Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,776
59
İyi geceler ,artık fotoya yarın bakarsın,ben de çıkacağım :ok

WhatsApp-Image-2024-05-29-at-02.03.51.jpg
senmi yaptın bunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Eline sağlık,emeklerine sağlık👏
Teşekkür ederim , ama android bölümü kötü, android kurmadan önce SSD diski görüyordu, kurduktan sonra görmüyor,gerçi arkada 32gb lik mmc kart var(sdkart).Aslında cihaz benim değil ,(zgemma h9 twin se) ,biliyorsundur bende spybox s11 var, bu cihaz yeğenin, çok meraklı,hem de felaket.Aslında hanımın yeğeninin eşi ,ama beni çok sever ,"eniştem" der başka demez.Arada veriyor "al kurcala,kafana göre takıl bozulursa da üzülme, senden kıymetli değil" der.Geçen C.tesi düğüne getirmiş ,"at bagaja ,kullanırsın eniştem" dedi. Onda vu 4k ,s11, 2 tane de çinden aldığı cihaz var :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,776
59
Çinden gelen cihazın birinde forever var, diğerini bilmiyorum :)
çinden gelen cihazlara çok dikkat et onlar canlı bomba ona göre bizde ilk bu cihazlar çıktığında getirtmiştik wu duo vardı biliyorsun bunlara güncel yazılımlar geldiğinde kendi içinden kurabiliyorsun bize geldiğinde herşey kurulu geldi ama yeni yazılım gelince indirip kuralım dedik ne yaptıksa kuramadık sonra dedik biz beceremedik aldım karaköye gittim orda devamlı samimi olduğum gold uydu vardı çocuklara dedim benim şu cihaza bi bakın bakalım biz yükleyemedik hemen bizim yaptığımızın aynısı yaptılar yok dediler biz buna yeni imaj atalım imajı yükledi sıra yazılıma geldi ama yazılımı yüklüyor tam sonlanacak yeniden başlıyor yüklemeye bitiremiyor cihazı gümlettiler marmara han,a gönderdiler orda bunları tamir eden ustaya usta dedi cihaz gitmiş bordu yanmış e nolacak yeni bord lazım bekliyeceksin kartları yanık cihaz geldiğinde değiştirecem peki neden böyle oldu cihaz orjinal değil çakma olduğu için her yazılımı kabul etmiyor düşük yazılım kullanmak gerekiyordu sizde bunu yükleyince cihaz gitti dedi cihazı onlar kendinden yaptı ama tam 1 yıl bekledim sonra orjinal bord taktı bir süre kullandıktan sonra uydu kurdu forumda balıkesirli birine sattım kargo ile gönderdim daha,da almadım bu cihazlardan usta dedi beklerken bitane oktagon cihaz verdi onu kullandım oda güzel cihaz ama wu kadar iyi değil ben tiwin tuner kullanıyordum. şimdi almaya kalksam tr,de satış fiatı 21,500tl gelde al vermem o parayı :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
çinden gelen cihazlara çok dikkat et onlar canlı bomba ona göre bizde ilk bu cihazlar çıktığında getirtmiştik wu duo vardı biliyorsun bunlara güncel yazılımlar geldiğinde kendi içinden kurabiliyorsun bize geldiğinde herşey kurulu geldi ama yeni yazılım gelince indirip kuralım dedik ne yaptıksa kuramadık sonra dedik biz beceremedik aldım karaköye gittim orda devamlı samimi olduğum gold uydu vardı çocuklara dedim benim şu cihaza bi bakın bakalım biz yükleyemedik hemen bizim yaptığımızın aynısı yaptılar yok dediler biz buna yeni imaj atalım imajı yükledi sıra yazılıma geldi ama yazılımı yüklüyor tam sonlanacak yeniden başlıyor yüklemeye bitiremiyor cihazı gümlettiler marmara han,a gönderdiler orda bunları tamir eden ustaya usta dedi cihaz gitmiş bordu yanmış e nolacak yeni bord lazım bekliyeceksin kartları yanık cihaz geldiğinde değiştirecem peki neden böyle oldu cihaz orjinal değil çakma olduğu için her yazılımı kabul etmiyor düşük yazılım kullanmak gerekiyordu sizde bunu yükleyince cihaz gitti dedi cihazı onlar kendinden yaptı ama tam 1 yıl bekledim sonra orjinal bord taktı bir süre kullandıktan sonra uydu kurdu forumda balıkesirli birine sattım kargo ile gönderdim daha,da almadım bu cihazlardan usta dedi beklerken bitane oktagon cihaz verdi onu kullandım oda güzel cihaz ama wu kadar iyi değil ben tiwin tuner kullanıyordum. şimdi almaya kalksam tr,de satış fiatı 21,500tl gelde al vermem o parayı :bilmiyom :ok
Katılıyorum, ben humax5400 den beri işin içindeyim ,bu konuda çok yazmayayım ,"time bomb" vardı bilirsin, çakma humax için yazılmıştı, ilgili zamana gelince humax "çöp" oluyordu :)Buna dreambox'ları da ekleyeyim :)
Neyse, valla sustum neme lazım :alala

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
114
Ya işin aslı ben Türkçe'ye önem veriyorum bu konuda milliyetçiyimdir ,belki yaşım itibari ile olabilir ama önemli bence,hatırlarsan M memoli1478 ile titan ile neler yaşadık dil konusunsa :hihi ,yani açıkçası yapacaksan adam gibi yap cılkını çıkartma işin,ben de bunlara yaptım yolladım üstelik kaç yıl sonra, bana demesinler mi " hepsi hatalı çeviri" diye ,bunu diyen de Alman(nikinden anlalıyorum), mail atmış bana ,ben de ona kabaca "sen Alman'sın anlamazsın TR'den" demedim ama "Türk arkadaşın varsa ona göster yanlış mı" dedim.İşin aslı zorlarına gitti düzeltmelerim, hem de yıllar sonra iyi mi :haha1 Neyse dedim ya apaçi-komançi beni ilgilendirmiyor diye :ok
Google çeviri ile çok sıkıntılar oluyor 3-4 defa faklı şekilde yazmak gerekiyor.
Doğru şekilde çeviri almak için tam istediğimiz gibi çeviri şekli yok Emmi bunlarda ecnebice takılıyorlar Google datasında olmayan şeyleri çeviriye eklemeyelim demişler sanki 😂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Google çeviri ile çok sıkıntılar oluyor 3-4 defa faklı şekilde yazmak gerekiyor.
Doğru şekilde çeviri almak için tam istediğimiz gibi çeviri şekli yok Emmi bunlarda ecnebice takılıyorlar Google datasında olmayan şeyleri çeviriye eklemeyelim demişler sanki 😂
Yıldırım, yazdıklarımı okumuşsundur, yaptım yolladım çeviriyi ,4 gün kalmadı sitede, zınk diye kaldırdılar.Herşeyi ben yaparım edasındalar çünkü, ayrıca "kendilerinden olmayan kişiler" in yaptıkları sanırım onları üzmüş olmalı, hadi yaşımı bilmiyorlar diyelim ,bari " kardeş eline sağlık yapmışsın ama neden yaptın" deselerdi bak onu anlardım,çünkü en azından "neden"ini anlatırdım ,ama onlar hala daha "yemeği diğer uyduya" göndermekle meşküller:haha1

Geri
Üst Alt