MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yusufturgut Çevrimdışı

Yusufturgut

Yeni Üye
26 Eki 2018
48
görüntü soluk ve net değil inş bununla değişir
Benimde öyle görüntü puslu ve parlak değil siz düzeltinizmi yada farklı bir yazılım attınızmı değişen bişey varmı

Benimde öyle görüntü puslu ve parlak değil siz düzeltinizmi yada farklı bir yazılım attınızmı değişen bişey varmı

8E2A9356-E185-4B8F-AEC5-D179D74EEAAF.jpg

8E2A9356-E185-4B8F-AEC5-D179D74EEAAF.jpg
İçindeki yazılım bu

B Çevrimdışı

burak2444

Yeni Üye
18 Ara 2022
19
34
Merhaba hangi yazılım yüklediğiniz Amazon Prime geldi mi acaba Cevap verirsiniz sevinirim Teşekkür ederim

IMG_20221220_192312736.jpg

Merhaba arkadaşlar Amazon Prime Blu TV gibi uygulama hangi yazılımla yüklenir cevap verirseniz teşekkür ederim

Merhaba televizyonun marka modeli neydi dolby vision nasıl aktif ettiğinizi söylersiniz sevinirim Teşekkür ederim
merhaba, Vestel televizyon, SwProfile Patcher programı ile profil dosyasıyla yaptım ama ilk yaptığımda yoktu sonra yazılım attım (62.35.0) oldu.

Menülere gelmesi OK gözlük ile denediniz mi? Panelinde uygun olması gerekir.
Gözlük ile denedim sanırım dediğiniz gibi 3D etkisi vermedi. 2 görüntüyü birleştiriyor artı derinlik ayarı vs yapabiliyorum ama 3D etkisini alamadım. farklı bir video ile deneyeceğim bakalım bir daha fırsatını bulursam.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
merhaba, Vestel televizyon, SwProfile Patcher programı ile profil dosyasıyla yaptım ama ilk yaptığımda yoktu sonra yazılım attım (62.35.0) oldu.

Gözlük ile denedim sanırım dediğiniz gibi 3D etkisi vermedi. 2 görüntüyü birleştiriyor artı derinlik ayarı vs yapabiliyorum ama 3D etkisini alamadım. farklı bir video ile deneyeceğim bakalım bir daha fırsatını bulursam.
Daha önce de yazdığım gibi panelinde uygun olması gerekir denediğinizde sonucu yazınız.

M Çevrimdışı

MM1989

Yeni Üye
2 Şub 2023
7
Değerli Forum Üyeleri,

49UD9300 TV sahibiyim ve Netflix/youtube uygulamalarında görüntü yakınlaştırma sorunum var (videodaki üst taraf gözükmüyor, yukarı ya kaymış gibi).
MB130 carbon smart v3.62.50 core yazılımını ve diğer stabil olanları yüklememe rağmen çözemedim bunun için ne yapmam gerekiyor? full yazılım mı yükleyeceğim? varsa paylaşır mısınız?

unnamed567929d162f31bed.jpg

By_Trol By_Trol A Adem Helvacı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Değerli Forum Üyeleri,

49UD9300 TV sahibiyim ve Netflix/youtube uygulamalarında görüntü yakınlaştırma sorunum var (videodaki üst taraf gözükmüyor, yukarı ya kaymış gibi).
MB130 carbon smart v3.62.50 core yazılımını ve diğer stabil olanları yüklememe rağmen çözemedim bunun için ne yapmam gerekiyor? full yazılım mı yükleyeceğim? varsa paylaşır mısınız?

Resim menüsünde ekran formatı ayarlarını değiştirmeyi denediniz mi?

M Çevrimdışı

MM1989

Yeni Üye
2 Şub 2023
7
Resim menüsünde ekran formatı ayarlarını değiştirmeyi denediniz mi?
Merhaba, denemediğim bir şey kalmadı bu sebeple sizlere yazdım. (normal tv'de hiç bir şey yok sadece uygulamalarda var)
En son artık full yazılım yükleyeyim diyorum ama onunla ilgili forumda dosyayı bulamadım. (daha çok core yazılımlar var onun son update dediğim gibi yaptım)
Tabi sizlerin tavsiyelerinize de dinlemek isterim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Merhaba, denemediğim bir şey kalmadı bu sebeple sizlere yazdım. (normal tv'de hiç bir şey yok sadece uygulamalarda var)
En son artık full yazılım yükleyeyim diyorum ama onunla ilgili forumda dosyayı bulamadım. (daha çok core yazılımlar var onun son update dediğim gibi yaptım)
Tabi sizlerin tavsiyelerinize de dinlemek isterim.
Bu aralar Netflix ve YouTube için nerdeyse her gün bir sorun yazılıyor. Sizin yüklemek istediğiniz full yazılım zaten tv de yüklü sonradan yüklenen güncellemeler de görülen hataları düzlemek içindir. Bahsettiğiniz hatanın düzeleceğini sanmıyorum yine de full yazılım için arşivi kontrol edeyim.

M Çevrimdışı

MM1989

Yeni Üye
2 Şub 2023
7
Bu aralar Netflix ve YouTube için nerdeyse her gün bir sorun yazılıyor. Sizin yüklemek istediğiniz full yazılım zaten tv de yüklü sonradan yüklenen güncellemeler de görülen hataları düzlemek içindir. Bahsettiğiniz hatanın düzeleceğini sanmıyorum yine de full yazılım için arşivi kontrol edeyim.
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bu durumda sizin dediğiniz gibi full yüklemek manasız oluyor ama bir deneyeyim diyorum olursa buraya yazarım ki bu hatayı alanlar faydalansın. Peki son durumda core yazılım için 62.50 sonra daha güncel versiyon var mıdır? Bilginiz dahilinde ise..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Değerli Forum Üyeleri,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bu durumda sizin dediğiniz gibi full yüklemek manasız oluyor ama bir deneyeyim diyorum olursa buraya yazarım ki bu hatayı alanlar faydalansın. Peki son durumda core yazılım için 62.50 sonra daha güncel versiyon var mıdır? Bilginiz dahilinde ise..
Rica ederim.
Yazılım
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

M Çevrimdışı

MM1989

Yeni Üye
2 Şub 2023
7
Rica ederim.
Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
bu versiyon, core olan 3.62.50 daha üst bir versiyon mu?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Merhaba, full yazılımı yükledim uygulamalar düzeldi👍🏻 Tv deki uygulama güncelleştirme ayarını kapattım çünkü sanırsam bu uygulamalar güncelleme aldıkça tvdeki uyarlaması bozluyor olabilir.
Güncelleyin aynı sorunu tekrarlarsa full yazılım size verildi zaten (Saklayın) Tekrar yüklersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri