maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
10 gündür işe gitmiyorum sakalda bıraktım ama hala benim söylediklerimi dikkate almıyorsunuz.. size ne dedim, gidin ekmek falan yapın stres atın rahatlayın?herkesten özür dileyerek söylemesi ayıp canım lahmacun çekti, sipariş vereceğim, hanım eve sokmam dedi :krotey evde lahmacun yapımı tarifi arıyorum:tara

sanırım bu 10 günde en az 3 kilo koydum benim balkona, Allah sonumuzu hayretsin..
Aklıma geldi ?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Hocam lütfen cevap vermeme hakkınızı kullanın.
Cevap verdikçe ortamın ne hale geldiğini gördük.
Diyeceksin hocam altta mı kalacam.
Asla tahrik edici birkaç mesajini gördükten sonra gerekli işlemi yapariz.

Ateşi maşa varken , çıplak elle ellememek gerekir.
Tamam üstadım teşekkür ederim..Çünkü forumu karşılıklı atışma seviyesine düşürenlere bir önlem alınsın ki herkes saygısını kaybetmetmesin..Burasını seviyesiz bir forum yapma yolunda olanlara önlem alırsanız seviniriz..

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Multi hesap açmak yasaktır.
2. açılan hesap kapatılır.
1. hesaba uyarı verilir.

20200328_193718.jpg
aynı ipden bağlanmakta mı yasak ?
multi hesap kullanınca bana ne faydası olacak?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ya uğraşmayın lahmacun yapmakla , marketlerde dondurulmuş olarak satılıyor. Tamam gerçeği gibi olması imkansız ama , hiç olmazsa idare eder ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,401
Tamam üstadım teşekkür ederim..Çünkü forumu karşılıklı atışma seviyesine düşürenlere bir önlem alınsın ki herkes saygısını kaybetmetmesin..Burasını seviyesiz bir forum yapma yolunda olanlara önlem alırsanız seviniriz..
Bu konuyla ilgili cok ciddi aksiyonlar alacağız.
Provokasyon,Aşılayıcı uslup,tahrik edeci konuşmalar yapan üyelere

Kademeli sekilde yaptırım uygulanacak.

1.ikaz anlamında uyarı vereceğiz,
2. tekrarında konudan uzaklaştıracagız
3. baska konular da devam ettirmesi halinde süreli olarak forumdan uzaklaştirma yapilacak
4.baktık olmuyor kalıcı olarak hesabi kapatilacak.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,401
aynı ipden bağlanmakta mı yasak ?
multi hesap kullanınca bana ne faydası olacak?
söyle izah edeyim 11 agustos 2019 beri ortak ip kullanarak foruma bağlanıyorsunuz.
yurtta yada benzeri yerden foruma bağlanıyorsanız eyvallah.
diğer türlü 1 kişinin 1 hesabı olması gerekir.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
söyle izah edeyim 11 agustos 2019 beri ortak ip kullanarak foruma bağlanıyorsunuz.
yurtta yada benzeri yerden foruma bağlanıyorsanız eyvallah.
diğer türlü 1 kişinin 1 hesabı olması gerekir.
kayıt olurken aynı ip üzerinden birden çok üyelik açılması yasaktir diye bir madde göremedik
ama aynı ağ üzerinden bağlandığımızda doğru
üstelik buradakilere para yada başka birşey dağıtılmıyor ki aynı kişi birden çok üyelik açma ihtiyacı duysun?.bunu gerektirecek bir sebep yok
neyse benim üyeliğimi ,mesajlarımı kalıcı olarak silerseniz memnun olurum .sıkıntı yok.buraya daha girmem.arkamdan dedikodum yapılmasın kafi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,401
kayıt olurken aynı ip üzerinden birden çok üyelik açılması yasaktir diye bir madde göremedik
ama aynı ağ üzerinden bağlandığımızda doğru
üstelik buradakilere para yada başka birşey dağıtılmıyor ki aynı kişi birden çok üyelik açma ihtiyacı duysun?.bunu gerektirecek bir sebep yok
neyse benim üyeliğimi ,mesajlarımı kalıcı olarak silerseniz memnun olurum .sıkıntı yok.buraya daha girmem.arkamdan dedikodum yapılmasın kafi
Aynı kişi olup olmadığınızı anlamaya çalıştım. Birden fazla hesap kullanımı yasak olması yazılı olmayan bir kuraldır.
aynı ağı kullanmanız da mahsur yoktur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri