Mb230 modifiye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
ben dün telnet konusunu mb230 modifiye olarak aratip mesaji yazdim ama konu mb230 yeni yazilim konusuymus sonradan farkettim..
Almanca forumda yazilan sey inetd.conf dosyasini linux formatinda usb ye kaydedilmesi gerektigini yaziyor.benim linux ile uzaktan yakindan ilgim yok, **eger böyle bir format var ise o sekilde kaydedilmesi gerekiyor... o sekilde islem yapip mb120 de birisi giris yapmis ama tabiiki mb230 daha farkli olabilir.
Değişmez hosbulduk kart ile ilgili bir şey ,aynı linux çünkü hepsi.(bende bakmadım konu ne imiş diye iyimi ,fikodan yiyeceğiz fırçayı :) )

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
ramchomania ramchomania
abi conf uzantısını kullandığında linux config dosyası oluyor zaten başka bir formatı yok ha şunu derse dosya izinleri de chmod ile şu şekilde olsun onu da farklı şekilde hallebiliriz ama mb230 usb operations komutları da önemli bazılarını deneme ile bulduk bunu da atmak için başka bir komut arıyor olabilir

Yanlışlık yaptım iyimi :) buraya kopyaladım mesajını

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
abi conf uzantısını kullandığında linux config dosyası oluyor zaten başka bir formatı yok ha şunu derse dosya izinleri de chmod ile şu şekilde olsun onu da farklı şekilde hallebiliriz ama mb230 usb operations komutları da önemli bazılarını deneme ile bulduk bunu da atmak için başka bir komut arıyor olabilir
Sen yaz bakayım ,nereye kopyaladın ve sonra ne işlem yaptın bileyim bende :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Zu deinem Problem mit inetd:
Wenn /etc read-only mounted ist geht das so natürlich nicht. Schöne Scheisse :-/
Bei meinem mb110 ist /etc read-write mounted - da funktioniert es.
Eğer dosya izinlerinde okuma-yazma varsa çalışır diyor :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Telnet:
tcpsvd -vE 0.0.0.0 21 ftpd / bu komutla mb120 baglanmis..

busybox tcpsvd -vE 0.0.0.0 21 ftpd /

Geri
Üst Alt