MB130 Anakart Kök (full) Yazılım Yükleme Sorununun Çözümü

D Çevrimdışı

Dogukan3437

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yanlış yapmışsın core yükleme anlatımı yapacaksın.
Menü 1505 olan
tamamdır ustam güncelledim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun portal yönlendirmelerinde ortaya cikan hatali link veya artik kullanilmayan portal yönlendirmesi oldugunda cok nadir ortaya cikiyor..Büyük ihtimalle siz müdahale etmediginize göre ortaya cikmis olmasi ilginc.Yazilim güncellemesi ile düzelir büyük ihtimalle veya starturl ile portal adresi de yükleyebilirsiniz.Altta ki mesajda nasil oldugu hakkinda bilgi,mesajin oldugu konunun 1. sayfassinda da farkli portal adresleri mevcut var.

geri almak için ne yapmamız gerekli kardeşim orjinal haline portalı bir zahmet bir yazarmısınız sag olun paylaşım için

Moderatör tarafında düzenlendi:
D Çevrimdışı

Dogukan3437

Kayıtsız / Doğrulanmamış
benim tv sorunum düzeldi arkadaşlar tv version yükselterek ve Starturl dosyasından bir portal yükledim sonra o portalın üzerine Starturl boş bıraktım ve tekrar
4725 ve usb oparesion dan tekrar boş dosyayı gösterdim ve düzeldi eski tv nin orjinal smart menüsü geldi arkadaşlar saygılar yardımcı olan arkadaşlara teşekür ederim sagolun..

P Çevrimdışı

princebady

Yeni Üye
5 Nis 2020
21
42
[QUOTE = "phycology, post: 159625, membre: 3553"]
Si vous avez mal fait, vous expliquerez l'installation de base.
Le menu est 1505
[/ QUOTE]

BIENVENUE
J'ai un problème avec Vestel TV 17mb130 si la lampe rouge clignote rapidement, j'essaie de mélanger le logiciel avec une clé USB, mais toujours le même problème avec une version différente et plusieurs clés USB. merci d'avoir
écrit mes excuses ce google translate

[QUOTE = "phycology, post: 159937, membre: 3553"]
Désolé, je dirais que vous ne devriez pas le gérer, mais il a été mal orthographié en raison de t9.
Ne manipulez pas cet appareil
[/ QUOTE]
BIENVENUE
J'ai un problème avec Vestel TV 17mb130 si la lampe rouge clignote rapidement, j'essaie de mélanger le logiciel avec une clé USB, mais toujours le même problème avec une version différente et plusieurs clés USB. merci d'avoir
écrit mes excuses ce google translate

S Çevrimdışı

seyhannm

Yeni Üye
26 May 2018
5
43
merhabalar. benim JVC 50vu73t televizyonum ara sıra takılıyordu, fişi sök yap takıp sorunu basit bi çözüm uygulayarak hallediyorduk. Televizyon bugünde her zamanki gibi dondu fişi sök tak yaptım ama bir daha açılmadı. Led lambası sürekli yanıp sönüyor, panel açılıyor (panele ışık geliyor) ama açılış logosu vs. hiçbir şey gelmiyor öyle kalıyor. sorun yazılım olabilir mi ? nasıl düzeltebilirim ? seri numarası 8036389 801060 , gerekli yazılımı nereden temin edebilirim ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabalar. benim JVC 50vu73t televizyonum ara sıra takılıyordu, fişi sök yap takıp sorunu basit bi çözüm uygulayarak hallediyorduk. Televizyon bugünde her zamanki gibi dondu fişi sök tak yaptım ama bir daha açılmadı. Led lambası sürekli yanıp sönüyor, panel açılıyor (panele ışık geliyor) ama açılış logosu vs. hiçbir şey gelmiyor öyle kalıyor. sorun yazılım olabilir mi ? nasıl düzeltebilirim ? seri numarası 8036389 801060 , gerekli yazılımı nereden temin edebilirim ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
konuda cevap verildi.

S Çevrimdışı

seyhannm

Yeni Üye
26 May 2018
5
43
çok teşekkürler umarım çözüm olur

Yazılanlar doğrultusunda uyguladım ve sorun çözüldü, tv açıldı. tekrar teşekkür ederim...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri