Merdivenden düştüm ,ama iyiyim ...

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
pederin kiracısının uydusunu ayarlayıp tam inerken merdiven kaydı bende düştüm 6-7 ay önce kafamı ve ayağımı vurdum (bu kadara şükür)nerdese 1 ay ayağım çok acıdı.yani merdivenden düşenin halinden eni yi merdivenden düşen anlarmış bu nedenle çok geçmiş olsun diyorum.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Aslında ben de eve gelince hanıma söylemedim düştüm diye ,ama arkadaş aramış uyurken ,hanım açmış "alo nasıl oldu" deyince söyledim düştüğümü :)
Yani demem o ki ,aslında haber vermek gerekir ,farklı bir gelişme de olabilirdi mesela ,sıcak iken anlaşılamıyor çünkü ,soğuduğunda ortaya çıkıyor.

Kesinlikle söylemek gerekiyor

Beni en çok mevsim geçiş zamanları yoruyor özellikle şu zamanlar komple kış veya yaz olsa sıkıntı yok ama bir soğuk bir sıcak mahvediyor insanı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
pederin kiracısının uydusunu ayarlayıp tam inerken merdiven kaydı bende düştüm 6-7 ay önce kafamı ve ayağımı vurdum (bu kadara şükür)nerdese 1 ay ayağım çok acıdı.yani merdivenden düşenin halinden eni yi merdivenden düşen anlarmış bu nedenle çok geçmiş olsun diyorum.
Teşekkür ederim :ok bu arada sana da geçmiş olsun ,belim tahminen lastiğe denk geldi ama ayağımı kesin merdivene vurdum ,çünkü tam geçmedi henüz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Teşekkür ederim :ok bu arada sana da geçmiş olsun ,belim tahminen lastiğe denk geldi ama ayağımı kesin merdivene vurdum ,çünkü tam geçmedi henüz.
3-4 gün ağrısı sürüyor taburenin kenarına fena sürtüldü benim bacak denge sağlamasam çok daha kötü olabilirdi

1639431781775.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy F fikoloji ve bu konuyla forumun yaş ortalamasini bir kez daha görmüş olduk. Vucut sinyal veriyor artik dikkat etmek lazim.

Geçmiş olsun sayin abilerim.

Bence ekmek yerine kelle paça için kemiklere iyi geliyor. (:

Tüm yaralı ve hastalarımızın acil şifaya kavuşmasını diliyorum.çok geçmiş olsun.
Aman diyeyim bir yerlerinizi bugünlerde hiç kırmayın, özellikle protez ve metal plakların temini zorlaşmaya başladı.
İstikbaliniz gökte bile olsa,bedeniniz yere yakın dursun☺️?? F fikoloji , teraspy teraspy ,
@?ℐℒ?ℐℛℐℳ

Geçmiş olsun hocam dikkat et kendine, üzüldüm.
Hepinize teşekkür ederim :ok
Kelle-paça olmazsa olmazımızdır :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt