MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
mur_fat Çevrimdışı

mur_fat

Yeni Üye
30 Ara 2018
22
Öncelikle teşekkürler. 12 sayfayı üşenmeden tamamını okudum. 9300 seriye yükleyen hiç olmadığı için sormak zorunda hissetim. Sonuçta MB130 anakartım. olacağını tahmin ettim Lakin ürün yeni yanlışlık yapmak istemedim. Görüntü bende de çok net değil. Anlam verememiştim. Belkide küçük ekrandan geçtiğimdendir diye düşünüyordum ki bu başlığı gördüm. Bakalım akşama yüklerim. Netfilx üyeliğim yok zaten. Önceliğim görüntü kalitesi ve tabiki görsellik. İzlenimlerimi yükleme sonrası paylaşırım. Teşekkürler...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle teşekkürler. 12 sayfayı üşenmeden tamamını okudum. 9300 seriye yükleyen hiç olmadığı için sormak zorunda hissetim. Sonuçta MB130 anakartım. olacağını tahmin ettim Lakin ürün yeni yanlışlık yapmak istemedim. Görüntü bende de çok net değil. Anlam verememiştim. Belkide küçük ekrandan geçtiğimdendir diye düşünüyordum ki bu başlığı gördüm. Bakalım akşama yüklerim. Netfilx üyeliğim yok zaten. Önceliğim görüntü kalitesi ve tabiki görsellik. İzlenimlerimi yükleme sonrası paylaşırım. Teşekkürler...
Ben teşekkür ederim bizzat 55ud9300 ben yuklemistim ? ardından netfilx nedeni ile 3.62.35 e geri döndüm

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Kardeş naptın yükledinmi yazılımı görüntü kalitesi nasıl keskinleştimi netleştimi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı geceler fikoloji hocam hdr nereden aktif ediliyor ayar nenüsünde bulamadım

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam 49ud8450 model tv me son çıkan versiyon yazılımlar Carbon veya titanyum yazılımlar uyarmı onlarıda yükleyip denemekte yarar var belki görüntü kalitesi yükselir şikayetlerden kurtulurum tvyi geri iade edecem yoksa cabçnımı sıktı görüntü kalitesi sanki hd değilde sd yayın izliyorum ??????

IMG-20190104-WA0022.jpg

IMG-20190104-WA0000.jpg

IMG-20190104-WA0008.jpg

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bu yazılımı yükledikten sonra Tv artık usbden hard diski tanımaz oldu. Daha sonra full yazılımı yükleyip carbon menüye geri döndüm sorun devam ediyor . sanırım kalıcı bir sorun oluştu . Flash diskte bir sorun yok onu okuyor . Hard diski de bazen okuyor bazen okumuyor, okusada hard diskten kafa atma sesleri geliyor sanki bozukmuş gibi. Fakat hard diskte bir sorun yok. Bu sorunu yaşayan herhangi biri oldu mu?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Bu yazılımı yükledikten sonra Tv artık usbden hard diski tanımaz oldu. Daha sonra full yazılımı yükleyip carbon menüye geri döndüm sorun devam ediyor . sanırım kalıcı bir sorun oluştu . Flash diskte bir sorun yok onu okuyor . Hard diski de bazen okuyor bazen okumuyor, okusada hard diskten kafa atma sesleri geliyor sanki bozukmuş gibi. Fakat hard diskte bir sorun yok. Bu sorunu yaşayan herhangi biri oldu mu?
hangi tv için sordun bilmiyom .. benimkinde sorun yok.
her ne kadar yeni yüzden hoşlansamda kumanda (fikolojinin dediği gibi) bazı bölümü çalışmıyor geri döncem.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam 49ud8450 model tv me son çıkan versiyon yazılımlar Carbon veya titanyum yazılımlar uyarmı onlarıda yükleyip denemekte yarar var belki görüntü kalitesi yükselir şikayetlerden kurtulurum tvyi geri iade edecem yoksa cabçnımı sıktı görüntü kalitesi sanki hd değilde sd yayın izliyorum ??????

IMG-20190104-WA0022.jpg

IMG-20190104-WA0000.jpg

IMG-20190104-WA0008.jpg
Denemediğim için yorum yapamam. Ben fazla tv izlemeyen ve umursamayan biri olduğum için bu konulara fazla girmiyorum. Benim izlediğim tv haftada 2-3 saat tir. İnan 2 yıldır daha kendi panel kendi şase özelliklerine bakmadım. Eğer İnternetten aldıysanız 14 gün cayma hakkınız var kullanabilirsiniz

P Çevrimdışı

pisikotek

Yeni Üye
24 Eki 2018
2
42
kendi televizyonum olan vestel 49UD8500 model tv de denedim fakat kendi orjinal kumandası çalışmadı farklı bir model vestel kumandayla kullanıma devam ediyorum :))

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam bugün servis çağırdım geldi baktı tvdeki görüntü normal dedi renklerde solgunlaşma sarımsı renk ve mat görüntü içinde bunlar normal dedi Servisin söylediği bu televizyon 4k olduğu için sadece 4k yayınları kaliteli gösterir hd olmadığından hd kanalları ise hd kalitesinde göstermez böyle bir saçmalık olabilirmi sizce şuanda hd kanallardaki görüntü kalitesi sd kanal kalitesinde görüntüde sanki adamın yüzüne fotoğrafçıların resimleri düzenlerken yaptığı gibi dolgu yapmışlar bukadar bulanık bir hd görüntü olabilirmi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
kumanda sebeb.. titanyum 3.62.35 e geri döndüm

nasıl kumanda sebeb. Hard diski direk usb ye bağladığınızda tv hard diski görüyor sonra sorun mu çıkıyor yoksa hiç mi görmüyor. sizde nasıl bir sorun oluyor

şimdi baktım bende 3.62.35 kullanıyorum fakat carbon. zaten sıkıntı döndükten sonra da devam etmesi

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam bugün servis çağırdım geldi baktı tvdeki görüntü normal dedi renklerde solgunlaşma sarımsı renk ve mat görüntü içinde bunlar normal dedi Servisin söylediği bu televizyon 4k olduğu için sadece 4k yayınları kaliteli gösterir hd olmadığından hd kanalları ise hd kalitesinde göstermez böyle bir saçmalık olabilirmi sizce şuanda hd kanallardaki görüntü kalitesi sd kanal kalitesinde görüntüde sanki adamın yüzüne fotoğrafçıların resimleri düzenlerken yaptığı gibi dolgu yapmışlar bukadar bulanık bir hd görüntü olabilirmi
Serviste haklı çünkü Türksat kalitesi hakiki sorun. TRT 4k bile gerçek 4k değil. YouTube den 4k videoları açın ayarlardan 4k seçin farkı görün

Geri
Üst Alt