MB130 3.62.33 Çekirdek Yazılım

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
bendeki jvc 65" de

yazılım yükseltme, v.3.62.4.0
uygulama sürümü v.3.10.0.0

olarak yazıyor. bu yazılım hali hazırda benim tv deki yazılımdan geride mi_?

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
USTALAR HEP
yazılım yükseltme YAPIYORUZ
uygulama sürümü OLDUĞU GİBİ DURUYOR.
..............
v 3.62.33 yazılım sürümü şimdilik burda kalsa yerine uygulama sürümü versiyonu yükseltmesi yapılsa ne gibi değişiklik olur.
@Ado @teknovest @fikoloji
not: soru JVC 50 4K televizyona göre sorulmuştur

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bomba haber yeni yazılımda digiturk play gelmiş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20181128_002220.jpg
3.62.30.0 da da mevcut tu. Benim tv de vardı ama hiç ilgilenmediğim için izlemiyorum :sirit
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

USTALAR HEP
yazılım yükseltme YAPIYORUZ
uygulama sürümü OLDUĞU GİBİ DURUYOR.
..............
v 3.62.33 yazılım sürümü şimdilik burda kalsa yerine uygulama sürümü versiyonu yükseltmesi yapılsa ne gibi değişiklik olur.
@Ado @teknovest @fikoloji
not: soru JVC 50 4K televizyona göre sorulmuştur
Bilmiyorum

K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
Ben akşam kurdum daha önce ....24 lü sürüm vardı.29 ve 30 la biten sürümleri kurmamıştım.İlk izlenimlerim bizim JVC lerr için en iyi ve en stabil yazılımın bu 24 le biten sürüm olduğu.

K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
24 lü sürüm hiç ayarlarla oynamadan renkler daha canlı ve daha hızlıydı gibi geldi bana.33 de sanki ilk sürümdeki solgun cansız renklerle karşılaştım gibi geldi bana titanyumu kurdum bu arada

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Elinize sağlık Adem Helvacı Ado hocam fakat bir changelog vs yok mu acaba? böyle ne değişti neye bakıcaz bilmeden hiçbir şey anlamıyorum yeni güncellemeden. Niye yükleyeyim yani?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Elinize sağlık Adem Helvacı Ado hocam fakat bir changelog vs yok mu acaba? böyle ne değişti neye bakıcaz bilmeden hiçbir şey anlamıyorum yeni güncellemeden. Niye yükleyeyim yani?
ne yazıkkı bunların bilgisine ulaşamıyoruz. güncellemeler şu şekilde olur:
örnek, bir kullanıcı tarafından netfilxde donma şikayeti var üzerine güncelleme yazılım yapılır.
farklı bir kullanıcıda, cihaz kapanıp açılıyor şikayeti vardır. güncelleme versiyonu yapılır.
farklı kullancı, ses problemim var diye, yeni yazılım güncellemesi yapılır.
yani televizyon üretildikten sonra gelen taleplere istinaden güncellemelere uğruyor. fabrika dışında birisinin bunu bilmesi zordur.

O Çevrimdışı

omergenc23 

Yeni Üye
18 May 2018
25
40
Jvc kullanicilarindan yukleyen arkadaslar,bi degisiklik var mi? Ben 24 u kullaniyordum ama rengi 13 e gore sanki az cansiz oldugu icin 13 e dondum. Bu yazilimi yukleyip memnun kaldiysaniz buna geceyim mi?

Geri
Üst Alt