MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
G Çevrimdışı

galata0185

Aktif Üye
1 Ağu 2019
52
40
Son güncelleme sonrası netfilx 5.1 ses alamıyorum. Ses menüsündeki ayarlarım aynı fabrika ayarlarınada döndüm sonuç yok.

IMG_20200223_113615.jpg
IMG_20200223_113518.jpg

S Çevrimdışı

serhattin

Yeni Üye
26 Ara 2019
19
43
5.28.40 sonrası 5.7.28.70 çıkmıştı onu denediniz mi ?
Ustam 1 hafta yokum dönüşte deneyeyim. Aklımdan geçen de akşam sizin mesajı okuyunca bütün versiyonları indirip bir kaç gün hepsini denemek geçti. Yazılım problemi için cihazı servise verip televizyonsuz kalmak istemiyorum. Yoksa problem değil

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Vestel 49ud9200de harici uydu alıcı kullanıyorum. TV ilk açılışta uydu alıcının görüntü formatını algılayamıyor, bu sebeple ekran kırmızı yeşil oluyor, uydu alıcıyı kapatıp tekrar açınca yada uydu alıcının çözünürlük ayarlarından 1080i yada 1080p arası geçiş yapınca düzeliyor, benzer sorun yaşayan var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestel 49ud9200de harici uydu alıcı kullanıyorum. TV ilk açılışta uydu alıcının görüntü formatını algılayamıyor, bu sebeple ekran kırmızı yeşil oluyor, uydu alıcıyı kapatıp tekrar açınca yada uydu alıcının çözünürlük ayarlarından 1080i yada 1080p arası geçiş yapınca düzeliyor, benzer sorun yaşayan var mı?
aynı model değil ama benzer sorunu bende tivibuda yaşıyorum nadir olduğu için fişi çek tak bana daha kolay geliyor :) büyük ihtimalle benim tivibu uydusu görüntüyü basamıyor ilk başta

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
aynı model değil ama benzer sorunu bende tivibuda yaşıyorum nadir olduğu için fişi çek tak bana daha kolay geliyor :) büyük ihtimalle benim tivibu uydusu görüntüyü basamıyor ilk başta
Hocam bendede next 64 mini HD var, eski alışkanlıklar harici uydu alıcı kullanıyorum, iptvvvs erişim daha kolay olduğu için cihazın yazılımını güncelleyip deniyeyim birde, ama epeydir bu cihaz var daha önce böyle bir sorun yok idi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam bendede next 64 mini HD var, eski alışkanlıklar harici uydu alıcı kullanıyorum, iptvvvs erişim daha kolay olduğu için cihazın yazılımını güncelleyip deniyeyim birde, ama epeydir bu cihaz var daha önce böyle bir sorun yok idi.
en çok sorulan sorulardan birisidir, önceden yoktu ?
ne yazıkki eski ile yeni üretim farklılıkları çalışma pirensipleri veri bantları, uyum, hdmi kalitesi, görüntü çözme bit değerleri gibi yüzlerce sebep sayılabilir.
bir kaç örnek vereyim ; vestel 49pf9090 serisi bağlı olduğu evde 55u9500 kurduk, aynı marka olmasına rağmen modeme bağlanmıyor, modem eski olduğu için desteklediği veri bandı farklı.
normal uydu alıcısında çalışan eski tv, yeni ile değiştirince çalışmıyor gibi gibi

artık teknoloji patent anlaşması, cihaz kalitesi gibi etkenler çok can sıkıcı

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
en çok sorulan sorulardan birisidir, önceden yoktu ?
ne yazıkki eski ile yeni üretim farklılıkları çalışma pirensipleri veri bantları, uyum, hdmi kalitesi, görüntü çözme bit değerleri gibi yüzlerce sebep sayılabilir.
bir kaç örnek vereyim ; vestel 49pf9090 serisi bağlı olduğu evde 55u9500 kurduk, aynı marka olmasına rağmen modeme bağlanmıyor, modem eski olduğu için desteklediği veri bandı farklı.
normal uydu alıcısında çalışan eski tv, yeni ile değiştirince çalışmıyor gibi gibi

artık teknoloji patent anlaşması, cihaz kalitesi gibi etkenler çok can sıkıcı
Hocam eskiden kasıttım eski yazılımdı yoksa TV aynı. Uydu alıcı yazılımını guncelliyeyim düzelmezse TV bir önceki yazılıma dönüp denerim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri