MB120 TURKUAZ 3.47 YAZILIM-SUPER GORUNTU KALITESI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben şimdi orjinal yazılıma geri dönüyorum , malum tv'nin daha 1 yılı doldu , 2 senesi daha var ne olur ne olmaz , bu tür maceralara garanti dolunca girerim. Sadece meraktan ve test amaçlı yükledim , yazılım güzel , gayette iyi her hangi bir sorun yok. Garanti dolunca kullanılabilir :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Ben şimdi orjinal yazılıma geri dönüyorum , malum tv'nin daha 1 yılı doldu , 2 senesi daha var ne olur ne olmaz , bu tür maceralara garanti dolunca girerim. Sadece meraktan ve test amaçlı yükledim , yazılım güzel , gayette iyi her hangi bir sorun yok. Garanti dolunca kullanılabilir :ok

Begendıysen Neden Orjınale Donuyorsun , Bırak Oyle Kalsın.

B Çevrimdışı

Bekirarslan

Yeni Üye
10 May 2018
17
36
Ben beğenmedim, örneğin ses açma kısma görseli aşırı büyük, kanal listesinde gereksiz bir boşluk mevcut, hız olarak genel anlamda iyi ama kanal geçişlerinde ufak takılmalar mevcut

B Çevrimdışı

Bytontas

Aktif Üye
13 May 2018
50
44
Full yazılım gerek kalmadan orjinal yazılım dönme yolu denedim.
  • 17MB120-2.40.6.0 yükledim resset atıyor uydu anten kablosu çıkardım TV den menu gelip kurulum İlk kurulum döndüm fabrika ayarlari aldım. 17MB120 2.45.121 NETFLİX Çekirdek Yazılım yukledim tkgs kurdum sorunsuz çalışmaktadır bilginize sunulmuştur ama benim şuanda 3.47 turkuaz yükledim bu yazılım paylaşım yapan arkadaş çok teşekkür ederim yeni yazılım çıkarsa paylaşım yap kardeşim

H Çevrimdışı

hbbayrak 

Yeni Üye
17 Haz 2018
32
44
Ben de şuraya bir not düşeyim ki kafa karılşıklığı olmasın.

Burası tavsiye forumu ve tavsiyede bulunmak elbette ki bizim tekelimizde değil.

Lakin frumumuzdaki en önemli özellik, teknoloji sever dostlar ile sağlıklı bilgi paylaşımında bulunup mümkün olan en doğru tavsiyeyi sunmak.

Bu anlamda paylaşılan yazılımın üyelerin iyiliği için tavsiye edildiğini düşünsem de yine de bu tarz yazılımların kaynaklarının da, yazılımı sunan arkadaşlar tarafından belirtilmesini beklerim.

Bu yazılım resmi bir yazılım değildir, Orijinal de değildir, bunu lütfen yazılımları üyelerimize paylaşırken dip not olarak belirtiniz :ok

yazılımı yükledim tv nin ekran mavi oldu TRT 4K Trt Hd yayınından daha kötü durumda . Menü geçişleri felan yavaşladı başka Genelde bi değişiklik yok yükleyip yüklememek elimizde fakat yüklememeyi tercih edin derim.

B Çevrimdışı

Bytontas

Aktif Üye
13 May 2018
50
44
Bende odedikleklerin hiç bir yok karşılaşmadık şuanda en iyi 245.70 birde turkuaz yazılım zaten orijinal sadece modife

B Çevrimdışı

Bytontas

Aktif Üye
13 May 2018
50
44
Önce cihaz ilk
yazılımı yükledim tv nin ekran mavi oldu TRT 4K Trt Hd yayınından daha kötü durumda . Menü geçişleri felan yavaşladı başka Genelde bi değişiklik yok yükleyip yüklememek elimizde fakat yüklememeyi tercih edin derim.
Öncelikle mavi ekran kurtulmanın yolu full yazılım ikinci alternatifleri . öncelikle 2.29 core yüklersen cihazı ilk kurulum sonrası 243,20 mavi erkan ortadan kalkar turkuaz yazılım yükleyip begenmeyen yada sorun yaşayan fuul yazılım olmayan öncelikle bu yazılım yükleyip fabrika ayarları alıp istediğiniz sürümü yüklenebilir bu yazılım mb120 2.29

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hbbayrak 

Yeni Üye
17 Haz 2018
32
44
Bende odedikleklerin hiç bir yok karşılaşmadık şuanda en iyi 245.70 birde turkuaz yazılım zaten orijinal sadece modife

hocam burdaki olay zaten sende olmayıp bende olması durumu sende olmadı diye bende veya bir başkasında olmama ihtimali yok demekki oluyor . en azından kaynak verin almanyadan bir site deyip geçiştirmeyin herkes ordan baksın kontrol etsin indirsin. O zaman sıkıntı kalmaz beğenen indirir beğenmeyen indirmez. 3 gündür bu şekilde kullanmaya çalışıyorum web browser felan çok çok fazla yavaşladı menü geçişleri yavaşladı smart menüye 3dk da anca giriyor.

G Çevrimdışı

Gundar

Yeni Üye
26 Eki 2017
5
Bu yazılımı yükledikten sonra full yazılım gerekmeden orjinal yazılıma sorunsuz geçilebiliyor mu? Ona göre yükleyeceğim.

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165

Menü+1505 yaparak yükleyebilirsiniz,şimdiye kadar denediğim onlarca mb120 yazılım arasında en iyi görüntü kalitesine sahip yazılım.

Olası bir sorunda eski yazılımınıza dönmek gerekirse Full yazılıma ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

İyi forumlar

Edit:Alman bir forum üzerinden alınmıştır.Ado Hocamızın yazılımlarından değildir.Sadece meraklılar için paylaşılmıştır.

Edit: 11.08.2018 23:09

versiyon 3.49.2.170 Yayınlandı.

Hocam selamlar öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler
merak ettim aradım (digitalfernsehen.de vs) bulamadım
bu yazılımları hangi forum başlığından takip ediyorsunuz
Yazabilirseniz memnun olurum

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Hocam selamlar öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler
merak ettim aradım (digitalfernsehen.de vs) bulamadım
bu yazılımları hangi forum başlığından takip ediyorsunuz
Yazabilirseniz memnun olurum

digitalfernsehen.de tvlerle ilgili modlama vs. konusunda ilgili bir kullanıcıdan benim görüntü konusundaki beklentilerimi bahsedince
mb120 için bu yazılımları paylaştı.Zanndersem bu yazılımlar vestelin ürettiği farklı markalı yurtdışı tvler için hazırlanmış.Bu yüzden uyum sorunları olabileceği için full yazılımınız varsa deneyin diye yazıyorum.Görüntü kalitesi harici dikkatimi çeken bir başka özellik de sinyal kalitesinin 0-100 arası sayısal bir değere sahip olması.Diğer 2x.x mb120 yazılımlarında sadece bar biçiminde. Diğer özelliklerinde dikkatimi çeken başka bir unsur olmadı.

Ayrıca kaybolmasın diye farklı bir siteye de upload yaptım

:ok

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt