Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Şefim burada Vestel toolboxta sw profilde diğer tivibu, turkcelltv, google gibi dosyalarda false bunlarıda true yapsak çalışırmı yoksa sıkıntı olurmu? Teşekkürler bu arara mb120 yazılım tvdeki
Bir üst mesajdaki yazdiklarim sizin içinde geçerlidir.Sadece 4 uygulama menüde olabilir eklemek icin silmeniz gerekir ve uygulamalarin buyuk kismi calismaz ,deneme yapabilirsiniz.

kvrn12 Çevrimdışı

kvrn12

Yeni Üye
25 Nis 2021
15
Bir üst mesajdaki yazdiklarim sizin içinde geçerlidir.Sadece 4 uygulama menüde olabilir eklemek icin silmeniz gerekir ve uygulamalarin buyuk kismi calismaz ,deneme yapabilirsiniz.
peki oradaki turkcell tv tivibu trt vb şeyleri eklersek televizyonun çökmesi gibi bir durum olur mu , netflix ve youtube u eklemiştim ama diğerlerini de eklemek istiyorum 1 tanesini falan (mb97)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
peki oradaki turkcell tv tivibu trt vb şeyleri eklersek televizyonun çökmesi gibi bir durum olur mu , netflix ve youtube u eklemiştim ama diğerlerini de eklemek istiyorum 1 tanesini falan (mb97)
9X Ana kartlarda menüde yazılımsal olarak gösterilecek uygulama simge sayısı sınırlı olabiliyor. Açmak istediğiniz uygulamayı açın menüde görünmez ise lüzumsuz gördüğünüz bir başka uygulamayı kapatın.

A Çevrimdışı

abcdef123

Yeni Üye
4 Tem 2021
3
26
Hocam merhaba MB100 anakartlı tvimde dediğiniz işlemi yapmaya çalıştım ama ilk adımda olan dosyayı indirdiğimde flash belleğe attım televizyona takıp en alttaki usb seçeneğini tıkladığım bilgisayara geri döndüm ama langprofile,hwprofile ve swprofile dosyaları çıkmadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Hocam merhaba MB100 anakartlı tvimde dediğiniz işlemi yapmaya çalıştım ama ilk adımda olan dosyayı indirdiğimde flash belleğe attım televizyona takıp en alttaki usb seçeneğini tıkladığım bilgisayara geri döndüm ama langprofile,hwprofile ve swprofile dosyaları çıkmadı yardımcı olursanız çok sevinirim.
Linkteki dosya ile dener misin.
Komut dosyasını zipten çıkartın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri