MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Toshiba 50u5863dat için yeni yazılım var mı ? tvde kurulu olan son yazılım sürümü haziran ayında tv üzerinden verilen V.4.35.26.1

bu arada bizim tvlerde VEWD Store yok app store diye kullanışsız çorba gibi bir uygulama var, vewd storede olan uygulama çeşitliliği ve kullanım kolaylığı maalesef bu app store denen şeyde olmuyor, kullanmak istediğin uygulamayı kısayol yapamıyorsun, misal 18 sayfa uygulama var senin kullandığın uygulama 15 sayfada tek tek o sayfaları atlamak gerekiyor, hem zaman kaybı hemde yanlışlıkla geri tuşuna yada exite bassan komple gidiyor bir daha baştan gir vs...

rfve rfve teraspy teraspy siz ne diyorsunuz bu işe, hemen hemen tüm vestel tvlerde ve gördüğüm kadarıyla jvc tvlerde de olan vewd toshibada neden olmaz yada sonradan eklenebilir mi modlama vs... ile.
v4 de yazılım güncellemesi yok :(
bazı modellerde v5 geçiş var seri numarası paylaşırmısın

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
F fikoloji Toshiba 50u5863dat için yeni yazılım var mı ? tvde kurulu olan son yazılım sürümü haziran ayında tv üzerinden verilen V.4.35.26.1

bu arada bizim tvlerde VEWD Store yok app store diye kullanışsız çorba gibi bir uygulama var, vewd storede olan uygulama çeşitliliği ve kullanım kolaylığı maalesef bu app store denen şeyde olmuyor, kullanmak istediğin uygulamayı kısayol yapamıyorsun, misal 18 sayfa uygulama var senin kullandığın uygulama 15 sayfada tek tek o sayfaları atlamak gerekiyor, hem zaman kaybı hemde yanlışlıkla geri tuşuna yada exite bassan komple gidiyor bir daha baştan gir vs...

rfve rfve teraspy teraspy siz ne diyorsunuz bu işe, hemen hemen tüm vestel tvlerde ve gördüğüm kadarıyla jvc tvlerde de olan vewd toshibada neden olmaz yada sonradan eklenebilir mi modlama vs... ile.

Smart portal çalışmasında VEWD store uygulaması var. linki aşağıda
Kod:
https://ndrim.com/4/

yada
Tarayıcıdan direkt aşağıdaki linki deneyebilirsin.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Smart portal çalışmasında VEWD store uygulaması var. linki aşağıda
Kod:
https://ndrim.com/4/

yada
Tarayıcıdan direkt aşağıdaki linki deneyebilirsin.

hocam senin çalışmaya baktım tvden girdim denedim sorunsuz açılıyor ama bazı uygulamalar çalışmıyor bazılarında da misal kullanıcı sözleşmesi onaylamayı seçemiyorsun haliyle açılmıyor. benim esas merak ettiğim tarayıcı vs... uğraşmadan girmenin bir yolu var mı, malum smart tvde tarayıcı çok yavaş ve pek kullanışlı değil.

edit ; adresine girdiğimde vewd ekranı kullanıcı sözleşmesi açılıyor ama sayfa ne aşağı hareket ediyor nede ok işaretleriyle kaydırılabiliyor haliyle kabul et vs... seçilemiyor.

v4 de yazılım güncellemesi yok :(
bazı modellerde v5 geçiş var seri numarası paylaşırmısın

v5 uyumlu olur mu acaba, daha önce jvcnin yazılımını yükleyip çökertmiştik tvyi :hihi gerçi full yazılım var ama toshibaları biraz şahsına münhasır yapmışlar marketi yazılımı vs... hepsi bir tuhaf :)

20200228_183134.jpg

Son düzenleme:
rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
hocam senin çalışmaya baktım tvden girdim denedim sorunsuz açılıyor ama bazı uygulamalar çalışmıyor bazılarında da misal kullanıcı sözleşmesi onaylamayı seçemiyorsun haliyle açılmıyor. benim esas merak ettiğim tarayıcı vs... uğraşmadan girmenin bir yolu var mı, malum smart tvde tarayıcı çok yavaş ve pek kullanışlı değil.

edit ; adresine girdiğimde vewd ekranı kullanıcı sözleşmesi açılıyor ama sayfa ne aşağı hareket ediyor nede ok işaretleriyle kaydırılabiliyor haliyle kabul et vs... seçilemiyor.

v5 uyumlu olur mu acaba, daha önce jvcnin yazılımını yükleyip çökertmiştik tvyi :hihi gerçi full yazılım var ama toshibaları biraz şahsına münhasır yapmışlar marketi yazılımı vs... hepsi bir tuhaf :)

20200228_183134.jpg

Evet var aslında
Tak kullan OttPlayer şeklinde oluyor

projenin henüz bitmeme sebebi kumanda kodlarını yükleme/ ekleme yapmadım kumanda tuşları bu nedenle şimdilik çalışmıyor

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Evet var aslında
Tak kullan OttPlayer şeklinde oluyor

projenin henüz bitmeme sebebi kumanda kodlarını yükleme/ ekleme yapmadım kumanda tuşları bu nedenle şimdilik çalışmıyor

o zaman bekleriz bizde acelemiz yok nasılsa .

anladığım şeyler olsa yardım edeyim diyeceğimde inan hiç anlamıyorum bu yazılım vs... işlerinden .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

20200228_183134.jpg
ne yazıkki bize vermemişler abi yazılımı

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
yeni yazılım nacizane gözlemlerim:
1-ses daha iyi olmuş
2-resim kalitesi iyi olmuş ama sanki, özellikle hareketli sahneler başta olmak üzere gölgelenme artmış. sabit sahnede çok keskin kenarlar, hareketli sahnelerde iz kalması sorunlarını gözlemledim.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
1-ses daha iyi olmuş
2-resim kalitesi iyi olmuş ama sanki, özellikle hareketli sahneler başta olmak üzere gölgelenme artmış. sabit sahnede çok keskin kenarlar, hareketli sahnelerde iz kalması sorunlarını gözlemledim.
görüntü kalitesinden azıcık feda edip, hareketli görüntüde iyileşme yapılırsa bal kaymak olur gibi.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
1-ses daha iyi olmuş

Özellikle futbol maçlarında topun hareketinde bu gölgelenme çok belli oluyor.bu yönde bir iyileştirme yazılımı mutlaka olmalı.

Geri
Üst Alt