MB95 Güncel Yazılım Hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Abi ne güzel şeyler biliyorsun Allah nazardan saklasın ?

Konu sahibi net cevap alamadığını belirtmiş lakin en net cevap kaç kere verilmiş zaten. Bu kart çalışıyorsa ellemeyin. :))

Yine de sizin istediğiniz şekilde de cevap vermek gerekirse bu kart için 3.6.6.y son stabil.

Mb9x serisinde 3.7 diye giden seri de var ancak bu kart için değil. :ok

Çok teşekkür ederim alakanız için :)

Ellemenin ötesinde 3.7 sürümünü yüklemek gibi bir risk aldım ki şükür ki kök yazılım atarak düzeldi.

Youtube'da bir donma var. YÜKLENİYOR ifadesinde takılı kalıyor. Youtube uygulamasını güncellemek gibi bir imkanımız var mı?

M Çevrimdışı

mariamariana

Yeni Üye
5 Şub 2019
19
44
I"m looking for a firmware 17MB95S-1 for TOSHIBA 50", but I don't know model.
Can somebody help me? Thanks
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

I had replaced the modul and I don't find the firmware.

O Çevrimdışı

ogulcangoktas

Aktif Üye
16 Ara 2018
55
24
Aslında çıkış yapmıştım,pcdeki dosyaları silerken gözüme çarptı,önceden MB95 ile alakalı resim hazırlamıştım,gerçi core yazılım yüklüyorsunuz biliyorum ama yine de uyarmak istedim,çünkü bazen de full yazılım isteniyor veya bulunan bir dosya pat diye tvye yükleniyor...
Aslında yeni bir konu açmak istedim bu konuda ama bu kez de forum aralarında kalacak,kimse bir süre sonra göremeyecek,çünkü önemli bir konudur.
Aşağıdaki resmi özellikle hazırladım,2 MB95 kart yazılımı var resimde,birisi 95 diğeri 95M,ikisi birbirinden farklıdır,ama bakıldığında ikiside MB95'tir bunu göstermek istedim.
Özellikle altını çizdiğim dosya herkesin anlayacağı dilde yazarsam "HDD için MasterBootRecord" gibi dosyadır,yani tvyi başlatan diyeyim,...Görüldüğü üzere birisi 1 MB diğeri 2 MB,bu dosyaları core olarak yüklerseniz geri dönüşünüz olur ama full olarak farklı 95li tvye yüklerseniz doooğru servise...

NOT:
Ben bile resmi yükleyip önizleme yaparken fark ettim,ikiside 366n miş yazılımların,anlayın artık ne kadar önemli olduğunu gençler.

mb95.png
teraspy teraspy MB95M anakarta sahibim. Yanlışlıkla mb95 yazılımı yüklemem sonucu tv vestel ekranında kaldı ve açılmıyor. Mb95M yazılımı yüklemek için OK tuşuna basılı tutsaam da TV Vestel yazısına geçiyor ve yazılımı yüklemiyor fakat mb95 yazılımını yüklemeye çalıştığımda tekrardan TV yüklemeye başlıyor yazılımı. Ama tabi ki yine vestel ekranında kalıyor. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy MB95M anakarta sahibim. Yanlışlıkla mb95 yazılımı yüklemem sonucu tv vestel ekranında kaldı ve açılmıyor. Mb95M yazılımı yüklemek için OK tuşuna basılı tutsaam da TV Vestel yazısına geçiyor ve yazılımı yüklemiyor fakat mb95 yazılımını yüklemeye çalıştığımda tekrardan TV yüklemeye başlıyor yazılımı. Ama tabi ki yine vestel ekranında kalıyor. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz
Yazılım konusunda sevgili dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest teknovest bakıyor,ben sadece öneri-düzeltme yapıyorum desem hatalı olmaz,diğer konuda yazdım zaten,burada da ekleme yapmayayım sevgili ogulcangoktas ,sende mutlaka tvnin arkasındaki barkod fotosunu vermiş ve yazılım istemişsindir.
Konu aşağıdadır :

H Çevrimdışı

hrnabl

Yeni Üye
13 Şub 2020
3
43
Konu dışı olacak ama siz de Youtube açılıyor mu?
açılmıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB95 ve serisi kartların yazılımı kaldırılmıştır,eğer tvde izlenmede bir sıkıntı yoksa ,bu karta yazılım tavsiye edilmiyor ,,çünkü en riskli kartlardan birisidir MB95 ve serisi,en küçük elektriksel dalgalanmada dahi çabucak çöken bir karttır :ok
MB95 ve serisi kartların yazılımı kaldırılmıştır,eğer tvde izlenmede bir sıkıntı yoksa ,bu karta yazılım tavsiye edilmiyor ,,çünkü en riskli kartlardan birisidir MB95 ve serisi,en küçük elektriksel dalgalanmada dahi çabucak çöken bir karttır :ok
yanı güncelleme yapmayımmı

U Çevrimdışı

university_07

Yeni Üye
27 Mar 2020
4
33
Sonuç olarak ne diyoruz ?
Sabır ve inanç
Sen olmuyor dedikçe biz direttik birinde sorun var diye. Duzeldigine sevindim

Merhaba F fikoloji hocam,

Telefunken 32xt8050 smart tv var, seri no: 7417181 500096

Dün güncelleme için bir link buldum indirdim flashla kurmaya çalıştım

full yazılımla ilgili herşeyi yaptığıma inanıyorum ancak tv kapandı bir daha açılmıyor.

usb yi takınca usb üzerindeki ışık sabit yanıyor ancak tv de herhangi bir led ışık/ekran gelmiyor.

Bunun servise gitmeden bir çözüm yöntemi var mıdır, belki benim yüklemeye çalıştığım yazılım farklıdır,

sizde güncel yazılım varsa paylaşabilir misiniz. yardımlarınız için teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba F fikoloji hocam,

Telefunken 32xt8050 smart tv var, seri no: 7417181 500096

Dün güncelleme için bir link buldum indirdim flashla kurmaya çalıştım

full yazılımla ilgili herşeyi yaptığıma inanıyorum ancak tv kapandı bir daha açılmıyor.

usb yi takınca usb üzerindeki ışık sabit yanıyor ancak tv de herhangi bir led ışık/ekran gelmiyor.

Bunun servise gitmeden bir çözüm yöntemi var mıdır, belki benim yüklemeye çalıştığım yazılım farklıdır,

sizde güncel yazılım varsa paylaşabilir misiniz. yardımlarınız için teşekkür ederim.
selam forumda her köşede mb9X versiyonlar için yazılım önermiyoruz. başkasının yazılımını yüklemeyin diye belirtiyoruz. ve en riskli kartta bu işlemi yapıyorsun.
upload sırama aldım birazdan paylaşacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt