maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam konuya baştan okuyunca o şahsa bende hak vermedim değil sizin şahsınız için söylemiyorum. Bu konu o şahıs için alakasız olsa da haklı olduğu yer vardı bence. Neyse karar tabi ki sizlerin yani yönetimin
Üslup sayın hocam üslup. Haklıdır kendi konusunda belki. Kaldı ki Dün teraspy teraspy Alo abi de bu konuda bilgi verdi. Benim mevzum kendisinin hangi konuda haklı olup olmadığından ziyade forumdaki genel tavrı.

Çok sayılı üye ile şu yukarıda okuduğunuz tarzda diyaloğum olur ki o da kendi seviyelerine inmemden kaynaklanıyor, dorğudur yanlıştır o da benim mizacım.

Ben öyle title da admin yazıyor diye ağır takılmak zorunda hissedenlerden değilim, içimdeki ağzımdaki dilimdeki ne ise yazar çizer söylerim.

Daha önce olmuş olan mevzuya müdahil değilim, samimi yazıyorum ki konuyu dahi bilmiyorum, silinen mesajları okuma gereği dahi duymadım sevgili Ahmet silmiş tartşma mesajlarını. Benim konuya müdahil olma şeklim ilk sataşma mesajı yani şu siyasi görüşünden dolayı adminden torpilli, zaten önüne gelene yetki vermişler vs tarzı zırvadan bahsediyorum.

Haklı olabilir de, hak aramanın yolu da bu değil bence :)

Yedi yöneticiyiz burada, hangi zaman diliminde kim var, ne zaman hangi konuya kim müdahale etmiş belli olmaz. Bize o kadar çok kanaldan ulaşıyor ki isteyenler. Haklı olduğun bir konuda hakkının yendiğini düşünüyorsan burada dikleneceğine mail wp telefon rapor sistemi ve daha birçok ulaşabileceğin kanaldan ulaşır anlatırsın derdini, hata ettiysek özrümüzü dileriz olur biter. :)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Üslup sayın hocam üslup. Haklıdır kendi konusunda belki. Kaldı ki Dün teraspy teraspy Alo abi de bu konuda bilgi verdi. Benim mevzum kendisinin hangi konuda haklı olup olmadığından ziyade forumdaki genel tavrı.

Çok sayılı üye ile şu yukarıda okuduğunuz tarzda diyaloğum olur ki o da kendi seviyelerine inmemden kaynaklanıyor, dorğudur yanlıştır o da benim mizacım.

Ben öyle title da admin yazıyor diye ağır takılmak zorunda hissedenlerden değilim, içimdeki ağzımdaki dilimdeki ne ise yazar çizer söylerim.

Daha önce olmuş olan mevzuya müdahil değilim, samimi yazıyorum ki konuyu dahi bilmiyorum, silinen mesajları okuma gereği dahi duymadım sevgili Ahmet silmiş tartşma mesajlarını. Benim konuya müdahil olma şeklim ilk sataşma mesajı yani şu siyasi görüşünden dolayı adminden torpilli, zaten önüne gelene yetki vermişler vs tarzı zırvadan bahsediyorum.

Haklı olabilir de, hak aramanın yolu da bu değil bence :)

Yedi yöneticiyiz burada, hangi zaman diliminde kim var, ne zaman hangi konuya kim müdahale etmiş belli olmaz. Bize o kadar çok kanaldan ulaşıyor ki isteyenler. Haklı olduğun bir konuda hakkının yendiğini düşünüyorsan burada dikleneceğine mail wp telefon rapor sistemi ve daha birçok ulaşabileceğin kanaldan ulaşır anlatırsın derdini, hata ettiysek özrümüzü dileriz olur biter. :)
Beklediğim cevap buydu nokta atışı hocam teşekkürler

K Çevrimdışı

Karaura

Yeni Üye
19 Mar 2020
13
33
Fatih Terim hoca (nam-ı diğer İMPARATOR).. son durumu nasıl acaba ?.. Gerçi 70 li 80 li yıllarda futbol dünyasında tüm dünyanın bildiği bir tek imparator vardı .. ( o yıllarda futbol gerçek futboldu..)... ve o da Alman milli takım kaptanı Franz BECKENBAUER 'di (geçen senelerde vefat..) Onu takım kurulumdaki taktik mevki olarak Terim ile aynı mevkiye koydukları için ülkemizde de Sayın TERİM "imparator" lakabı ile anılır oldu.. Herşey bir yana hocaya geçmiş olsun diyor ve bir an önce acil şifa bulmasını temenni ediyorum..Başarıları asla unutulamaz..
Ne boş laf etmişsin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
neymiş benimle ilgili konu.bana açıkca söylebilirsin
Multi hesap açmak yasaktır.
2. açılan hesap kapatılır.
1. hesaba uyarı verilir.

20200328_193718.jpg

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
10 gündür işe gitmiyorum sakalda bıraktım ama hala benim söylediklerimi dikkate almıyorsunuz.. size ne dedim, gidin ekmek falan yapın stres atın rahatlayın?herkesten özür dileyerek söylemesi ayıp canım lahmacun çekti, sipariş vereceğim, hanım eve sokmam dedi :krotey evde lahmacun yapımı tarifi arıyorum:tara

sanırım bu 10 günde en az 3 kilo koydum benim balkona, Allah sonumuzu hayretsin..

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
10 gündür işe gitmiyorum sakalda bıraktım ama hala benim söylediklerimi dikkate almıyorsunuz.. size ne dedim, gidin ekmek falan yapın stres atın rahatlayın?herkesten özür dileyerek söylemesi ayıp canım lahmacun çekti, sipariş vereceğim, hanım eve sokmam dedi :krotey evde lahmacun yapımı tarifi arıyorum:tara

sanırım bu 10 günde en az 3 kilo koydum benim balkona, Allah sonumuzu hayretsin..
Ben hemen vereyim bir lahmacun tarifi ?

Çok sevdiğim bir yemek kanalıdır.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Yapan usta öksürse, hapşırsa nereden bilebiliriz ki?
Büyük risk almaktır bu, boşverin siparişle yemek söylemeyi. :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
sen dolusunu yap görelim bakalım sana soracaktık doluyu boşu
Hocam lütfen cevap vermeme hakkınızı kullanın.
Cevap verdikçe ortamın ne hale geldiğini gördük.
Diyeceksin hocam altta mı kalacam.
Asla tahrik edici birkaç mesajini gördükten sonra gerekli işlemi yapariz.

Ateşi maşa varken , çıplak elle ellememek gerekir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt