Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Tekrardan geçmiş olsun Emmi. Sana telefonda da söyledim mutlaka kan, idrar testi ver enfeksiyon durumunu kontrol edilsin diye.

Ahhh ahh hiç laf dinlemiyorsun ki :sopa1
Aspirin bitmişti, bu gün gittim almaya (81 tl olmuş bu arada) kızcağız baktı tcden ,bana "amca sen hiç hastaneye gitmedin mi"" dedi :haha1 ,Ben de "sağlık ocağına gittim çocum" dedim :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Yanlış anlamam sevgili osmanke, aynı gün olmadı zaten,cenazeden sonra 2.ci günde boğazım başladı 3cü gün gecesi tümden kötü oldum,sonrası bol bol terleme :) Hatta yine 3.cü gün burada yazıyordum buna rağmen ,fakat bu kez çabuk toparladım ,bol bol bitkisel tedavi ve aspirin ,daha çabuk toparlanmama neden oldu,tabii hanımın desteği bam başka :ok
Bak coşkun kardeşim sopayı hazırladı ona göre hep forumda kaytarıyor diye :deli1 :deli1:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Aspirin bitmişti, bu gün gittim almaya (81 tl olmuş bu arada) kızcağız baktı tcden ,bana "amca sen hiç hastaneye gitmedin mi"" dedi :haha1 ,Ben de "sağlık ocağına gittim çocum" dedim :)
Bu iş aspirinle olurmu hiç sen iyi çekap,tan geç bence şimdi sağlık ocaklarında yapıyorlar bilgine

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Benim askere gittiğimde anım da var bu konuda :)
Yıl 1979, Ankaraya gittim, bana birisi sordu ...
Birisi : nerelisin
Ben : İzmir'liyim
Birisi :Neresinden
Ben: Eşrefpaşa'dan
Birisi: Oooo, tamam sen ayrı dur

:haha1
Şaka değil haaaa ,inan gerçek hatta , dur yarın anlatayım bir anımı :kiskis

Geri
Üst Alt