maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ben-geldim_851628.jpg

TEKNOwest TEKNOWEST hocamı üzmeyin :)
D Daidalos abe bu ne bea, ben daha yeni netclibere alıştım(bak hala yanlış yazmışım :) ) NetCaliber yine mi değişti isim. üye arkadaşın belirttiğine göre benimde yetkilerim var sana kısıtlama getiriyorum bundan sonra senin ismin Legolas kalacak.
sonuçta biz ne dersek o olurmuş :)
Amanın şeker yumağı bir şey bu ?
NetCaliber iyiydi sanki :alala
Zaten bütün mevzu, herkeste olanın onda olmaması, belli ki ağırına gitmiş garibimin :kiskis
Legolas şu ok atan karizmatik arkadaşmıydı? :kas

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
27 mart benim nick değiştirme günüm bayram ilan edin forumda ? Fiko kötü bir huyum var bazı şeylerden çabuk sıkılıyorum bu nick name midir nedir ondan da çabuk sıkılıyorum bir de kalıcılık olmasını istemiyorum bana ait olmayan herhangi bir isim ya da cisimle özdeşleşmeyi doğru bulmuyorum. Yetki kısıtlaması aslında bana şart haklısın her zaman dile getiririm sırf o yetkiler yüzünden şu günlerde foruma zaman ayırmak istemiyorum. Son olarak aslında senin bu yeni kullanıcı adıma alışkın olman lazım değil mi ?
yunana yakınız diye mitolojisini de mi bileceğiz :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
27 mart benim nick değiştirme günüm bayram ilan edin forumda ? Fiko kötü bir huyum var bazı şeylerden çabuk sıkılıyorum bu nick name midir nedir ondan da çabuk sıkılıyorum bir de kalıcılık olmasını istemiyorum bana ait olmayan herhangi bir isim ya da cisimle özdeşleşmeyi doğru bulmuyorum. Yetki kısıtlaması aslında bana şart haklısın her zaman dile getiririm sırf o yetkiler yüzünden şu günlerde foruma zaman ayırmak istemiyorum. Son olarak aslında senin bu yeni kullanıcı adıma alışkın olman lazım değil mi ?
İsim değişmiş ama avatar aynı kalmış :)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
İsim değişmiş ama avatar aynı kalmış :)
Hocam onu da değiştirecem bugün Allah izin verirse ?
oradan tanıdım zaten, tentips diye ismi vardı. bi ara etiket yapacağım ; tentis,tenis,tenipis, en son teratabis bile yazdım bulamadım. sonra bi baktım kullanıcı geçmişi denen bir zımbırtı var netcaliber olmuş, sonra çıkardım. :hihi
Geç dalganı bakalım ama sesli güldüm yalan yok ?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Senden bu forumda hiç bir halt olmaz boşa uğraşma :kiskis

Olsa olsa.. neyse o kadarını da yazmayayım artık :kop
dinime küfreden bari müslüman olsa:hihi
senden de ancak böyle boş laf salatalığı olur
buradaki acemilere yok o tv öyledir yok bu tv böyledir şeklinde yazınca havalara girip güya kendinin birşey bildiğini zannediyor :haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
dinime küfreden bari müslüman olsa:hihi
senden de ancak böyle boş laf salatalığı olur
buradaki acemilere yok o tv öyledir yok bu tv böyledir şeklinde yazınca havalara girip güya kendinin birşey bildiğini zannediyor :haha1
Bak şimdi sinirinden bana sallayıp duruyorsun ona lafım yok ama forumun genel kitlesine böyle süblim tarzı cahil cühela yaftası hoş göreceğim bir konu değil.
Yüzsüzsün onu anlıyorum, kovulduğun yerde hırsından kudurmuş şekilde yazıyorsun onu da anlıyorum, defalarca tarafına kapı gösterilmiş yine de buradasın onu da anlıyorum ama senin için çıkış yolu bu değil.

Ya sessiz sessiz uslu çocuk ol ADAM GİBİ kimseye sataşmadan yaz ne yazıyorsan, ya da açık açık yazıyorum artık defol git.

Haaa ''ben kibarlıktan anlamadığım için nazikçe gösterdiğiniz kapıları fark etmemişim, Şimdi de inadımdan ve yüzsüzlüğümden dolayı burada yazmaya ve diklenmeye devam edeceğim'' diyorsan o halde hiiiiç sorun değil ben gerekeni seve seve yaparım çocuk. ;)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bak şimdi sinirinden bana sallayıp duruyorsun ona lafım yok ama forumun genel kitlesine böyle süblim tarzı cahil cühela yaftası hoş göreceğim bir konu değil.
Yüzsüzsün onu anlıyorum, kovulduğun yerde hırsından kudurmuş şekilde yazıyorsun onu da anlıyorum, defalarca tarafına kapı gösterilmiş yine de buradasın onu da anlıyorum ama senin için çıkış yolu bu değil.

Ya sessiz sessiz uslu çocuk ol ADAM GİBİ kimseye sataşmadan yaz ne yazıyorsan, ya da açık açık yazıyorum artık defol git.

Haaa ''ben kibarlıktan anlamadığım için nazikçe gösterdiğiniz kapıları fark etmemişim, Şimdi de inadımdan ve yüzsüzlüğümden dolayı burada yazmaya ve diklenmeye devam edeceğim'' diyorsan o halde hiiiiç sorun değil ben gerekeni seve seve yaparım çocuk. ;)
kimin sinirlendiği ,kudurduğu ettiğin hakaretlerinden belli oluyor :sirit

bir forum adminin düştüğü duruma bakın hele

bu forum bu kadar basit mi .böyle bir zavallı mahlukata adminlik görevi vermişler

git biraz forumlarda dolaş insanlık öğren adminlik öğren

öyle bir konuda burada brieşy bildiğini zannetmekle admin olunmaz

ADAM OLANa ADAM gibi davranılır ki benim malum kişi ve sen dışında şimdiye kadar kimseyle münakaşılığım olmamıştır.mesajlarım ortada

forum sana ait olmadığı halde başkalarına git demek haddin olmadığını sana söylemiştim.sanırım anlama kapasiten zayıf

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dün gece uyuduğum için forumda ne tartışma döndü bilmiyorum, okumadım.
Ama bu üsluba ve ikili tartışmaya daha fazla müsaade etmiyorum.
Taraflar biraz kafasını dinlesin. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
kimin sinirlendiği ,kudurduğu ettiğin hakaretlerinden belli oluyor :sirit

bir forum adminin düştüğü duruma bakın hele

bu forum bu kadar basit mi .böyle bir zavallı mahlukata adminlik görevi vermişler

git biraz forumlarda dolaş insanlık öğren adminlik öğren

öyle bir konuda burada brieşy bildiğini zannetmekle admin olunmaz

ADAM OLANa ADAM gibi davranılır ki benim malum kişi ve sen dışında şimdiye kadar kimseyle münakaşılığım olmamıştır.mesajlarım ortada

forum sana ait olmadığı halde başkalarına git demek haddin olmadığını sana söylemiştim.sanırım anlama kapasiten zayıf
Yar saçların lüle lüle :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Forumda KASITLI şekilde rahatsız oldukları konuları kilitlettirmek üzere mevzuyu sürekli tartışmaya götüren üyelere müsaade etmeme kararımız doğrultusunda konu açık kalsın lütfen.

Konu kapatacağımıza sorun çıkartanların yazma yetkisini kapatmak daha doğru :ok

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Forumda KASITLI şekilde rahatsız oldukları konuları kilitlettirmek üzere mevzuyu sürekli tartışmaya götüren üyelere müsaade etmeme kararımız doğrultusunda konu açık kalsın lütfen.

Konu kapatacağımıza sorun çıkartanların yazma yetkisini kapatmak daha doğru :ok
Hocam konuya baştan okuyunca o şahsa bende hak vermedim değil sizin şahsınız için söylemiyorum. Bu konu o şahıs için alakasız olsa da haklı olduğu yer vardı bence. Neyse karar tabi ki sizlerin yani yönetimin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt