maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
statü konusunda üstüme alındım .@sota ve diğer üyelerle hiçbir şekilde siyasi konularda tartışmadım ve adminlerle de siyasi görüşümün aynı olmadığı düşüncesindeyim.3410 mesajımın %95 i forumda yardım ve destek kaynaklı .sürekli aktifim kimseden beş kuruş para almıyorum.yeri geldi forumun maaşlı işçisigibi davrananlar oldu yinede ses etmedim.bana layık görülmüş bir statü .kimsedende talep etmedim. kimseninde bunu sorgulaması üstüne vacib değil.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
statü konusunda üstüme alındım .@sota ve diğer üyelerle hiçbir şekilde siyasi konularda tartışmadım ve adminlerle de siyasi görüşümün aynı olmadığı düşüncesindeyim.3410 mesajımın %95 i forumda yardım ve destek kaynaklı .sürekli aktifim kimseden beş kuruş para almıyorum.yeri geldi forumun maaşlı işçisigibi davrananlar oldu yinede ses etmedim.bana layık görülmüş bir statü .kimsedende talep etmedim. kimseninde bunu sorgulaması üstüne vacib değil.

Ustacım; Ahmet sağ görüşlü, ben ise sol görüşlüyüm.

O da Cumhuriyetçi ben de, o da milliyetçi ben de, o da laik yönetim taraftarı ben de, o da Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ilke ve inkılaplarına gönül veren birisidir ben de. O'nun X partisine gönlü kayar benim Y partisine ama ikimiz de partizan değiliz ve hiç bir siyasi oluşuma üye de değiliz.

Senin siyasi görüşün nedir onu dahi bilmem ve beni de zerre kadar ilgilendirmez, beni ilgilendirmediği gibi forumdaki bu işgüzarları da ilgilendirmez. Biz burada nasıl ki hiç kimsenin siyasi görüşüne göre tavır sergilemiyor ve insan ayırmıyorsak, ötekileştirmiyorsak forumdaki hiç kimse, bir başkasının siyasi görüşüne göre de tavır sergileyemez, ithamda bulunamaz.!

Statü meselesini sevgili Ahmet zaten açıklamış, anlayan anlar, hak etmişler ki o statüyü almışlar. Başkası hak etmiştir ki destek ekibine alınmıştır, başkalarını farklı bir statüde belirleyip onore ederiz, başkalarının başka türlü gönlünü alırız vesselam, neticede herkesin bir değeri var burada.

Ya toplum kuralları, toplum ahlakı nasıl gerektiriyorsa forumda öyle davranılmalı, ya da bu güzel aile ortamı kirletilmeden nazikçe ÇIKIŞ butonu tıklanmalı ve bir daha da geri gelmemeli, bu derece basit bir konu bu.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
vay arkadaş ben ne ettim????? bilgilendirme daryası olan bu güzelim tavsiye forumu'un
güzel insanlarından özür dilerim açtığım konu benim hatam yüzünden
memleketimizdeki kötü olan siyasetine döndü kendi fikrim.
hiç bir şekilde art veya kötü niyetle açmadım konuyu,
inanıp inanmamak her bireyin kendi takdiridir.
lakin aba altından sopa göstermekte doğru değildir özgürce
fikir düşüncelerimizi paylaşamayacak isek forumların ne anlamı kalır ki?
herkes birbiri ile tek düze düşünmek zorunda mı?

bazı arkadaşlar sözde iyiliğimi düşündüğü algısı ile çok kırıcı yazmıştır görüyorum olsun. ( bu cümlelerin bile tezat "Kötülük" kavramını tam anlamadığını düşünerek sana harcadığım zaman için Allah'ımdan af diliyor konuyu sonlandırıyorum) ne demektir sana harcadığım zaman için? bilmiyorum'ya o bakımdan sordum, anam mısın? babam mısın? bana neden zaman harcamak gereği duydun ki? özür diledim ona bile out verdin. yazdığınız mesajlarda hesap sordunuz neden? ben askerin sizde komutanım değilsiniz. hal böyleyken neyin zamanın bana ayırmak istediniz?

neyse arkadaşlar yaratmış olduğum bu karmaşa nedeni ile tüm forumdan tekrar özür dilerim, yeniyim zaten özgür düşünceye başkaca öteki fikre yer yoksa geldiğimiz gibi gideriz. yalnış anlaşılmasın alınganlık değildi yazdıklarım. selametle

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Ülkemizin ve dünyanın geçtiği şu zor günlerde herkes gergin, patlamaya hazır bir bomba.. bence çok anlamsız bir tartışma olmuş, kalp kırmaya birbirimizi üzmeye gerek yok. az önce çoluk çocuk ekmek pişirdik evde çok keyifli oldu, stres attık, sizde deneyin.. zaten Türkiye fırına dönmüş? herkes ekmek yapmış sosyal medyada paylaşıyor.. Canınız çeker diye ben paylaşmak istemiyorum:hihi

bu hintliler aslında işi biliyor, bu maskeyi kullanan adama corona mümkünatı yok etki etmez, takan kişinin bağışıklık sisteminin direncini arttırır (eğer ölmezse):tara

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ülkemizin ve dünyanın geçtiği şu zor günlerde herkes gergin, patlamaya hazır bir bomba.. bence çok anlamsız bir tartışma olmuş, kalp kırmaya birbirimizi üzmeye gerek yok. az önce çoluk çocuk ekmek pişirdik evde çok keyifli oldu, stres attık, sizde deneyin.. zaten Türkiye fırına dönmüş? herkes ekmek yapmış sosyal medyada paylaşıyor.. Canınız çeker diye ben paylaşmak istemiyorum:hihi

bu hintliler aslında işi biliyor, bu maskeyi kullanan adama corona mümkünatı yok etki etmez, takan kişinin bağışıklık sisteminin direncini arttırır (eğer ölmezse):tara

Ekmeğe dair iyi bir tarifiniz varsa onu paylaşabilirsiniz. :hihi
Ölüm işin ucunda olunca insan geriliyor ister istemez. Eve kapanmak da kaygıyı ve stresi artırıyor.
Durumun ciddiyetini ve olan biteni anlayamayan insanlarla da tartışınca katsayı iyice yükseliyor.

Sebep sonuç ilişkisi gibi bir şey. :hihi

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Ekmeğe dair iyi bir tarifiniz varsa onu paylaşabilirsiniz. :hihi
Ölüm işin ucunda olunca insan geriliyor ister istemez. Eve kapanmak da kaygıyı ve stresi artırıyor.
Durumun ciddiyetini ve olan biteni anlayamayan insanlarla da tartışınca katsayı iyice yükseliyor.

Sebep sonuç ilişkisi gibi bir şey. :hihi
hanım instagramdan Şükran Kaymak adında bir kadının tarifini buldu onu yaptık, tarifi veren kadından daha güzel yaptık ?

neyse konu nereye geldi yaaa ? ben sıcak ekmeğime tereyağı sürüp yiyeyim hadi eyvallah?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Haklı bir uyarıyı, çok farklı yere çeken, doğrunun değilde eğrinin yanında çok matahmış gibi duran ve neticede engellediğim iki şahsiyete; istedikleri ama kendilerinin istediği gibi eğri olmayan dosdoğru yönetici cevapları için teşekkürler...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,565
Konu başlığındaki video şimdi izleme imkanı
buldum.
Bu adamlar %100 hintli.
Hergün hintli,filipinli görünce simalarına alıyorsun :kiskis

Görüntüleri haklı bulmuyorum ama şu da bir gerçek her toplumun bağışıklık sistemi farkli çalışıyor.

Buna engüzel örnek Ganj Nehri
Bu nehre giren başka milleten insanlarda
Solunum,Deri,Sindirim sistemiyle ilgili
sorun çıkarabilirken hintlilere hiçbir şey olmuyor.
Üstüne üstlük oksijen miktarı %0 olan bu sudan bile içiyorlar.

Vehasıl o maskeler yurdumuza ulaşmadığı sürece sorun yok. :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Benim siyasi görüşüm neymiş ki , kime torpil geçeyim :ciks
Şuraya not düşeyim, sağ görüşlü (Milliyetçi, Devletçi, Halkçı, Cumhuriyetçi, Laik, İnkılapçı ) sıradan bir vatandaşım.

süper üyelik grubu dinamiktir. bir gün gruba sende dahil olabilirsin , o grupta yer alan biriside normal üye grubuna geçer.
süper üyelik grubu kimse tapulu malı değil.

Adam kayıracak , Kin besleyecek biri olsaydım.
D.H her gün kavga ettiğim, Yazdığım tüm mesajlarımı sildiren, Hesabımı askıya aldıran
A Adem Helvacı bu forumu beraber yönetmezdik. !!! İşte kendisi burda sorun.

Bu forumda kimse kimseden üstün değil, Burda Aile ortamı inşa etmeye çalışıyoruz.
Biraz Empatiyle tüm iletişim sorunlarımızı çözeceğimize inanıyorum. Bu noktada desteğiniz Şart.
iyi de ben sizden bahsetmedim ki.üstelik sizin daha önce siyasi konularda dahi hiçbir mesajınızı da görmedim .
neden üzerinize alındınız?aksine siz gayet kailteli bir forum adminine yakışır şekilde hareket ediyorsunuz
ama doğru sizde haklısınız. adminden bahsettiğime göre sizde adminlerden biri olduğunuza göre üzerinize alınmanız normal.yalnız bir sitenin sadece bir tane admini olmalı.
Bence siz kimi kastettiğimi gayet çok iyi biliyorsunuz

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
iyi de ben sizden bahsetmedim ki.üstelik sizin daha önce siyasi konularda dahi hiçbir mesajınızı da görmedim .
neden üzerinize alındınız?aksine siz gayet kailteli bir forum adminine yakışır şekilde hareket ediyorsunuz
ama doğru sizde haklısınız. adminden bahsettiğime göre sizde adminlerden biri olduğunuza göre üzerinize alınmanız normal.yalnız bir sitenin sadece bir tane admini olmalı.
Bence siz kimi kastettiğimi gayet çok iyi biliyorsunuz
Bu site biraz farklı iki admin var ?. Biz de moderatörleriz . Adminin birisi Sota Sota . Siz o zaman diğer admin A Adem Helvacı dan bahsediyorsunuz. Tartışma kaos olmayan yer olmaz burda da yer zaman fikir karşıtlıkları vardır taraflı tarafsız üye ve yöneticiler vardır. Saygıyı bozmadan herkes karşılıklı konuşabilir bu zamana kadar da aksi olmamıştır bu forumda. Siz saygı çerçevesinde istediğinizi yazın bırakın admin de yazsın oda insan :) . Biri taraf tutsa diğeri tutmaz o yüzden hakkınız da her zaman korunur. Yane siz de Süper üye grubuna girecek bir aktiflikte olsanız girerdiniz mesela ben değilim ben giremem sizde bendensiniz ? burda torpil olmaz böyle şeylere takılmayın. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kimin kimden bahsettiği ve kimin ne kuyruk acısı olduğunu herkes gayet iyi biliyor.

Ben sizin yerinizde olsam, başka forumlarda bizimle ilgili "Adam kayırıyorlar " diye şikayet ettiğiniz bu mecralarda daha fazla takılmazdım. Ama ilginçtir ki buradan da ayrılamıyorsunuz, kaç kere çıkış butonu gösterilmiş olmasına rağmen :)

Evet ben adam kayırıyorum. Adam olanı kayırıyorum sadece, sanırım bu yüzden sizinle anlaşamıyoruz :)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bu site biraz farklı iki admin var ?. Biz de moderatörleriz . Adminin birisi Sota Sota . Siz o zaman diğer admin A Adem Helvacı dan bahsediyorsunuz. Tartışma kaos olmayan yer olmaz burda da yer zaman fikir karşıtlıkları vardır taraflı tarafsız üye ve yöneticiler vardır. Saygıyı bozmadan herkes karşılıklı konuşabilir bu zamana kadar da aksi olmamıştır bu forumda. Siz saygı çerçevesinde istediğinizi yazın bırakın admin de yazsın oda insan :) . Biri taraf tutsa diğeri tutmaz o yüzden hakkınız da her zaman korunur. Yane siz de Süper üye grubuna girecek bir aktiflikte olsanız girerdiniz mesela ben değilim ben giremem sizde bendensiniz ? burda torpil olmaz böyle şeylere takılmayın. ?

KALİTELİ bir forum admin yada adminleri ,smod,mod vs :

1.her ne olursa olsun siyasi ,spor ,dini vs görüşünü,taraflığını forumda hiçbir şekilde aleni olarak belli etmez,tarafsızlığını muhafaza eder ve üyeler arasında ayrımcılıkta bulunmaz,herkese eşit şekilde davranır
2.forum üyeleriyle münakaşaya girmez,aşırı samimiyette bulunmaz
3. En önemlisi forum kurallarına üyelerden önce kendileri riayet ederek örnek teşkil eder ler
TAVSİYEFORUMU
Forum kurallarımız:
İÇERİK HAKLARI
" Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır"

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ay kıyamam yaaa " O da insan" diye beni savunmuş ?

Yalnız şunu anlamadım, biz neden farkliyiz ki? Dh de 4 admin vardı en son :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt