Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
open- atv Forumdan,da atmışlar e o kadar uğraştırırsan ustaları olacağı buydu apaçi 70 bu forumda,da var buna benzer bir kaç forum var hepsi kardeş forum zaten bazılarından beni,de attılar bende birdaha uğramıyorum bile çok,da tırıst yani 2,3 tane daha vardı benimde mod,luğum vardı onlarda ama maalesef bazı durumlardan dolayı anlaşamadılar kapandılar
Sevgili osmanke, benim kişiler ile alıp veremediğim asla olmaz bilirsin artık beni,amma öyle "google çevirisi" dil cihaza verilemez, ekleme bari TR dilini, herkes ingilizce kullansın olsun bitsin ,mesela senin motor "yemeğini" hangi uyduya götürüyor ki, haaaaa bir de çevirmenlerin hepsi de Türk iyi mi, hiç biri de "bunu değiştirelim, olmaz bu " dememiş yıllarca :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,759
59
Sevgili osmanke, benim kişiler ile alıp veremediğim asla olmaz bilirsin artık beni,amma öyle "google çevirisi" dil cihaza verilemez, ekleme bari TR dilini, herkes ingilizce kullansın olsun bitsin ,mesela senin motor "yemeğini" hangi uyduya götürüyor ki, haaaaa bir de çevirmenlerin hepsi de Türk iyi mi, hiç biri de "bunu değiştirelim, olmaz bu " dememiş yıllarca :haha1
onlara doğruyu söyledinmi olmaz he,he diycen hep sonra yanlış yazılım yapılıyor bi bakıyorsun cihaz gümlemiş yüklemeseydin oluyor konuştunmu hemen forumdan atıyorlar :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
onlara doğruyu söyledinmi olmaz he,he diycen hep sonra yanlış yazılım yapılıyor bi bakıyorsun cihaz gümlemiş yüklemeseydin oluyor konuştunmu hemen forumdan atıyorlar :bilmiyom :ok
Vallaha bunu görmemek için kör olmak lazım veya "kör olmak" lazım, bu bozuk karakterler tam 7 gün durdu forumda,yazı ile "yedi" :) .Bu işi yapamayacaksan bırakacaksın başkaları yapsın değil mi, bak o çeviride Türk'ler var ve birisi "bu ne be" dememiş, gerçi benim çok da umurumda değil açıkçası , onlar yemeğin nasıl hangi uyduya gittiğini düşünsünler :haha1 , ben web sitemde verdim yazılımı ve nerede ise "hit" oldu indirme biliyor musun,yoksa apaçi - komançi beni ilgilendirmiyor :)

Resim-21a.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
Vallaha bunu görmemek için kör olmak lazım veya "kör olmak" lazım, bu bozuk karakterler tam 7 gün durdu forumda,yazı ile "yedi" :) .Bu işi yapamayacaksan bırakacaksın başkaları yapsın değil mi, bak o çeviride Türk'ler var ve birisi "bu ne be" dememiş, gerçi benim çok da umurumda değil açıkçası , onlar yemeğin nasıl hangi uyduya gittiğini düşünsünler :haha1 , ben web sitemde verdim yazılımı ve nerede ise "hit" oldu indirme biliyor musun,yoksa apaçi - komançi beni ilgilendirmiyor :)

Resim-21a.png
Ya işin aslı ben Türkçe'ye önem veriyorum bu konuda milliyetçiyimdir ,belki yaşım itibari ile olabilir ama önemli bence,hatırlarsan M memoli1478 ile titan ile neler yaşadık dil konusunsa :hihi ,yani açıkçası yapacaksan adam gibi yap cılkını çıkartma işin,ben de bunlara yaptım yolladım üstelik kaç yıl sonra, bana demesinler mi " hepsi hatalı çeviri" diye ,bunu diyen de Alman(nikinden anlalıyorum), mail atmış bana ,ben de ona kabaca "sen Alman'sın anlamazsın TR'den" demedim ama "Türk arkadaşın varsa ona göster yanlış mı" dedim.İşin aslı zorlarına gitti düzeltmelerim, hem de yıllar sonra iyi mi :haha1 Neyse dedim ya apaçi-komançi beni ilgilendirmiyor diye :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,759
59
Ya işin aslı ben Türkçe'ye önem veriyorum bu konuda milliyetçiyimdir ,belki yaşım itibari ile olabilir ama önemli bence,hatırlarsan M memoli1478 ile titan ile neler yaşadık dil konusunsa :hihi ,yani açıkçası yapacaksan adam gibi yap cılkını çıkartma işin,ben de bunlara yaptım yolladım üstelik kaç yıl sonra, bana demesinler mi " hepsi hatalı çeviri" diye ,bunu diyen de Alman(nikinden anlalıyorum), mail atmış bana ,ben de ona kabaca "sen Alman'sın anlamazsın TR'den" demedim ama "Türk arkadaşın varsa ona göster yanlış mı" dedim.İşin aslı zorlarına gitti düzeltmelerim, hem de yıllar sonra iyi mi :haha1 Neyse dedim ya apaçi-komançi beni ilgilendirmiyor diye :ok
şimdi şu var cihaz alman menşeeli ya biz daha iyisini yaparız daha iyi biliriz hesabı ama bilmiyorlar,ki teraspy usta onlara işin doğrusunu gösteriyor onlarında zoruna gidiyor tabiii sonra doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar :haha1 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
orayıda bi karıştırayım,mı diyorsun :haha1:hihi:ok
Karıştırmak demeyelim ,adam gibi çeviri yapsınlar yeter.Yani yemek uyduya gider mi bakalım :)
İşin garibi böyle berbat çeviri "yemek tepsisi" ile de sınırlı değil, bir de ben kullanması için hanıma veriyorum "al bunu bana kanal arat" diyorum,hemen tık tık yapıyor ,o zaman anlıyorum ki yaptığım çeviriler isabetli olmuş :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,759
59
İyi de oldu ingilizceyi tamamen unutacaktım yoksa :haha1
bitane üyesi olduğum fransız forum oraya,da Cccam paylaşımları yapıyorum bazı kelimeleri kabul etmiyor çeviride örneğin diyorum,ki iyi seyirler böyle bir kelime yok diyor bende güzel seyirler yazıyorum o zaman kabul ediyor aslında sahibi,de ilk türkiyede kurulan sat forumlarından biri sahibinin adıda tony tr burdaki forumun adıda dvb sat şimdilerde çok güncel değil ara sıra uğruyorum bi gelişme varmı diye bu ilk emu işlerini çıkaranlar bunlar eerol var serkan güzel var bir zamanlar dreamboxların içinde bunların emu yazılımları olurdu drek cihazdan indirilip kuruyordun bu emu işleri bitip iptv,ye dönünce işler uzun zamandır suskunlar :ok

Geri
Üst Alt