MB120 TURKUAZ 3.47 YAZILIM-SUPER GORUNTU KALITESI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45

Menü+1505 yaparak yükleyebilirsiniz,şimdiye kadar denediğim onlarca mb120 yazılım arasında en iyi görüntü kalitesine sahip yazılım.

Olası bir sorunda eski yazılımınıza dönmek gerekirse Full yazılıma ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

İyi forumlar

Edit:Alman bir forum üzerinden alınmıştır.Ado Hocamızın yazılımlarından değildir.Sadece meraklılar için paylaşılmıştır.

Edit: 11.08.2018 23:09

versiyon 3.49.2.170 Yayınlandı.

Kardeş yazılımı bulduğun alman sitesinin linkini yazarmısın

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
netflix var bu yazılımda ve kullanıyorum ama vireles display yok.
Nasıl iş bu aynı yazılım tv ye göremi değişiyor.Herkez farklı bişey söylüyor.Kimi var diyor kimi yok Wiraless tv nasıl yok tvye görüntü aktarmamı yok yoksa varda çalışmıyormu.

ftekinsen Çevrimdışı

ftekinsen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
9
36

Menü+1505 yaparak yükleyebilirsiniz,şimdiye kadar denediğim onlarca mb120 yazılım arasında en iyi görüntü kalitesine sahip yazılım.

Olası bir sorunda eski yazılımınıza dönmek gerekirse Full yazılıma ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

İyi forumlar

Edit:Alman bir forum üzerinden alınmıştır.Ado Hocamızın yazılımlarından değildir.Sadece meraklılar için paylaşılmıştır.

Edit: 11.08.2018 23:09

versiyon 3.49.2.170 Yayınlandı.

link ölmüş

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kardeş yazılımı bulduğun alman sitesinin linkini yazarmısın

forum digitalfernsehen.de sitesinde bir kullanıcı paylaşmıştı.Bayağı zaman oldu.İlk mesajı editleyemiyorum.Link ölmüş.

Aktif Link. Full yazılım yoksa yüklemenizi tavsiye etmiyorum.Sadece deneme yanılma seven meraklılar için.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt