Maksat muhabbet olsun ...

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
''Geceler katran karası geceler
Ellerim tütün kokmaz gecelerde (Sigara içmiyorum ;)
Geceler olmaz olası geceler
Açılır yelkenleri yalnızlığın, vurur dalga sesleri yüreğimde...
''

''Takip ettiğim üstadları takipten çıkardım, özel bir nedeni yok, sonra yine ekleyeceğim kısmetse, bu forumu ve sizleri seviyorum...
Bazen esiyor böyle, bir günüm diğerine uymuyor...
Tekrar görüşmek üzere, Allah'a emanet olun.:bye
Selam ve sevgiler...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,762
''

''Takip ettiğim üstadları takipten çıkardım, özel bir nedeni yok, sonra yine ekleyeceğim kısmetse, bu forumu ve sizleri seviyorum...
Selam ve sevgiler...
Ayrılık mı var.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,718
59
Selamunaleyküm tüm dostlara teraspy dostum nerelerdesin iyimisin bak üyeler kaçıyor :bye

81676a8b1bf282a3f5d0678f76dddb4e.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,438
64
''

Selam ve sevgiler...
Dur, klavyemi alıp geliyorum :)
Hayırdır nereye ,umarım bir sıkıntı yoktur :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,438
64
Selamunaleyküm tüm dostlara teraspy dostum nerelerdesin iyimisin bak üyeler kaçıyor :bye
Buralardayım, ramazanın 2 gün öncesinden beri biraz keyfimiz kaçıktı ailecek inan hiç bir şey yapmak istemedim,sadece ufak tefek uğraşlarım oldu,bu arada keyif kaçıklığı hastalık falan değil,onu belirteyim,çok şükür iyiyiz sevgili osmanke :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,438
64
Buralardayım, ramazanın 2 gün öncesinden beri biraz keyfimiz kaçıktı ailecek inan hiç bir şey yapmak istemedim,sadece ufak tefek uğraşlarım oldu,bu arada keyif kaçıklığı hastalık falan değil,onu belirteyim,çok şükür iyiyiz sevgili osmanke :ok
Bir kaç hafta önce arkadaşım aradı, çok konuşamadım açıkçası "ben uzun konuşamıyacağım kusura bakmazsan sonra konuşalım levo" dedim,o da bir arkadaşa söylemiş "alattin abiyi aradım sesi bozuktu" diye ,o da beni aradı "alo yarın öğleden sonra Menemen'e gideceğim bana yoldaş olur musun" dedi.Büyüğüm, kıramadım "tamam abim" dedim.Yolda giderken "hayrola bir durum mu var ,sessiz oturuyorsun alocum" dedi, geniş şekilde olmasa da azıcık anlattım kendisine.Sonra yengeden bizim hanımın telefonun almış ve hanımı aramış "sabah erkenden Manisa yapacağım alattini kaldırabilir misin" diye :) Ben genelde telefonu kapatıyorum -sessize almak- ,büyüğüm de biliyor bunu bildiği için de hanıma söylüyor "kardeşim , telefon çalınca uyandırır mısın seni arıyorlar" diye diyor .Neyse uzatmayayım o günden beri büyüğümle ,Manisa- Aydın- Menemen-Muğla- Çiğli gittik geldik ,sırf kafamı dağıtmak için :)
Çok faydası oldu bana, terapi gibi geldi inanın, Allah razı olsun ,hani derler ya "yapmasa yapmaz" diye :) Mesela geçen gün tam 400 km yaptık, sabah bir çıktık akşam evdeydim.Büyüğümün ellerinden huzurlarınızda öpüyorum, bu arada duyan tüm arkadaşlarım tek tek aradılar ,en çok da Bostanlı'dan arayan erdinç abi şaşırttı beni, çünkü telefon numaram yoktu, bulmuş aradı ama tabii engele taklıdı,baktım aynı numara arka arkaya aramış ,ben aradım da öyle öğrendim ,meğer erdinç abiymiş :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,438
64
Erdinç abi :) Bizim iş yerinde bandocu idi, bir ara bizim orkestraya çağırmıştım ,süper saksafon çalar,bildiğimden "abi saksofununu da getir" demiştim o yıllar(şimdi 73 vardır yaşı). Fuar'da düğün çalıyorduk o zaman, gelmişti bende tanıştırdım arkadaşlar ile, önce çekindi sonra var ya mükemmel uyum sağladı, hele oryantelde döktürdü resmen :hihi
Bir iki düğüne daha geldi ama rahmetli hanımı istememiş düğünlerde çalmasını bir daha da gelmedi.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,718
59
open- atv Forumdan,da atmışlar e o kadar uğraştırırsan ustaları olacağı buydu apaçi 70 bu forumda,da var buna benzer bir kaç forum var hepsi kardeş forum zaten bazılarından beni,de attılar bende birdaha uğramıyorum bile çok,da tırıst yani 2,3 tane daha vardı benimde mod,luğum vardı onlarda ama maalesef bazı durumlardan dolayı anlaşamadılar kapandılar

Geri
Üst Alt