MB95 Güncel Yazılım Hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U Çevrimdışı

university_07

Yeni Üye
27 Mar 2020
4
33
F fikoloji,
selam forumda her köşede mb9X versiyonlar için yazılım önermiyoruz. başkasının yazılımını yüklemeyin diye belirtiyoruz. ve en riskli kartta bu işlemi yapıyorsun.
upload sırama aldım birazdan paylaşacağım.
o kadar haklısınız ki, bahsettiğiniz yazılarınızı çok sonra okudum ya da o an sadece aç gözlülükle link aradığım için görmedim muhtemelen :(

yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
U Çevrimdışı

university_07

Yeni Üye
27 Mar 2020
4
33
full yükleme anlatım;tıklayınız
Hocam 4 farklı usb ile denedim,
Sadece bir usbde diğerlerinden farklı olarak oka basıp fişi takınca ışık yanıp sönüyor ancak stdby da hiç ışık yok,
bu haldeyken 10dk basılı tuttum ancak hala bir gelişme yok,
Önerebileceğiniz farklı bir çözüm var mıdır,
Anakart gitti mi dersiniz :(

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam 4 farklı usb ile denedim,
Sadece bir usbde diğerlerinden farklı olarak oka basıp fişi takınca ışık yanıp sönüyor ancak stdby da hiç ışık yok,
bu haldeyken 10dk basılı tuttum ancak hala bir gelişme yok,
Önerebileceğiniz farklı bir çözüm var mıdır,
Anakart gitti mi dersiniz :(

buradan mb95m yazılımlarını bul indir dene, zaten orjinal yazılım işe yaramadı uydurma deneyelim

F Çevrimdışı

ferhat05

Yeni Üye
30 Mar 2020
2
37
MB95MR3 YENİ KANAL EKLİYORUM KAPATIP AÇINCA SİLİNİYOR.TV FABRİKA AYARLARINA DÖNMÜYOR.YAZILIM YÜKSELTME İLE DÜZELİRMİ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
TV MARKA TECHWOOD
V.3.3.8c
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB95MR3 YENİ KANAL EKLİYORUM KAPATIP AÇINCA SİLİNİYOR.TV FABRİKA AYARLARINA DÖNMÜYOR.YAZILIM YÜKSELTME İLE DÜZELİRMİ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
TV MARKA TECHWOOD
V.3.3.8c

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
TV MARKA TECHWOOD
V.3.3.8c

TV MARKA TECHWOOD
V.3.3.8c
mb95 için güncelleme yoktur. paylaşmıyoruz

U Çevrimdışı

Uğur20

Yeni Üye
18 Nis 2020
28
44
Menü 4725 reset attıktan sonra sesi eskiye göre azaldı. Önceden 12 birimde yeteri kadar çıkıyordu. Reset ten sonra 25 anca sesi veriyor. Neden olabilir ki?

Galiba. Hatırlamıyorum.
366n vardı bizimkinde sanırım.
Sarı arayüz ve ses seviye çubuğunun ortaya gelmesi nedeniyle eski sürüme döndüm.
Bu ses olayı benimde başıma geldi. Menü 4725 den resetledikten sonra ses ortalarda anca çıkıyor. Önceden daha iyiydi.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Menü 4725 reset attıktan sonra sesi eskiye göre azaldı. Önceden 12 birimde yeteri kadar çıkıyordu. Reset ten sonra 25 anca sesi veriyor. Neden olabilir ki?

Bu ses olayı benimde başıma geldi. Menü 4725 den resetledikten sonra ses ortalarda anca çıkıyor. Önceden daha iyiydi.
Ses ayarları bölümünden equalizer ayarlarında kullanıcı seçeneğini seçip seviyeleri yükseltebilirsiniz. AVL seçeneğini de açık yapın ses şiddeti fark edecektir.

U Çevrimdışı

Uğur20

Yeni Üye
18 Nis 2020
28
44
Ses ayarları bölümünden equalizer ayarlarında kullanıcı seçeneğini seçip seviyeleri yükseltebilirsiniz. AVL seçeneğini de açık yapın ses şiddeti fark edecektir.
Teşekkür ederim. Ses ayarlarından ya da başka bir yerden yapmam gereken bir şey var mı?

E Çevrimdışı

emrebey1

Yeni Üye
28 Şub 2021
1
46
mb95m anakart lı cihazımda netflix li olan yazılım göndermeniz mümkün mü yardımcı olursanız sevinirim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
mb95m anakart lı cihazımda netflix li olan yazılım göndermeniz mümkün mü yardımcı olursanız sevinirim
mb96 ve alt seri modellerde netflix yok,linkteki konuya gözatin isterseniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri