Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

A Çevrimdışı

abcdef123

Yeni Üye
4 Tem 2021
3
26
Menü 4725 ile servis menü resmini ekler misin.

WhatsApp-Image-2021-07-09-at-18.08.38.jpg

E Çevrimdışı

esrasz24

Yeni Üye
6 Eyl 2021
3
28
tv den aldiginiz sw dosyasini yukarda anlattiginiz islemle modifiye yapmis oluyorsunuz.Indirdiginiz 3 dosyadan Modifiye ettiginiz sw li olan dosyayi usb icinde olusturdugunuz "Profile " isimli dosya icine kaydedip tv ye usb operations ile kaydetmeniz gerekiyor,digerleri yyine usb icinde kalabilir.Dikkat etmeniz gereken ayrintilar konu icerisinde var.
16Edit.dll hatası veriyor vestel mb97model birinci adım tamamlandı ikinci aşamada sorun veriyor ?

S Çevrimdışı

Slow35

Yeni Üye
5 Kas 2021
21
36
Adım 6 ; Bu iki islemi yaptiktan sonra toolbox daki islemi kaydedip programi kapatiyoruz.

Adım 7 ; Simdi yapmamiz gereken fat32 ile bicimlendirilmis usb de bos bir "Profile" dosyasi olusturmak.Bu dosyanin icine modifiye ettigimiz mb97_swprofile.bin dosyasini kaydediyoruz.
-Geriye kalan islemleri tv de yapmaniz gerekiyor
MERHABA BÜYÜK HARF YAZDIM KENDİ YAZIM OLDUĞU ANLAŞILSIN ŞİMDİ BEN BU ADIMLARI İZLEYİP DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIM FAKAT TOOLBOX PROGRAMINA KAYDETTİĞİM DEĞİŞİKLİĞİ TEKRAR NASIL ALIP USP İÇİNDE AÇTIĞIM PROFİLE DOSYASINA YAPIŞTIRICAM

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Adım 6 ; Bu iki islemi yaptiktan sonra toolbox daki islemi kaydedip programi kapatiyoruz.

Adım 7 ; Simdi yapmamiz gereken fat32 ile bicimlendirilmis usb de bos bir "Profile" dosyasi olusturmak.Bu dosyanin icine modifiye ettigimiz mb97_swprofile.bin dosyasini kaydediyoruz.
-Geriye kalan islemleri tv de yapmaniz gerekiyor
MERHABA BÜYÜK HARF YAZDIM KENDİ YAZIM OLDUĞU ANLAŞILSIN ŞİMDİ BEN BU ADIMLARI İZLEYİP DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIM FAKAT TOOLBOX PROGRAMINA KAYDETTİĞİM DEĞİŞİKLİĞİ TEKRAR NASIL ALIP USP İÇİNDE AÇTIĞIM PROFİLE DOSYASINA YAPIŞTIRICAM
Yaptığın dosyanın üzerine gelip sağ tıkla ,oradan "kopyala" seç ,Profile isimli klasörü de açıp içine yine sağ tıkla "yapıştır" seç.o kadar :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt