MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Hocam 49ud8450 model tv me son çıkan versiyon yazılımlar Carbon veya titanyum yazılımlar uyarmı
İnan bilmiyorum,benim tv epey eski ama şikayetim yok,ben memnunum tvden,çocuğun oyuncakla oynadığı gibi tv ile oynuyorum,banamısın demedi.üstelik tam 4 vestel ürünü(SEG) tv sahibiyim,bir de değil....
Şikayet bana göre görecelidir,neyle kıyasladığın da önemli,bize gelen misafirler hep "alocum,bununrenkleri neden böyle" veya "alocum ,adamın yüzü solukmu" derlerdi,bir gün "soluk" diyene misafirliğe gittik,lg var adamda,yüzlerde parlaklık,resmen parlıyor tvde adamın yüzü :)
Hani bunu vestel kullanıcısı olarak söylemiyorum,hanıma da sordum ,oğlana bundan alalım mı diye,bana"sakın haa" dedi,düşün,bizim hanım bile beğenmedi meşhur lg'yi.Ne diyeyim işte böyle ...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam yorumun devamını okumadınız sanırım? Düzenleme yaptığımdan geç ulaştı size. Buyurun. Peki neden demo yazıyor deneme amaçlımı koymuşlar ? Pixellence tam olarak ne anlama geliyor görevi nedir. Yani şuanda pixellence ayarlarını tv kullanıyormu bu ayardan faydalanıyormu. Hdr ayarları nereden aktif ediliyor ben ayarlar da bulamadımda

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
İnan bilmiyorum,benim tv epey eski ama şikayetim yok,ben memnunum tvden,çocuğun oyuncakla oynadığı gibi tv ile oynuyorum,banamısın demedi.üstelik tam 4 vestel ürünü(SEG) tv sahibiyim,bir de değil....
Şikayet bana göre görecelidir,neyle kıyasladığın da önemli,bize gelen misafirler hep "alocum,bununrenkleri neden böyle" veya "alocum ,adamın yüzü solukmu" derlerdi,bir gün "soluk" diyene misafirliğe gittik,lg var adamda,yüzlerde parlaklık,resmen parlıyor tvde adamın yüzü :)
Hani bunu vestel kullanıcısı olarak söylemiyorum,hanıma da sordum ,oğlana bundan alalım mı diye,bana"sakın haa" dedi,düşün,bizim hanım bile beğenmedi meşhur lg'yi.Ne diyeyim işte böyle ...
vay kerata banamısın demedimi :rock

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Pixellence tam olarak ne anlama geliyor görevi nedir. Yani şuanda pixellence ayarlarını tv kullanıyormu bu ayardan faydalanıyormu
Pixellencee'yi ,evet kullanıyor ve faydalanıyor.HDR sanırım zaten aktif,yani pixellence gibi,ayrıca senin aktif etmen gerekmiyor,gerçi bende bu kartlar yok ama işlemci olrak bayaa hızlı kart.bu konuda kullanıcılardan da yardım almam lazım ki işlemci hızını tam olarak yazayım...Bence beğen veya beğenme vestelin kullandığı Mstar taş gibi,tvnin iflas etmesini zor yaşarsın,ben canlı örneğim bu konuda,benim tv asla "bittim abi,başka kartla uğraş" demedi daha :wink:
Yani cevabım kısaca "evet" dir :smile:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
vay kerata banamısın demedimi :rock
Demedi,sence oscam denemesi için tv'ye kaç kere full yazılım yüklenmiştir ...

EK:
İmzadan yapılıyor :)

EK 2:
Hadi soruma ben cevap vereyim :)
Tam tamına 17 kere full yazılım yükledim tvye,inan başka marka olsaydı tvnin kartı çoktaaaan değişmişti :) hatta benim hafıza bile "sorunlu bölge( bad block)" diyor,hemde 2 yerde birden,buna rağmen tv hala ayakta.
Kod:
Bad block table found at page 131008, version 0x01
Bad block table found at page 130944, version 0x01

