Markalar Hakkında Görüşlerimi İçeren Video Serisi

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Ellerinize sağlık hocam sizin gibilere ihtiyacımız var. Sayenizde birçok markayı eledim bulaşmam onlara. Vestel'i teknolojisinden ve diğer markalara nazaran kalitesinden ötürü bir türlü kabul göremiyordum ama diğer markalar satış sonrasında öyle duruma geldi ki artık servislik olmayı hayal edemiyorum. Eksik olsun ama sıkıntısız olsun der duruma geldik. Markaları hangisi daha kötü diye yarıştırıyoruz artık. Mühendisliğine biraz daha önem verse Vestel'in iyi yerlere geleceğini düşünüyorum şahsen.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Nasıl yani? Front sökülürken panelde mi geliyor? ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hadi bizi düşünmüyorlar. Servislerini de mi düşünmüyorlar Adem hocam? Yeni üretimlerde fabrikadan konuştuğum arkadaşlarım, panel yapışık covera biz numune toplarken bile birkaç sefer kırdık demişti. TEKNOwest TEKNOWEST hocamın bahsettiği bu mu acaba? ?
Dikkat edilmezse cell ve cell oturduğu plastik çerçeve de geliyor . Beko plastik kasalar Vestel son üretim TV lere göre iyi diyebilirim bu kasalar için plastik spatula aldım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Telefunken 17mb55 anakartli tv söküldügünde panel ve katmanlar plastik cerceve ile birlikte cikiyor, geride led ve arka kasa kaliyor,her nedense yeni ürünlerde bunu yapmiyorlar .Led arizasi durumunda isciligi ve kirilma riskini cok azaltacak bir üretim sekli var iken uygulanmamasi ilginc.

20200525_0042371.jpg
20200525_0043071.jpg
20200525_0043211.jpg
20200525_0043351.jpg

A Çevrimdışı

anexi

Yeni Üye
18 Nis 2020
25
41
Adem abi 2 gün cevap bekleyip satın aldıktan sonra sony videosu çektin. ama olsun teşekkür ederiz. harika paylaşım. eline diline sağlık. videodaki örneğin gibi 10 bin verip aldım xf9005. :hihi inşallah hayırlısı olur. youtube dan izleyip beğenelim paylaşalım forumdaşlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Adem Helvacı Usta video sıralamasını kaliteliden kalitesize göre mi? Sıraladınız. ?
Eh işte :)
Fakat kaliteli dediklerimizin de kalitesi tartışılır artık o nedenle direkt olarak bu şekilde kabul etmeyelim ama insanların gözündeki kalite sıralamasının bu olduğunu düşündüm.

Yoksa aslında işin içine SHARP PANASONİC PİONEER gibi markaları girebilmek isterdim :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ellerin dert görmesin Adem Helvacı Adem Helvacı ustam sonuncu hariç hepsini izledim çok keyif aldım, bilmediğim bir çok şey öğrendim Philips konusunda ağzım açık kaldı, daha uzun olsun diye de bekledim açıkçası biraz izlensin bir canlı yayın düşün bence bu markalar mevzusunda ?

Canlı yayınlar sanki izleyenleri sıkıyor gibi geliyor bana sevgili Özgür, o nedenle spot videolar çekeyim dedim.

Uzun süren videolar da sıkıyor ve vermek istenen mesaj anlaşılmıyor o nedenle uzun tutmamak için çok mücadele ettim ama yine de çenem düşmüş bazı videolarda :)

Geri
Üst Alt