Meizu Note 8 - 13 Aralık Cuma Yeniden BİM'de Satışta

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Fiyat performans ürünü olan Meizu Note 8 - 13 Aralık Cuma günü yeniden BİM'de satışta olacak arkadaşlar ?

S91208-224432.jpg

Meizu Note 8 özellikleri
Meizu Note 8 özellikleri ile ilgili detaylara her zaman olduğu gibi tasarım ve ekrandan başlayalım. Standart çerçeveli bir tasarım ile gelen telefonda herhangi bir çentik bulunmuyor. İkili kamera kurulumunun arka ortada konumlandığı Note 8’de bu kameraların hemen altında bir parmak izi okuyucusu bulunuyor. Dual-flash ise kameraların üstünde konumlanıyor. 5.99 inçlik ekran büyüklüğüne sahip telefonun ekranının en/boy oranı ise 18:9 olarak karşımıza çıkıyor.

403 ppi ekran yoğunluğuna sahip telefonun ekran çözünürlüğü ise 1080 x 2160 piksel.

Note 8 gücünü 14nm üretim teknolojisi ile üretilen sekiz çekirdekli Snapdragon 632‘den alıyor. Dört adet Kyro 250 Gold çekirdeğin 1.8 GHz hızında çalıştığı işlemcide, diğer dört adet Kyro 250 Silver çekirdek de 1.8 GHz hızda çalışıyor.

Telefonun grafik birimi tarafında karşımıza Adreno 506 çıkıyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile gelen Note 8’de microSD kart girişi de bulunuyor. Bu sayede telefonun hafızasını 200 GB’ye kadar yükseltmek mümkün.

Uygun fiyatıyla öne çıkan Meizu Note 8 özellikleri arasında en merak edilen detay hiç kuşkusuz kameralar. 12 Megapiksellik f/1.9 diyafram değerine sahip ana kameraya, 5 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü eşlik ediyor.

Arka kameraya ile 1080p 30 FPS video kaydı yapabilmek mümkün.

Ön tarafta ise bizi 8 Megapiksellik f/2.0 diyafram değerine sahip tek kamera karşılıyor.

Kutudan 8 ile çıkan telefonun güvenlik tarafında parmak izi okuyucusunun yanında yüz tanıma sistemi de bulunuyor. Aynı zamanda telefonda ekran içine yerleştirilmiş optik parmak izi sensörü de mevcut. Flyme oyun modu 3.0 da telefonun bir diğer önemli özelliği.

Ayrıntılı Telefon Özellikleri

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Bir an atlayacaktım ama kart desteği sunmayan bir telefonun ilk haftada anasını beller benim mişteriler.
Bize gene realme yolları görünüyor.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Kart desteği sunmayan derken hocam , tam anlamadım :alala

Sd kart takamıyoruz ya.
E benim müşteriler de ürünü gönderip peşine şöyle olacak böyle olacak diye 50tane örnek fotoğraf atarlar. Androidin thumbs salaklığı da malum. Hepsi birleşince al sana şenlik. :sopa1

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sd kart takamıyoruz ya.
E benim müşteriler de ürünü gönderip peşine şöyle olacak böyle olacak diye 50tane örnek fotoğraf atarlar. Androidin thumbs salaklığı da malum. Hepsi birleşince al sana şenlik. :sopa1
SD kart takılıyor hocam yukarıdaki yazıdada yazıyor , en önemlisi şu an elimde ve SD kart takılı telefonda ?

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
SD kart takılıyor hocam yukarıdaki yazıdada yazıyor , en önemlisi şu an elimde ve SD kart takılı telefonda ?

Anaaa... ,,,,,,,, okumuşum, kusura bakma.
Eeee, aynı fiyatta bi önce gelen seride yokmuş, Öyle diyordu zortware plus'ın 3 Ekim tarihli incelemesinde.
Acaba her bime gelen telefon mu farklı, yoksa bunlara farklı şey mi yolladılar.
Aha linki
5:30 dan sonrası ;)

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
sd card destegi 128gb dir var.
batarya pasif 3600
nfc,kizilotesi radyo hızlı sarj yok
aynı ucrete redmi8 64gb lik alinabilir

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Anaaa... G*tümle okumuşum, kusura bakma.
Eeee, aynı fiyatta bi önce gelen seride yokmuş, Öyle diyordu zortware plus'ın 3 Ekim tarihli incelemesinde.
Acaba her bime gelen telefon mu farklı, yoksa bunlara farklı şey mi yolladılar.
Aha linki
5:30 dan sonrası ;)

Ben Ekim'de BİM'den aldım hocam Sd kart takılmama durumu yok , yanlış bilgi verilmiş ?

İster 2 Sim kart olarak kullanılıyor , ister 1 sim 1 sd kart olarak kullanılıyor. İncelemeyi yapan arkadaş 2 Sim girişi görünce buna Sd kart takılmıyor demiş heralde ? yalnız incelemeyi yapan açısından çok kötü bir durum bu bence , nasıl inceleme yapıyorsa ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt