MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
O Çevrimdışı

orka75

Yeni Üye
20 Haz 2018
41
42
cec ile pek ilgim bilgim olmadı, genelde ses için kullanılıyordu diye tahmin ediyorum
Cec özelliği olan cihazlarla kullanınca işe yarıyor
mi box 4 ü tv ye bağlayıp özelliği aktif edince mi box un kumandası tv yi kumanda ediyor, mi box u açınca tv otomatik açılıyor kapatınca tv otomatik kapanıyor vs.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
ne kadar ekmek o kadar köfte :) diyeceğim ama saçma markanın saçma fiyatlara sattığı televizyon bile yayın üzerinden güncelleme alabiliyor. Vestel bu konuda hiç üstüne düşmüyor
Vestel daha bi kumanda yapamadı ya, kumandaya tıklayınca avucumuzda dönüyor kumanda.insan bi eline alır bakar bi ya. Yada tv nin işlemcisinin tipini veriyorlar çine,buna uygun kumanda gönderin abi diyorlar,çin de, elindeki kalıp neyse ondan basıp yolluyor sanırsam.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestel daha bi kumanda yapamadı ya, kumandaya tıklayınca avucumuzda dönüyor kumanda.insan bi eline alır bakar bi ya. Yada tv nin işlemcisinin tipini veriyorlar çine,buna uygun kumanda gönderin abi diyorlar,çin de, elindeki kalıp neyse ondan basıp yolluyor sanırsam.
Bence kumanda kutuya girene kadar bakmamıştır onlar, sonra baktılar 10000 bin kumanda gelmiş eee ne yapacak bunlar kötü ? koy kutuya sorun yok hesabı ?

Vestelin bir kaça kumandası harici hiç hoşuma giden olmadı, kimi çok büyük kimi çok küçük. Kimi geniş kimi der, kimi basmıyor kimi estetik değil. Vs vs

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
F fikoloji, benim hi-level 49uhl650 tv nin sadece core olan yazılımlarını bulabildim.
mb130s v5 sürüm olan bu tv nin full yazılımını bulma şansımız varmı.
iyi günler dilerim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, benim hi-level 49uhl650 tv nin sadece core olan yazılımlarını bulabildim.
mb130s v5 sürüm olan bu tv nin full yazılımını bulma şansımız varmı.
iyi günler dilerim.
full yazılımlar cihaz seri numarasına istinaden paylaşılır, her full yazılım her modele uymayabilir, bu nedenle full yazılım talep konusunda seri numarası paylaşarak yazılım talebinde bulununuz.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Bence kumanda kutuya girene kadar bakmamıştır onlar, sonra baktılar 10000 bin kumanda gelmiş eee ne yapacak bunlar kötü ? koy kutuya sorun yok hesabı ?

Vestelin bir kaça kumandası harici hiç hoşuma giden olmadı, kimi çok büyük kimi çok küçük. Kimi geniş kimi der, kimi basmıyor kimi estetik değil. Vs vs
Evet ya,kumandanın altını yuvarlak yapmışlar,avucunuzda dönüyor ses veya kanal tuşlarına bastığınızda.Gerçekten bazan anlamak zor bunları,ya dünya paraya tv satıyorsun,güzel hoş ,ama bir kumanda da boğuluyorsun.

U Çevrimdışı

ugur625

Yeni Üye
7 Eki 2019
16
34
REGAL 55r7540 u da son güncellemeyi yaptım kumanda tepkileri hızlandı netflix de geç tepki veriyordu şuanlık bir problem yok teşekkürler.

A Çevrimdışı

Ahmet Tulga

Yeni Üye
19 Eki 2019
47
54
full yazılımlar cihaz seri numarasına istinaden paylaşılır, her full yazılım her modele uymayabilir, bu nedenle full yazılım talep konusunda seri numarası paylaşarak yazılım talebinde bulununuz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20200116_1346085c55f85508480517.jpg

Ful yazılıma ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz.Selamlar.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serhattin

Yeni Üye
26 Ara 2019
19
43
Dolby vision özelliği bir süre çalıştıktan sonra pembe ekran görüntüsü oluyor. Cihazı bazen sıfırlayınca altih oluyor, 1-2 saat yada birkaç güne yine bozuluyor. DV sorumu nasıl çözülür. 43ud8480 5.20 versiyon ile geldi buradan 5.28 li yazılımı attım. Yazılımsal birşey değilse servisi mi çağırsam, fikir verebilir misiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dolby vision özelliği bir süre çalıştıktan sonra pembe ekran görüntüsü oluyor. Cihazı bazen sıfırlayınca altih oluyor, 1-2 saat yada birkaç güne yine bozuluyor. DV sorumu nasıl çözülür. 43ud8480 5.20 versiyon ile geldi buradan 5.28 li yazılımı attım. Yazılımsal birşey değilse servisi mi çağırsam, fikir verebilir misiniz
5.7.20 surumunde sorun yoksa eski sürümler klasöründen indirip yükleyebilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt