Maksat muhabbet olsun ...

PCTeknikElektronik Çevrimdışı

PCTeknikElektronik 

Aktif Üye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Yıldırım, yazdıklarımı okumuşsundur, yaptım yolladım çeviriyi ,4 gün kalmadı sitede, zınk diye kaldırdılar.Herşeyi ben yaparım edasındalar çünkü, ayrıca "kendilerinden olmayan kişiler" in yaptıkları sanırım onları üzmüş olmalı, hadi yaşımı bilmiyorlar diyelim ,bari " kardeş eline sağlık yapmışsın ama neden yaptın" deselerdi bak onu anlardım,çünkü en azından "neden"ini anlatırdım ,ama onlar hala daha "yemeği diğer uyduya" göndermekle meşküller:haha1
Kendilerinden olmayan kişiler diyorsun :kiskis
Artık işler böyle Emmi herkesin kendi tayfası var :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
nereye dostum daha gece yeni başlıyor :deli1 :deli1:ok
Yine bu gün erkenden çıkıyorum sevgili osmanke :) ,yarın önce araç muayenesine (sabah 10 da olacak, 8 gibi çıkarız yola) oradan da büyük kayınbiradere gideceğiz ,O da kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılmış , hanım erkenden gidecek ben muayeneden sonra gideceğim :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,760
59
Yine bu gün erkenden çıkıyorum sevgili osmanke :) ,yarın önce araç muayenesine (sabah 10 da olacak, 8 gibi çıkarız yola) oradan da büyük kayınbiradere gideceğiz ,O da kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılmış , hanım erkenden gidecek ben muayeneden sonra gideceğim :ok
Kolay gelsin kayınbiraderine çok geçmiş olsun :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,760
59
f2ba84e2bd923908d2229be74f415bdd.jpg

PCTeknikElektronik 

Aktif Üye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Çok geçmiş olsun Emmi ben yavaştan kaçar Kedine dikkat et.

Muhabbet sever herkese iyi akşamlar iyi sohbetler olsun.. :cay

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah 👐

Çok geçmiş olsun Emmi ben yavaştan kaçar Kedine dikkat et.

Muhabbet sever herkese iyi akşamlar iyi sohbetler olsun.. :cay
Teşekkür ederim sevgili osmanke ve yıldırım, şimdilik durumu iyiymiş,en önemlisi kırık olmaması(dedi Dr.) ,ama dün hastanedeyken bir telefon , bu kez de ortanca kayınbirader kalp krizi geçiriyor (72 yaşında) ,hadiii şehir hastenesine.Yarın da muhtemelen yine şehir hastanesindeyiz.Aslında kriz geçirdiğinde ambulans aramasalar k.biraderi kendi Dr. götüreceklermiş ama 112 aranınca onlar şehir hastanesine götürmüşler(Bayraklı tarafında) , Dün kuzenler bizi aldılar ,yengeye gittik ,oradan da Allah razı olsun, kuzenin eşi "alattin abim ben sizi götürürüm" dedi,şehir hastenesine gittik , neyse son günler hızlı geçiyor bizim için :)

PCTeknikElektronik 

Aktif Üye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Teşekkür ederim sevgili osmanke ve yıldırım, şimdilik durumu iyiymiş,en önemlisi kırık olmaması(dedi Dr.) ,ama dün hastanedeyken bir telefon , bu kez de ortanca kayınbirader kalp krizi geçiriyor (72 yaşında) ,hadiii şehir hastenesine.Yarın da muhtemelen yine şehir hastanesindeyiz.Aslında kriz geçirdiğinde ambulans aramasalar k.biraderi kendi Dr. götüreceklermiş ama 112 aranınca onlar şehir hastanesine götürmüşler(Bayraklı tarafında) , Dün kuzenler bizi aldılar ,yengeye gittik ,oradan da Allah razı olsun, kuzenin eşi "alattin abim ben sizi götürürüm" dedi,şehir hastenesine gittik , neyse son günler hızlı geçiyor bizim için :)
Tekrar geçmiş olsun Emmi

Geri
Üst Alt