MERAKLA BEKLENEN AWOX U5600STR 4K ANDROID TV İNCELEMESİ !

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Takipçilerimizin birçoğu bu modelle ilgili sorular sormakta, bizde bu sorular üzerine 3 tane sipariş edip kullanıcı gözüyle deneyimledikten sonra sizlere deneyimlerimizi aktarmak istemiştik. İnceleme videomuza kadar birçok karşılaştırma videosu çeksekte inceleme videomuzu deneyimlerimizin sonucunda çekelim istedik.

Awox markasının bu sene içinde piyasaya sürdüğü özellikleriyle piyasayı alt üst eden U5600STR 55 inç (140 Ekran) 4K Android Smart TV modelinin incelemesini yaptık. Daha önce birçok defa bu model ile ilgili karşılaştırma videosu çekmiştik. Bu modelden 3 tane test için temin ettik. Evlerimizde ve iş yerinde her koşulda test ettik. 1 ayın sonunda ise kullanıcı deneyimimizi sizlerle paylaşmak istedik. Umarız sizlere keyifle izleyeceğiniz ve sonucunda tatmin edici bilgiler sunan bir video sağlayabilmişizdir. Keyifli seyirler :)

U5600STR GÜNCEL KANAL LİSTESİ :

Son düzenleme:

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Tv samsung mu awox mu acaba sevgili Pixel Teknoloji Outlierwit,
Filmde bir karışıklık yok değilmi,sanki samsung var arkada,kusuruma bakma bilmediğimden soruyorum :)

Sağdaki TV'yi soruyorsun demi hocam ? :)) İncelediğimiz TV AWOX U5600STR arka planda dönen mecburen samsungun telifsiz videosu oldu :) Yayınlarda uydu yayınları açıyoruz bu sefer telif yiyor. Bizde mümkün olduğunca bu tarz telifsiz videoları tercih etmek zorunda kalıyoruz. Ancak yanıltıcı olmuşsa eğer bir dahakine başka bi video bulalım :) Teşekkürler :)

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Tamam sildim mesajımı,mesajını aldım :) bence birdahakine değilde en kısa zamanda değiştir bu vidyoyu ,hatta tel destekliyorsa kendin çek 4k vidyo ,telif-melif olmaz :ok

Makul aslında renkleri güzelce yansıtan bi video çekelim arka planda o dönsün dursun :) Teşekkürler öneri için :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değildi aslında,tam tersi direk yazılmış bir yazıydı ,ben silmiştim o mesajı ama sen istedin madem devam edeyim:haha1
Sustum hadi :)
:mutlu :mutlu

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Sarı renklerle ilgili çok fazla şikayet okuduğum için bu modeli es geçip 49" Regal aldım. Keşke bu videoyu 1 gün önce yükleseydiniz 1 günle kaçırdım. Adem abi pek yardımcı olmadı :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt