MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Sel1m

Yeni Üye
13 Tem 2019
4
36
Beyler arkadaşların demek istediği cihaza sadece aygıt güncellemesi gelir yazılim güncellemesi gelmez diyolar Windows da driver güncellemek gibi bizim türk malı vestel driver bozuk verdiği için hataları nı düzeltiyo elin america lı android yazılim güncellemesi veriyomu telefondaki gibi tv lere onu bilmiyom ama veriyodur bizim türkler cebine çalışıyo yeni tv satmak için bundan kaybediyolar aynisini eminim vestel telefonlarında da yapıyodur biraz karaladik ama kendilerini düzeltsinler ilk türk mali televizyonum oldu bida olmıcak ?

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Teşekkürler F fikoloji jvc ye yükledim 3.62.49'u. İlk gözüme çarpan açılıştaki jvc logosunun büyümüş ve kalınlaşmış olması (belki o şekilde algıladım) idi. Görüntüler daha güzel ve daha canlı geldi. Tekrar teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Upload sitemizin kurulması ile yazılım linkleri yenilenmiştir. Yazılım gelirse yeni linkten takip edebilirsiniz.
zaten bende hatırlatma yaparım :)

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Portalda sorun var mı F fikoloji ?

Eve geldim, tv smart tuşuna bastığımda;

Jvc > geçmiş > öne çıkanlar > uygulamalarım

Sekmeler kapalı şekilde sadece bu 4 ana başlık var. Alt başlıkların olduğu bölüm açılmıyor. Tv fişi sök tak, modem aç kapat tarzındaki Türk usüllerini denedim. Fayda etmedi.

Genel bir sorun mu benim tv ye yazılım zamanı mı geldi ? ?

konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
39
Portalda sorun var mı F fikoloji ?

Eve geldim, tv smart tuşuna bastığımda;

Jvc > geçmiş > öne çıkanlar > uygulamalarım

Var, açılmıyorlar, sekmeler kapalı şekilde sadece bu 4 bölüm var. Tv fişi sök tak, modem aç kapat tarzındaki Türk usüllerini denedim. Fayda etmedi.

Genel bir sorun mu benim tv ye yazılım zamanı mı geldi ? ?
Ben de tam bunun için gelmiştim :) Vestelde de aynı problem.

L Çevrimdışı

LongTurk

Yeni Üye
2 Ağu 2019
6
31
merhaba F fikoloji vermis oldugunuz 3.62.49 jvc surumu kurulu bende oncesinde 3.62.35 kullaniyordum upload klasoru denk geldi forumda gezerken jvc mb130 kart icin 5××× li bir surum gordum klasorde bu nedir jvc mb130 lar 5××× li surumemi gecti anliyamadim simdi upload klasorunu bulamadim cevaplarmisiniz

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
merhaba F fikoloji vermis oldugunuz 3.62.49 jvc surumu kurulu bende oncesinde 3.62.35 kullaniyordum upload klasoru denk geldi forumda gezerken jvc mb130 kart icin 5××× li bir surum gordum klasorde bu nedir jvc mb130 lar 5××× li surumemi gecti anliyamadim simdi upload klasorunu bulamadim cevaplarmisiniz
Sakın deneme diyeyim gerisini sen anla ?

Tv ler üretilirken mb130 kart ile üretiliyor ama versiyon farkları olabiliyor.

Tv,
Mb130 v3 ise sadece mb130 v3 ün güncel,
Mb130 v4 ise güncel v4,
Mb130 v5 ise güncel v5

yazılımı yüklemeniz gerekir. (İstisnai üretimlerde v4 ten v5 e geçiş mümkün, F fikoloji konunun duayeni ?)

Yoksa tv yi (hangi büyüklük olursa olsun) kucaklamanız kuvvetle muhtemeldir ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt