MB130 Anakart Kök (full) Yazılım Yükleme Sorununun Çözümü

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Mb100 ler o program sayesinde acmadik ozellik yoktu bt ip tv bt pixsellens
Kayit .vs cok isimi goruyordu dsmart cok guzel film veriyordu kayit saatini ayarliyordum
Ertesi gunu izliyordum superdi aynisini istedim vestel manisa da uretimi yok dediler basimizi bu regalle derde soktular yani

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Mb130 larda yazılım tam oturunca modlamayla açma işide hızlanır bence yavaş yavaş oturuyor yazılım dubakalım noolcak :)

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Hocam smart internet hep sorunlu 60 ile 100 mbit turcelde hiz var youtube blutv netfilix. Vs. Cok donuyor yukleniyor bekle babam bekle tat vermez hayirlisi diyelim insallah bir an once iyilestirmeler yapilir beklemekten
Baska care yok kardes

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Modlama konusuna yazdım anlatım da yapacam ama şu 1mb resim limiti çok gıcık olmuş önceden yüklüyorduk

Eskiden imgbb sitesine forum içinden yukleme yapiyorduk

Artik tüm resimleri kendi sunucumuzda barindirmaya basladik
Ilerleyen donemde kirik resimler gorulmemesi icin

Sunucumuzunda belli kapasitesi var bunuda en efektif sekilde kullanmamiz gerekir

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Eskiden imgbb sitesine forum içinden yukleme yapiyorduk

Artik tüm resimleri kendi sunucumuzda barindirmaya basladik
Ilerleyen donemde kirik resimler gorulmemesi icin

Sunucumuzunda belli kapasitesi var bunuda en efektif sekilde kullanmamiz gerekir
1mb çok komik ama okadar megapikselli kameralar var artık 5 yıl öncesinin kuralları şimdi uymazki en azından 3 yada 5mb olmalı 5mb den 1000 resim yüklense 5gb eder buda çok değil bence

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bu karar kefiyetten degil
sunucuda veri depolamanın maliyetli bir iş
olmasindan kaynaklidir

Resimlerinizi tinypng sitesinden sikistirarak
Boyutunu kucultebilirsiniz
yada
imgbb sistesine dogrudan yukler linkleri size verilen
bbcode burda fotograflarinizi
paylasabilirsiniz

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Bendede hilevel 48uhl950 vardı çok kral televizyondu herşey vardı modlamayla tvyi vestel 48ua9300 yapmıştım pixelens falan herşeyi açmıştık tvde tvnin tek sorunu vardı tv nin siyah görüntüde kenarlarda bulutlanma vardı saolsun vestel para iadesi yapmıştı
Bahsettiğin HI-LEVEL'den bende de mevcut, Benim bildiğim 48UHL950 de PIXELLENCE özelliği swprofile dosyasından açılamıyordu. Nasıl yapabildin, ve hangi program ile (swprofile , vestel toolbox vs.) . Bir ipucu verirmisin?

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Vestel Full yazılım yüklüyordun o zaman açılıyordu silmediysem vardır bende

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Vestel Full yazılım yüklüyordun o zaman açılıyordu silmediysem vardır bende
OK.Teşekkürler. Sendeki full yazılıma ait swprofile dosyasını paylaşabilirsen, ona bakarak bendeki swprofile dosyasını editleyebilirim. Bunu yaparken vestel toolbox kullandın galiba, malesef giray kardeşin programında pixellence hiç gözükmüyor.

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
OK.Teşekkürler. Sendeki full yazılıma ait swprofile dosyasını paylaşabilirsen, ona bakarak bendeki swprofile dosyasını editleyebilirim. Bunu yaparken vestel toolbox kullandın galiba, malesef giray kardeşin programında pixellence hiç gözükmüyor.
Şansın varmış silmemişim. yazılımı upload ediyorum link atarım sana bu yazılımı full yazılım yükler gibi yükle tv vestel 49ua4300 olacak pixelens açılacak yükledikten sonra swprofilesini alıp pvr falan açarsın işte ondan sonrada sitedeki mb100 enson çekirdek yüklersin

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Şansın varmış silmemişim. yazılımı upload ediyorum link atarım sana bu yazılımı full yazılım yükler gibi yükle tv vestel 49ua4300 olacak pixelens açılacak yükledikten sonra swprofilesini alıp pvr falan açarsın işte ondan sonrada sitedeki mb100 enson çekirdek yüklersin
Herhalde 49UA9300 demek istedin, fakat donanım olarak bu cihaz farklı değil mi? Yine de ADO'ya bir danışmak lazım. :-)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt