Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

S Çevrimdışı

Slow35

Yeni Üye
5 Kas 2021
21
36
Toolbox'ta modlağım dosya alt sekmeleri kapatıp en başta kalan dosyayı mı kopyalayıp usb içinde profile dosyasının içine atıcam doğru mu anlamışım

B Çevrimdışı

baytarsam

Yeni Üye
28 Kas 2021
1
28
mb120 (V.1.15.3.0) Vestel cihaza uyguladım. Smart tv menüsüne de, market menüsüne de Netflix geldi ancak üstüne bastığım zaman ekran kararıyor ve cihaz kendine gelemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
TEKNOwest TEKNOwest , F fikoloji ,MB120 de netflix desteği varmıydı ,biliyormusunuz :alala
17MB120 2.45.12.1 NETFLİX.zip

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
17MB120 2.45.12.1 NETFLİX.zip
Aha, bu ne hız :kiskis ,telgraflar böyle hızlımıydı,daha şimdi çekmiştim telgrafı tekno :hihi

T Çevrimdışı

Tafo44

Yeni Üye
12 Şub 2020
11
31
Elinize emeğinize sağlık. İlk olarak MB97 model anakartlı SEG TVmin core güncellemesini yaptım. daha sonra modlama ile Netflixi aktif ettim. (Kingston flash belleğim de sıkıntı çıktı Sandisk ile tekrar denediğim de oldu) Geçen senelerde de DTS ses açmıyor diye satmaya karar vermiştim TV'yi sizin sayenizde sıkıntıyı çözmüş masraftan kurtulmuştum :) şimdi de internet aldım ve android box ararken yolum yine buraya düştü ve beni yine masraftan kurtardınız. Harikasınız çok teşekkürler.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Elinize emeğinize sağlık. İlk olarak MB97 model anakartlı SEG TVmin core güncellemesini yaptım. daha sonra modlama ile Netflixi aktif ettim. (Kingston flash belleğim de sıkıntı çıktı Sandisk ile tekrar denediğim de oldu) Geçen senelerde de DTS ses açmıyor diye satmaya karar vermiştim TV'yi sizin sayenizde sıkıntıyı çözmüş masraftan kurtulmuştum :) şimdi de internet aldım ve android box ararken yolum yine buraya düştü ve beni yine masraftan kurtardınız. Harikasınız çok teşekkürler.
:clap2:ok:cay

D Çevrimdışı

domienz

Yeni Üye
21 Şub 2022
9
35
merhaba bm97 kartlı 43fb8500 tv de netflixi yansıtarak veya uygulama ile getirttim.

fakat netlix 16:9 yerine sanki zoomlu gibi görüntünün ortasını alıp oynatıyor ve hiç müdahale edemiyorum görüntü özelliklerine... çok çirkin bir görüntü oluyor uzun ince...,

var mı çözümü?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba bm97 kartlı 43fb8500 tv de netflixi yansıtarak veya uygulama ile getirttim.

fakat netlix 16:9 yerine sanki zoomlu gibi görüntünün ortasını alıp oynatıyor ve hiç müdahale edemiyorum görüntü özelliklerine... çok çirkin bir görüntü oluyor uzun ince...,

var mı çözümü?
Bı resim atarmisin

A Çevrimdışı

adnan4141

Yeni Üye
6 Mar 2022
1
47
Hocam, usb yi tv ye takıp tv den usb operations a tıkladığımda usb ye profili aktarmıyor. ne yapabilirim? profil dosyalarını kopyalayabilmek için başka bir yöntem var mı acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri