG_20190608_224032.jpg

IMG_20190608_225412.jpg

Manuel arama sevgili emmimiz teraspy veya bir başka arkadaşımız frekans verirse deneyin

Olmaz ise eutelsatı disegc4 alıp tekrar deneyin
Not flysat saki frekanslar normal LNB ayarı olarak verilmiştir.mdu frekansları farklıdır.o yüzden imkânınız var ise kör tarama özelliği olan bir uydu cihazızl çok daha kolaydır.

U Çevrimdışı

URANÜS

Yeni Üye
28 May 2019
40
48
Peki gelen Digiturk servisi ölçüm yapıp (dairedeki kabloyu bir cihazla ölçtü) Digiturk olmadığını söyledi, nitekim benim yaptığım dsec miydi adı o dört kanalda da eutelsat 7 sinyali yok , bu ne iş :)

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
(10-15 tane Rumen kanalı var bunda frekans suyla bir kaçının adını yazarmısınız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

.mdu frekansları farklıdır.sinyal olması için arızasız sistem.doğru ayar doğru frekans

Bilmiyorum frekanslar hale geçerlidir belki de içinnnnnnnnn

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Uydu konusunda çogu kişinin pek anlayamadığı uydu ismi ne takılır.asıl önemli olan uydudaki frekanstır ve LNB ayarlarıdır.

U Çevrimdışı

URANÜS

Yeni Üye
28 May 2019
40
48

Rumen kanallarından ikisi bunlar
Yanlış resimleri yüklemiş ya

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Screenshot_2019-06-08-23-34-23-871_com.opera.browser.png

Disegc kaçta

Size son önerim.tv yi ilk kurulum yapın
Anten tipi
Disegc anahtarı seçin okeyleyin

IMG_20190608_234435.jpg

Okeyleyin.çıkış yapıp.
Kurulum+manuel arama+uydu+

Eutelsat7 disegc 3
Aşağıdaki frekanslarda bi deneyin

Olmaz ise
Eutelsat7 disegc 4 yapın
şağıdaki frekanslarda bi deneyin

Screenshot_2019-06-09-00-11-49-567_com.opera.browser.png

Resim bilgiler alıntıdır
Yeniden aktif hale gelen 11471 H 30000 frekansın
MDU5 karşılığı 10926 H 30000
MDU4 karşılığı ise 12164
The end.

IMG_20190608_225412558930a4e328c08e.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Şimdi benim anlamadığım nokta merkezi sistemde varsa ve merkezi sistemdeki tüm çanaklar dairelere aynı tek kablo ile geliyorsa nasıl oluyor da tuksat var diğerinde yayın yok?

Bu arada geçen ay aldığım vestel tv nin kampanyasıymis : 1 yıl ücretsiz Ailenin Yıldızı paketi Digiturk.
Çok güzel bir kampanya olmuş?

1 yıl süreyle deneme şansım olacak , internetten şimdiden dizileri izlemeye başladım, baya iyiymis içerik , çeşit anlamında.
digitürk pismanlik pesini birakmazlar simdi

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
,bu işlemi vestel tvde yapman hemen hemen zor gibi (gibisi fazla aslında) ,ben bir ara 7 dereceden frekansa ekleyerek trt kanallarını bulmuştum,yani kısaca vestel tvde 7 derece bana göre zor.bencede teraspy abimize teşekkür ederiz.uranüs arkadaşım sizede kolay gelsin.

U Çevrimdışı

URANÜS

Yeni Üye
28 May 2019
40
48
digitürk pismanlik pesini birakmazlar simdi
1 yıl ücretsiz kullanım imkanı tanınmış bana, memnun kalmazsak devam etmeyizz hocam, hangi konuda pişman etti tedbirli olayım,
Ben odanın birinde tv plus kullanıyorum, d smart disinda tavsiye varsa dikkate alırım.

,bu işlemi vestel tvde yapman hemen hemen zor gibi (gibisi fazla aslında) ,ben bir ara 7 dereceden frekansa ekleyerek trt kanallarını bulmuştum,yani kısaca vestel tvde 7 derece bana göre zor.bencede teraspy abimize teşekkür ederiz.uranüs arkadaşım sizede kolay gelsin.
Eyvallah hocam ben teşekkür ederim yardımlarınız için?

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
1 yıl ücretsiz kullanım imkanı tanınmış bana, memnun kalmazsak devam etmeyizz hocam, hangi konuda pişman etti tedbirli olayım,
Ben odanın birinde tv plus kullanıyorum, d smart disinda tavsiye varsa dikkate alırım.

Eyvallah hocam ben teşekkür ederim yardımlarınız için?
sorun da orda zaten öyle bir secenegin yok mecbur devam edeceksin bi kere elini verdin kolunu kaptirdin
1 sözlesmeyi iptal ettirmek istediginde önüne 100 tane sorun cikarirlar sözlesme iptalini gerceklestiremezsin dilekceyi faks cek, cihazi teslim et faks gelmedi bidaha cek vs vs...
2 hadi gerceklestirdin diyelim tekrar sözlesme yapman icin sabah gece dinlemez ararlar taciz ederler
3 hic birini yapmadin bir gün evine fatura gelir borclu cikarsin
4 coluk cocugunu ailenden birini kacirirlar tehdit ederler ( benim üyeligim sirasinda bu yoktu ama simdi baslamislardir diye tahmin ederek yaziyorum )

digitürk ü sadece gici oldugun kisilere tavsiye edin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
sorun da orda zaten öyle bir secenegin yok mecbur devam edeceksin bi kere elini verdin kolunu kaptirdin
1 sözlesmeyi iptal ettirmek istediginde önüne 100 tane sorun cikarirlar sözlesme iptalini gerceklestiremezsin dilekceyi faks cek, cihazi teslim et faks gelmedi bidaha cek vs vs...
2 hadi gerceklestirdin diyelim tekrar sözlesme yapman icin sabah gece dinlemez ararlar taciz ederler
3 hic birini yapmadin bir gün evine fatura gelir borclu cikarsin
4 coluk cocugunu ailenden birini kacirirlar tehdit ederler ( benim üyeligim sirasinda bu yoktu ama simdi baslamislardir diye tahmin ederek yaziyorum )
Hediyede sözleşme olmuyor sanıyorum sevgili Bratan,ama süre dolmadan habire ararlar ,ben süperonline telefonunu engellemiştim,arayamıyorlardı,ama arkadaşım çok çekti "istemiyorum" dedikçe fiyat indirmişlerdi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt