Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

K Çevrimdışı

kara_matem16

Yeni Üye
22 Ara 2020
1
36
mb98 anakartım var tek bişeyi merak ediyorum blutv yükleyebilir miyim ?cevap evet ise linkini aradım fakat bulamadım.yardımcı olabilecek bir babayiğit aranıyor...

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
blutv yükleyebilir miyim ?
Hayir yükleyemezsiniz,"starturl" kullanarak veya tarayiciya widget linklerinden birini yazarak seyretmeniz mümkün.

G Çevrimdışı

green_eyes35

Yeni Üye
7 Ara 2020
11
41
Merhabalar Arkadaşlar Vestel Tv ve Mb110 anakart kullanıyorum, Televizyonuma Netflix programı indirmek istiyorum.. Linkte bulunan adımları gerçekleştiriyorum 3.adım olan TOOLBOX programını indirdim, çalıştırma durumunda herşeyi doğru uygulamama rağmen hata veriyor açılmıyor.. Tümünü ayıkla seçeneğide var oradan yapmayı uygulamayı deniyorum ekran boş açılıyor.. Kısacası burada tıkanıyorum nasıl yapım halledebilirim, bu konuda rica etsem yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .. iyi günler dilerim .!

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhabalar Arkadaşlar Vestel Tv ve Mb110 anakart kullanıyorum, Televizyonuma Netflix programı indirmek istiyorum.. Linkte bulunan adımları gerçekleştiriyorum 3.adım olan TOOLBOX programını indirdim, çalıştırma durumunda herşeyi doğru uygulamama rağmen hata veriyor açılmıyor.. Tümünü ayıkla seçeneğide var oradan yapmayı uygulamayı deniyorum ekran boş açılıyor.. Kısacası burada tıkanıyorum nasıl yapım halledebilirim, bu konuda rica etsem yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .. iyi günler dilerim .!
yüklediginiz dosyayi paylasabilir misiniz burada?

G Çevrimdışı

green_eyes35

Yeni Üye
7 Ara 2020
11
41

4B07641C-0434-455E-8FA0-EEB28FDA3273.jpg
9556A312-8DEB-449E-BAF8-EA0A2D085FC4.jpg

Geri
Üst Alt