Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,776
59
Bu gün hastanede kaç kişiyi uyardılar telefonlarınızı sessize alın diye ,ama millet bırak sessizliği, hoparlörü açıp konuşuyorlar, bizde bir söz var bilirsin, "görmemişin oğlu olmuş, çekmiş şeyini kopartmış" diye, ya arkadaş sen hastaneye gelmişin, bulunduğun yer "acil" kısmı, neyse sustum :)
evet doğru diyorsun burda,da var öyle insanlar bırak uyardıkları zamanda bide uyaranın üzerine yürüyorlar sanane diye böylelerine ne kadar insan denirse artık bir hayvana bile bazen sus dediğin zaman susup kuyruğunu kıstırıyor anlıyor böyleleri görgüsüz ve terbiyesiz sadece kendini görüyor hani bir atasösü var elaleminkini görmeyen kendininkini bişey zannedermiş bunlarda aynısı :deli1 :deli1:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
evet doğru diyorsun burda,da var öyle insanlar bırak uyardıkları zamanda bide uyaranın üzerine yürüyorlar sanane diye böylelerine ne kadar insan denirse artık bir hayvana bile bazen sus dediğin zaman susup kuyruğunu kıstırıyor anlıyor böyleleri görgüsüz ve terbiyesiz sadece kendini görüyor hani bir atasösü var elaleminkini görmeyen kendininkini bişey zannedermiş bunlarda aynısı :deli1 :deli1:ok
Geçen İzban ile Bayraklı'ya gidiyorduk hanımla, karşımızdaki koltukta 2 genç, açmışlar müziği kakaka kikiki dinliyorlar,hanım bana baktı ben hanıma.Sonra sordum" gençler nerede ineceksiniz" dedim ,Karşıyaka dediler ,"ooo süper yer" dedim onlara.Sanırım Kemer istasyonundaydık,onlara "cem karaca veya barış manço var mı" dedim :) "neden sordum amca" dediler , bende "varsa birini çalın da dinleyelim bari, biz Bayraklı'da ineceğiz çünkü " dedim :kiskis Ne oldu bil bakalım bunu söyleyince :hihi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,776
59
Geçen İzban ile Bayraklı'ya gidiyorduk hanımla, karşımızdaki koltukta 2 genç, açmışlar müziği kakaka kikiki dinliyorlar,hanım bana baktı ben hanıma.Sonra sordum" gençler nerede ineceksiniz" dedim ,Karşıyaka dediler ,"ooo süper yer" dedim onlara.Sanırım Kemer istasyonundaydık,onlara "cem karaca veya barış manço var mı" dedim :) "neden sordum amca" dediler , bende "varsa birini çalın da dinleyelim bari, biz Bayraklı'da ineceğiz çünkü " dedim :kiskis Ne oldu bil bakalım bunu söyleyince :hihi
heralde açtılar müziği sonses :bilmiyom :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,776
59
bende üyeydim bir zamanlar baktım senin dediğin gibi herşeyi bilenler çıkınca çook uzun zamandır girmiyorum zaten beni unutmuşlar girmek istediğimde yeni giriş istiyor aynı adla girşle yapmak istediğimde bu kullanıcı ismi zaten var diyor bende hiç girmiyorum :deli1 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
bende üyeydim bir zamanlar baktım senin dediğin gibi herşeyi bilenler çıkınca çook uzun zamandır girmiyorum zaten beni unutmuşlar girmek istediğimde yeni giriş istiyor aynı adla girşle yapmak istediğimde bu kullanıcı ismi zaten var diyor bende hiç girmiyorum :deli1 :ok
Ben artık çok fazla takılmıyorum forumlara ,bir tek tavsiyeye giriyorum bir de kendi web sitemde kontroller yapıyorum, yeğen aldığı zgemma yı veriyor bazen, onu kurcalıyorum,3 tane enigma2 kurdum bir de android kurdum zgemmaya, onunla oynuyorum,geçen hafta düğün vardı baktım yanında getirmiş yine zgemmayı ,"enişte al dursun sende bıkarsan verirsin" dedi,android iyi değil çift tuner olduğundan tanımıyor sanırım kanallar yok ,ama apk yükleniyor,yani 4 enigma2 1 android var üzerinde ,oynuyorum işte, dur sana foto atayım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
ben yavaştan çıkıyorum sana ve tüm dostlarımıza hayırlı geceler allaha emanet olun :bye
İyi geceler ,artık fotoya yarın bakarsın,ben de çıkacağım :ok

WhatsApp-Image-2024-05-29-at-02.03.51.jpg

Geri
Üst Alt