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Pixellencee'yi ,evet kullanıyor ve faydalanıyor.HDR sanırım zaten aktif,yani pixellence gibi,ayrıca senin aktif etmen gerekmiyor,gerçi bende bu kartlar yok ama işlemci olrak bayaa hızlı kart.bu konuda kullanıcılardan da yardım almam lazım ki işlemci hızını tam olarak yazayım...Bence beğen veya beğenme vestelin kullandığı Mstar taş gibi,tvnin iflas etmesini zor yaşarsın,ben canlı örneğim bu konuda,benim tv asla "bittim abi,başka kartla uğraş" demedi daha :wink:
Yani cevabım kısaca "evet" dir :smile:
Anladım hocam Carbon ve titanyum yazılım konusundada diğer üstadların fikirkerini alırsak iyi olur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Anladım hocam Carbon ve titanyum yazılım konusundada diğer üstadların fikirkerini alırsak iyi olur
Emre78 ben olsam tv ile alakalı sorun yoksa asla farklı yazılım yüklemem ki yüklemiş ve denemiş biri olarak yazıyorum.,sen yine de fikileri al,ama önümdeki uçuruma attladı diye ben hiç atlamam(!)

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Emre78 ben olsam tv ile alakalı sorun yoksa asla farklı yazılım yüklemem ki yüklemiş ve denemiş biri olarak yazıyorum.,sen yine de fikileri al,ama önümdeki uçuruma attladı diye ben hiç atlamam(!)
hep aynı arayüz yerine biraz değişiklik gelsin isteriz fena değil alalı bir sene olmadı. birde menü bar geçişlerinde şeffaflık lazım hala yok jvc 50 tv'de

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
hep aynı arayüz yerine biraz değişiklik gelsin isteriz fena değil alalı bir sene olmadı. birde menü bar geçişlerinde şeffaflık lazım hala yok jvc 50 tv'de
Valla tvler bana göre taş gibi,varsın malum markalar gibi olmasın,Değişiklik tvnin uçmasına yol açar,ki çok tv uçmuştur bu yüzden :)

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Valla tvler bana göre taş gibi,varsın malum markalar gibi olmasın,Değişiklik tvnin uçmasına yol açar,ki çok tv uçmuştur bu yüzden :)
TV uçsun diye yüklemiyoruz herhalde... yalnız şu bar geçişlerinde mutlaka şeffaflık lazım en çok bunu arıyorum... tabi görüntü kalitesiyle beraber.
altyazılı filmlerde geçiş yaparken yazıyı kapatıyor,şeffaflık ayarı olursa iyi olucak.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Demedi,sence oscam denemesi için tv'ye kaç kere full yazılım yüklenmiştir ...

EK:
İmzadan yapılıyor :)

EK 2:
Hadi soruma ben cevap vereyim :)
Tam tamına 17 kere full yazılım yükledim tvye,inan başka marka olsaydı tvnin kartı çoktaaaan değişmişti :) hatta benim hafıza bile "sorunlu bölge( bad block)" diyor,hemde 2 yerde birden,buna rağmen tv hala ayakta.
Kod:
Bad block table found at page 131008, version 0x01
Bad block table found at page 130944, version 0x01
İmzaladım usta :ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben bunun için yazmıştım,o değişikliği hep istediğimizden :) yoksa başka nedenle değil ;)
şeffaf menü talebim yeni değil 2 ay olucak

Son düzenleme:
mur_fat Çevrimdışı

mur_fat

Yeni Üye
30 Ara 2018
22
Merhaba 2 gün önce Vestel 55UD9300 aldım. Yazılım versiyonu(V.3.62.31.0) ve MB130 anakartlı. Bu yazılım benim tv'ye de olurmu. Denemek istiyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba 2 gün önce Vestel 55UD9300 aldım. Yazılım versiyonu(V.3.62.31.0) ve MB130 anakartlı. Bu yazılım benim tv'ye de olurmu. Denemek istiyorum.
hayırlısı olsun,
İlk mesajda herşey açıkça yazıyor. yükleyebilirsin. netfilx çalışmadığını unutma ve kumanda ile ilgili değişiklilik var. Sorun olursa sayfanın en altında 3.62.35.0 versiyonu var onu yüklersin. orjinali 3.62.35.0 olduğunu unutma. :ok

Geri
Üst Alt