Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,778
59
Teşekkür ederim sevgili osmanke ve yıldırım, şimdilik durumu iyiymiş,en önemlisi kırık olmaması(dedi Dr.) ,ama dün hastanedeyken bir telefon , bu kez de ortanca kayınbirader kalp krizi geçiriyor (72 yaşında) ,hadiii şehir hastenesine.Yarın da muhtemelen yine şehir hastanesindeyiz.Aslında kriz geçirdiğinde ambulans aramasalar k.biraderi kendi Dr. götüreceklermiş ama 112 aranınca onlar şehir hastanesine götürmüşler(Bayraklı tarafında) , Dün kuzenler bizi aldılar ,yengeye gittik ,oradan da Allah razı olsun, kuzenin eşi "alattin abim ben sizi götürürüm" dedi,şehir hastenesine gittik , neyse son günler hızlı geçiyor bizim için :)
Rabbim tum hastalarimiza şifa versin inşallah tekrar geçmiş olsun sizlerde kendinize dikkat edin hastane ortamı biliyorsun mikrop yuvası yas,da var yorgunluğa gelmez gençlere bırakın mümkünse selam ve sevgilerimle. :bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
Tekrar geçmiş olsun Emmi

Rabbim tum hastalarimiza şifa versin inşallah tekrar geçmiş olsun sizlerde kendinize dikkat edin hastane ortamı biliyorsun mikrop yuvası yas,da var yorgunluğa gelmez gençlere bırakın mümkünse selam ve sevgilerimle. :bye
Teşekkür ederim, gençler çalışıyorlar maalesef ,gitmesem olmaz ama mutlaka maskemizi takıyoruz karı-koca :) Bu arada K.birader anjiyo olmuş,ayrı odaya almışlar muhtemelen kendisini görebileceğiz ,o da illa eşimin mezarına gideceğim diyormuş.Bakalım artık.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,778
59
selamunaleyküm ben geldim teraspy dostum geçmiş olsun sen nasılsın iyimisin kendini bu sıcaklarda fazla yorma hastalara şifa dertlilere deva versin rabbim inşallah 👐

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
selamunaleyküm ben geldim teraspy dostum geçmiş olsun sen nasılsın iyimisin kendini bu sıcaklarda fazla yorma hastalara şifa dertlilere deva versin rabbim inşallah 👐
İyiyim çok şükür, gerçekten çok sıcak, ama mecburen koşturuyoruz, şehir hastanesine otobüste kuyruk vardı anlatamam, ben diyeyim 100m sen de yok o 150den fazla,yarın yeğen götürecek bizi evden alıp.Sen neler yapıyorsun bu arada koşturmacaya devam mı, yenge hanım nasıl oldu ,inşallah iyidir.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,778
59
İyiyim çok şükür, gerçekten çok sıcak, ama mecburen koşturuyoruz, şehir hastanesine otobüste kuyruk vardı anlatamam, ben diyeyim 100m sen de yok o 150den fazla,yarın yeğen götürecek bizi evden alıp.Sen neler yapıyorsun bu arada koşturmacaya devam mı, yenge hanım nasıl oldu ,inşallah iyidir.
Bizim buralarda aynı beyaaa bu sene sıcaklar yoruyor bizi bugün pazara gittim zor geldim sıcaktan o kadar yormuş,ki beni akşama kadar yattım öyle yenge iyi maşallah toparladı kendini oda benim gibi sıcaktan pert evden çıkmıyoruz vantilatör durmadan çalışıyor çocuklar diyor klima alalım ıkili ıkimiz birden kullanırız diye ne kadar etkili olur bilmiyorum :bye :bilmiyom

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,778
59
Dostum şu benim açtığım fenerbahçe konusunu tamamen kaldırırmısın olur,olmaz kişiler yazıyor açtığımada pişman oldum zaten adam gibi yorum yapsa amenna başkana yazdım ama ya görmedi yada görmezlikten geldi senden ricam konuyu tamamen kaldır,ki kimse yazmasın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
Bizim buralarda aynı beyaaa bu sene sıcaklar yoruyor bizi bugün pazara gittim zor geldim sıcaktan o kadar yormuş,ki beni akşama kadar yattım öyle yenge iyi maşallah toparladı kendini oda benim gibi sıcaktan pert evden çıkmıyoruz vantilatör durmadan çalışıyor çocuklar diyor klima alalım ıkili ıkimiz birden kullanırız diye ne kadar etkili olur bilmiyorum :bye :bilmiyom
Klima bizi çarpıyor, araba kliması da aynen, ama ısıtmada sorun yok :) .Bizde tavan vantilatörü var ,bina da yalıtımlı ,süper oluyor doğrusu ben şu an balkondayım hanıma "yarın pırpırı koyayım bari buraya" dedim çünkü felaket sıcak :)
Bu arada dün gece arkadaş aradı arçelik tv de kanallar çıkmıyor biz yapamadık diye, (22:10 gibi) geldiler beni aldılar gittik,meğer diseqc bozukmuş.Onlara Turksat tek kablodan verdim,kağıda da nasıl yapacaklarını anlatan foto çizdimve yeni bir diseqc alıp fotodaki gibi bağlamalarını söyledim :) 00:00 gibi eve bıraktılar

Geri
Üst Alt