MERAKLA BEKLENEN AWOX U5600STR 4K ANDROID TV İNCELEMESİ !

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ahahahha ?? kabak yine bana patladı iyi mi ??

Şu an Hüseyin yok burada, normaldir :kiskis

Kurum yazıları bitti sayılır. Sosyaldeki tüm soruları da 20 dk ye bitirebilmiş olacağım ki buna WP , Mail , Youtube, Facebook, Twitter, cep vs dahil.

Şimdi geriye kaldı senin üretim konusu :kas

Ona da bir saatlik balkon sefası molası sonrası devam ederim diyorum ama muhtemelen balkonda çayımı yudumlayıp o dağı izlerken yine bu mevzu benim aklımı kurcalıyor olacaktır :kop

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Şu an Hüseyin yok burada, normaldir :kiskis

Kurum yazıları bitti sayılır. Sosyaldeki tüm soruları da 20 dk ye bitirebilmiş olacağım ki buna WP , Mail , Youtube, Facebook, Twitter, cep vs dahil.

Şimdi geriye kaldı senin üretim konusu :kas

Ona da bir saatlik balkon sefası molası sonrası devam ederim diyorum ama muhtemelen balkonda çayımı yudumlayıp o dağı izlerken yine bu mevzu benim aklımı kurcalıyor olacaktır :kop

Ellerine sağlık abi ???? hayranım iş bitiriciliğine ?????

Bir gün bende çayımı yudumlarken balkon sefası yapacağım inşallah ? Allah zihin açıklığı versin o halde, çok güzel fikirler çıkacak eminim ??

G Çevrimdışı

gknmrl

Yeni Üye
11 Tem 2019
5
32

bilgi için sagolun hocam bir de şuan sony'nin KDL-32BX320 modelini kullanıyorum bu televizyon 32inç 720p lcd panel olması gerek ve artık yetersiz küçük kalıyor smart vs özellikleride yok..oyun odası yaptım herşeyim tam ancak büyük ekranlı bir televizyon ararken awox u5600str modelini gördüm özellikleri gayet yeterli oyun bilgisayarımda, playstation 4'te ve iptv için kullanacağım maç izleme amaçlı (iptv'yi android uygulaması üzerinden kullanıyorum ) kullanım şeklim bu şekilde uzun süredir bu model için sizin videolarınızı forumda açtığınız konuları vs hepsini araştırdım izledim okudum kafama yattı bu model benim gibi kullanım şekli olan birisi için tavsiye edermisiniz..

namikreis Çevrimdışı

namikreis

Aktif Üye
25 Eyl 2018
51
42
arkadaslar suan tv fiyati 2.274 tl diyor bu fiyat dip mi daha asagisini gordu mu ya da suan var mi daha ucuzu

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Merhabalar şu sarı renk probleminin çözümü var mı acaba. Servis menüsüne girdim ama çok da anlayamadım. Yardımcı olabilecek yada çözüme kavuşturmuş arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum selamlar.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Merhabalar şu sarı renk probleminin çözümü var mı acaba. Servis menüsüne girdim ama çok da anlayamadım. Yardımcı olabilecek yada çözüme kavuşturmuş arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum selamlar.

Sanırım biraz şans ile alakalı bi durum. Biz bize gelen hiçbir cihazda bu problemle karşılaşmadık. Renk ayarlarını tek tek deneyin isterseniz. Birde google dan sarının bütün tonlarını gösteren bi arama yapın. Örneğin limon yazın bi arayın iyice inceleyin.

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Sanırım biraz şans ile alakalı bi durum. Biz bize gelen hiçbir cihazda bu problemle karşılaşmadık. Renk ayarlarını tek tek deneyin isterseniz. Birde google dan sarının bütün tonlarını gösteren bi arama yapın. Örneğin limon yazın bi arayın iyice inceleyin.
Renklere baktım ton farklılıkları belli oluyor. Sıkıntı o canlı sarı olan renkte onu maalesef vermiyor. Uğraşarak biraz daha toparladım ama sarı renk problemini tam olarak çözemedim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Renklere baktım ton farklılıkları belli oluyor. Sıkıntı o canlı sarı olan renkte onu maalesef vermiyor. Uğraşarak biraz daha toparladım ama sarı renk problemini tam olarak çözemedim.
Bu tvde RGB ayarı yokmu acaba ,veya beyaz dengesi. Mesela vestellerde değişik isimlerde var bu ayarlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt