MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
F fikoloji TV'de Youtube uygulamasında reklamları kaldırmanın bir çözümü var mıdır? Çocuk iki çizgi film izleyecek diye paralı üyelik almak istemiyorum açıkçası ama çizgi filmden çok reklam çıkıyor...
Smart tv için maalesef yapacak bir şey yok. Telefona reklamsız youtube apk kurup liste oluşturup tv ye yansıtma yapabilirsin.

C Çevrimdışı

Chembond

Yeni Üye
22 Ara 2017
35
Smart tv için maalesef yapacak bir şey yok. Telefona reklamsız youtube apk kurup liste oluşturup tv ye yansıtma yapabilirsin.
Vanced da çalışmıyor artık...

Mevcut değil kimisi modeme reklamsız dns verip azalttığını soyluyor ama bilmiyorum
Adguard DNS kurdum yine olmuyor. Ağınızın üstüne Raspberry Pi gibi bir server açıp Pi Hole gibi DNS kontrol eden yazılımla bile olmuyormuş okuduğum kadarıyla. Chrome tarayıcısındaki adblock eklentileri gibi bir şey lazım. Sizler TV'nin Linux tabanlı işletim sisteminde böyle bir yazılım çalıştırmayı başarabilir misiniz? Başka türlü olmayacak gibi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vanced da çalışmıyor artık...

Adguard DNS kurdum yine olmuyor. Ağınızın üstüne Raspberry Pi gibi bir server açıp Pi Hole gibi DNS kontrol eden yazılımla bile olmuyormuş okuduğum kadarıyla. Chrome tarayıcısındaki adblock eklentileri gibi bir şey lazım. Sizler TV'nin Linux tabanlı işletim sisteminde böyle bir yazılım çalıştırmayı başarabilir misiniz? Başka türlü olmayacak gibi.
TV kendi üzerinde böyle bir program olmuyor. Bir nevi smart özelliği bir link üzerinden çalışıyor.
Şahsi görüşüm ben aile paketi aldım hanım ben bilgisayar TV ve arkadaşa verdim bu şekilde 2 ye de bölmüş oldum uyguna geldi diyebiliriz. Android olsa uygulama yüklenir ama smart için mümkün değil

T Çevrimdışı

Tokalon

Yeni Üye
7 Ara 2020
8
53
Tv çalışırken kumanda üzerinden menü 4725 Tuşlayın ekrana gelen menü resmini buraya ekleyin.

Ekteki gibidir.
IMG_20220511_142817.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Yazılım
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

T Çevrimdışı

Tokalon

Yeni Üye
7 Ara 2020
8
53
Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Teşekkürler Sayın By_Trol!

B Çevrimdışı

byhetgora 

Yeni Üye
29 Nis 2020
33
31
IMG202205151231142e3c2c682d344e55.jpg

GÜNCEL YAZILIM MEVCUTMU BU YAZILIMI KULLANMADAN ÖNCE KUMANDADAN YOUTUBE VE NETFLİX E TIKLADIĞIMDA AÇILIYORDU BU YAZILIMI YÜKLEDİKTEN SONRA KUMANDADAN NETFLİX VE YOUTUBE TUŞU İŞLEMİYOR SMARTA GİRİP AÇIYORUM QUI MENÜ GELMEDİMİ BUNLARA

A Çevrimdışı

amigogr

Yeni Üye
21 Mar 2021
2
41
which is the most recent version up to date?is the 3.62.50 the latest?

How to have primevideo application?Can we update only the viewd store?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt